קרדיטים - גיל ואביה, 23.5.13
|@

ההזמנה שנתלתה על לוח המודעות:

אמא שלי לקחה את מה שהדפיסו עבורנו בגדול, גזרה, הדביקה וקישטה, וזו התוצאה:

Ruby Gem

New member
איזה יופי!

ממש אהבתי את ההזמנה, עדינה ויפה.
מתחברת מאוד לציטוט ששמתם...

ronitvas

New member
מקסים!!

איזה כיף של קרדיטים! שמרתי זמן במיוחד בשלהם

שיער

את השיער עשתה לי בחורה מקסימה ששמה אלה. היא מנתניה ועשתה לחברה שלי את התסרוקת לחתונה. היא גם מאפרת, אם כי אותי היא לא איפרה. בד"כ היא מסרקת נשים דתיות וחרדיות, אבל היא מאד מוכשרת והתחברתי אליה מאד.
הגעתי אליה הביתה לתסרוקת נסיון והיא מייד קלטה את הסגנון שלי. ביום החתונה היא הגיעה לבית של ההורים שלי (שם התארגנתי) וסיפרה שיום לפני כן התאשפזה בבית חולים בגלל בעיות קיבה, השתחררה במיוחד בשביל החתונה שלי (!!!) ואחר כך היא חוזרת לבית החולים... היא סיפרה לי את זה רק תוך כדי התסרוקת והייתי בשוק..
היא עשתה עבודה נהדרת. חלק מהתסרוקת היה לעשות לי תלתלים עם בייביליס ולהרים לי תלתל- תלתל עם סיכות למעלה. במהלך החתונה חברה שלי שחררה לי את התלתלים כך שהתסרוקת נראתה משוחררת יותר, וזה היה מקסים. הסיכות שמרו על התלתלים שלא יתפרקו (לו הייתי הולכת כך כל הערב הם היו מתיישרים) וזה נראה אלגנטי מאד.

איפור

בקיבוץ ישנה אישה מקסימה בשם אווה, והיא חברה של המשפחה כבר שנים. אני ושתי הבנות הגדולות שלה גדלנו יחד כמו אחיות.
אווה מלמדת מגמת עיצוב שיער ואיפור בתיכון, והיא הציעה לאפר אותי כמתנה לחתונה. בגלל שהיא מכירה אותי מילדות, סמכתי עליה מאד, ובאיפור הנסיון ראיתי שעשיתי נכון- היא איפרה אותי עדין מאד, בדיוק כמו שאני אוהבת (אני לא מתאפרת ביום-יום) וביום החתונה הגעתי לבית הספר שבו היא מלמדת והיא איפרה אותי שם.
האיפור לא אכזב אותי, וחוץ מקצת חידושים של הליפסטיק- לא היה צריך כלום. הוא נשאר פיקס כל הערב, וגם אחרי שקפצתי לבריכה (כן כן, חכו לתמונות) היה קשה להוריד חלק ממנו..

בתמונה רואים חידוש של הליפסטיק בבית של הוריי. אעלה לכאן אח"כ תמונות שאחי צילם מתהליך האיפור עצמו.

ה-ש-מ-ל-ה-!

את שמלת הכלה שלי תפרה הדודה המוכשרת שלי.
היא לא עוסקת בזה באופן מקצועי, אבל היא תופרת ברמה מאד גבוהה וכבר תפרה את שמלות הכלה של בנות הדודות שלי.
אם הייתי רוצה שמלה עם מחוך או חצאית נפוחה, לא הייתי מבקשת ממנה כי זה יותר מדי בשבילה. אבל זה גם ככה לא הסגנון שלי.
הלכתי איתה לשני סלוני כלות כדי למדוד דברים ולהיסגר על מה שמתאים לי, ואחר כך הלכנו יחד לנחלת בנימין לבחור את הבדים. הגעתי אליה פעם בשלושה שבועות בערך למדידה (התחלנו חמישה חודשים לפני החתונה), והנה התוצאה לפניכם!
השמלה היתה נוחה, ישבה עליי בדיוק בדיוק, וכמעט שלא הרגשתי אותה בחתונה. היה לי נוח לרקוד בה, ללכת לצילומים מקדימים וכל השאר.
מתחת לשמלה לבשתי חזיה ומחטב (מה לעשות, אני לא בדיוק רזונת), וזה לגמרי הספיק עם הגזרה הזו של השמלה. את החזיה והמחטב קניתי ב"אפרודיטה", והבדים לשמלה נקנו בחנות בשם "ונוס" בנחלת בנימין (משעשע, ונוס ואפרודיטה..
)

Guronet

New member
השמלה יפהפיה! אהבתי את שילוב התחרה

בשרוולים.
את ממש כלה קלאסית ויפה!
אני מקנאה בבחירות שלך בחתונה ובעיקר בבחירה ליערוך את החתונה בקיבוץ שלך,
אילו הקיבוץ שלי היה קצת יותר קרוב למרכז...:)

מזל טוב!!

תודה רבה!

אין ספק שלהתחתן בקיבוץ זה משהו שחסך לנו המון כאב ראש, והיה בדיוק הסגנון שלנו.

yael s d

New member
כ"כ הולם אותך

איזה כייף זה שמלה מוצלחת. באמת שאני מקווה ששלי תראה עליי כ"כ מוצלחת כמו שזו נראית עלייך (ולדעתי זו המחמאה הכי גדולה שכלה לעתיד יכולה לתת לחברתה....
)

ronitvas

New member
את נראית מצויין!

כן, מחטב, לא מחטב - השמלה יושבת בול ומחמיאה מאוד
והחיוך....

נעליים

טוב, אז אני כלה גבוהה. יותר גבוהה מהחתן (בשני ס"מ). ובגלל הגובה, יש לי גם רגל לא קטנה (מידה 41). חיפשתי הרבה נעל או סנדל שטוחים לגמרי, בלי שמץ של עקב או פלטפורמה, אבל הדגמים שמצאתי ברוב המקומות לא היו לרוחי כל כך. אז אמא לקחה אותי ליפו, ושם מצאנו חנות בשם "מייק עיצובים". יש לו מבחר גדול של דוגמאות והוא עושה נעליים בהזמנה אישית.
בחרתי לי את הדגם ואת הגובה של הסנדל, את הצבע ואת הקישוטים והוא מדד לי את הרגליים ועיצב סנדלים בהתאמה מדוייקת. הסנדלים נשלחו לי בדואר עם קבלה והגיעו בדיוק בפרק הזמן אליו מייק (בעל הבית מן