התפקדות נובמבר :)

Brombit

New member
בכקלי9ם ק8רטיברל יעכ?

שם: נעם
)
דברים שבלטו באוקטובר: התקף קנאה בעיקר

תכניות/ציפיות/חרדות לנובמבר: עוד עבודות מזדמנות. @ ללכת ל'קורס' מיומנויות חברתיות ולשלם על זה הרבה כסף. @ ולשמוע את השירים החדשים שלקחתי @ לקנות דיסק, שאני רוצה להחליט אם לקנות אחרים יחד אתו
מטרה לעצמכם לחודש הקרוב: בפעם אחרת

Amir Noy

New member
פייי הרבה זמן לא עניתי על זה חח

שם: עמיר

דברים שבלטו באוקטובר: קונצרט של יוג'ה וואנג

תכניות/ציפיות/חרדות לנובמבר: יומולדת

מטרה לעצמכם לחודש הקרוב: להשאיר את האשראי כמה שיותר בארנק

בא לי.

שם:לוטן.
פולין! לא מאמינה שעבר כמעט חודש מאז.
תכניות/ציפיות/חרדות לנובמבר:להתחיל ללמוד לתיאוריה אוף. כל החברים שלי כבר עם רישיון וממש בא לי אבל יש לי בעיות זעם ואני צריכה להרגיע את עצמי לפני שאני עולה על כביש.
או לפני שאני בכלל מתחילה ללמוד לתיאוריה!
מטרה לעצמכם לחודש הקרוב:לחסוך כסף למלא דברים. ולעבור אותו בקלילות.

bachner1

New member
יאללה

שם: מיכאל
דברים שבלטו באוקטובר: חופשה של שבוע בכנרת, פסטיבל פרוגסטייג' (!!!), סיום העבודה במלון, חזרה ללימודים...
תכניות/ציפיות/חרדות לנובמבר: הרבה לימודים... יותר עמוס משנה שעברה אז נקווה שיהיה בסדר.
מטרה לעצמכם לחודש הקרוב: למצוא מקום לסטאז'.

Brombit

New member
הו, הפסטיבל הזה...

(לא הלכתי)

1. יכול להיות שאתה וערבה הייתם באותו מקום ולא אכלתם פסטה?
(או שזה כבר קרה קודם וסגרתם את הסיפור הזה?)
2. זה היה בסדר בשבילך שחצי ממנו היה בשישי-שבת?

bachner1

New member
היה ממש כיף, חבל שלא באת!

1. אני וערבה כבר היינו כמה וכמה פעמים באותו מקום, ובכל פעם עד עכשיו נותרנו מחוסרי פסטה. אנחנו עוד צריכים לסגור את החוב בן 3 השנים הזה

2. הייתי רק ביום הראשון של הפסטיבל
הלכתי ביום שישי בצהריים.

Brombit

New member
למזלי לא באתי

גם ככה יש לי תסביכי קנאה בעניין הופעות, לא צריך להוסיף. ומה הסיכוי שהייתי באמת נהנית? 1 ל-200 אולי. אני מעדיפה ללכת רק להופעות שיש לי אובססיה אליהן ואני מרגישה שאני חייבת. למזער נזקים

היה ממש כיף- לך
(ולרוב האנשים שבאו, אני מניחה)
--
אני התחלתי ללכת בעקבות ערבה, ככה שכרגע מבחינתי היתה רק להקה אחת מעניינת בפסטיבל, והיא הופיעה עמוק בתוך השבת

(אני מכירה בסה"כ שתי להקות מאלה שהופיעו, כן?
)

bachner1

New member
אני לא כזה מכיר את POS (התכוונת אליהם נכון?)

וממה ששמעתי לא ממש הסתקרנתי לשמוע עוד. מה שכן, הבנתי שהם ממש יודעים להופיע. אני מניח שהשנייה שהכרת הייתה אורפנד לנד?

בכל מקרה היו גם הרבה להקות ישראליות טובות ולא ידועות. בעיקר אני ממליץ על להקה בשם Distorted Harmony.

Brombit

New member
"כן" לשתי השאלות P:

ובעצם גם מאורפלנד (אין לי כוח לשם המלא) אני מכירה ממש מעט, ולא הסתקרנתי לשמוע עוד

אבל זה יכול להשתנות בעתיד הקרוב או רחוק, כמו שכשמעתי את POS בפעם הראשונה לא רציתי עוד, וככה קרה עם עוד רבים וטובים שאני אוהבת היום. מדהים אותי כמה הטעם שלי מתרחב :)

"יודעים להופיע" זה מושג שעדיין נשגב מבינתי

Brombit

New member
עכשיו שמעתי את Solstice coil

נשמע מבטיח :)

ניסיתי את Distorted harmony. זה נשמע טוב, חוץ מזה שהזמר לא משהו וזה הורס לי :/

bachner1

New member

אחד הדברים שאני הכי אוהב בDH זה הזמר

(לפחות כשהוא שר את הקטעים העדינים יותר. למשל הבתים והפזמון של Kono Yume
)

Brombit

New member
מודה שלא בדקתי לעומק

אבל ראיתי כמה תגובות של עוד אנשים שהזמר הפריע להם, אבל גם אחד שהתלהב. קיצר, הדעות חלוקות

שם: זוהר
דברים שבלטו באוקטובר: טיול יחידה נחמד. סגירה של שבת-חג-שבת ברצף (סה"כ 14 ימים)
רגעי שפל למיניהם בהסמכה. פעילות בפורום!

תכניות/ציפיות/חרדות לנובמבר:
הסופ"ש הזה יהיה ממש כיף. :) מחר בבוקר ובלילה חוגגים יום הולדת לשתי חברות ומחרתיים אני מבקרת חברה בבסיס יחד עם עוד חברה.
כרגיל הממ
מטרה לעצמכם לחודש הקרוב: להסתמך אור שני! הגיע הזמן. הלוואי. אני מקווה.
(שלב ראשון בהסמכה מתוך שלושה)

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Amir Noy

New member
נזכר ברגע נוסטלגי

שהיה שרשור בפורום כל חודש של המציפים בהודעות (החופרים
) ואת מספר ההודעות שכל אחד כתב באותו החודש.

היו זמנים...

היויו

New member
אפילו אני

למרות שאני לא הכי פעיל פה

שם: יאיר
דברים שבלטו באוקטובר: פרוייקט מאוד קשה בעבודה באופן יחסי. פעם ראשונה בתפקיד החדש שאני ממש עובד קשה על לוגיקה, מקמפל (למי שזה אומר משהו טוב, למי שלא - לא נורא), בודק, מתקן, בודק, מתקן שוב, עושה אנליזה לפן העסקי של הפרוייקט... מעניין!! בשביל זה בדיוק עברתי תפקיד

תכניות/ציפיות/חרדות לנובמבר: שתעבור לי הדלקת אזניים ואולי טיסה להצגה אצל הלקוח הזה
מטרה לעצמכם לחודש הקרוב להמשיך בקצב הזה לפחות

חברים, למי שלא יודע, רוב הפורומים בתחום שלנו נסגרים
אפילו פורום מטאל כבר נסגר והוא היה הרבה יותר רחב מפורום של להקה ספציפית בתחום (זה כמו לאמר שפורום פופ נסגר כשפורום להקתפופכשלהי עדיין פתוח...)

איזה באסה :/

גם המצב שלנו לא מזהיר הרי... בשבועות האחרונים חזרה קצת פעילות וזה מצוין אז אנחנו בסדר כרגע. אבל כן זה די מדאיג, למרות שלא כ"כ מפתיע - עם הנוכחות של פייסבוק

shirlapes

New member
באופן כללי כוחם של הפורומים נחלש

בגלל הפייסבוק. אני מאדדדד מרגישה את זה בגיימר (טוב, אצלנו זה מהול בעוד סיבות רבות).
הבעיה היא שאתרים רבים פשוט לא משכילים להמציא את הפורומים שלהם מחדש, למשל, שיהיה ניתן להגיב גם דרך חשבון הפייסבוק (למי שאין לו בעיה עם העדר האנונמיות. ולא, זה שונה לגמרי לעומת הטוקבקים לכתבות
בפורומים אנחנו הרבה יותר שקולים בתגובות ולכן אין לנו בעה להיחשף ברמה כזו או אחרת).

למעלה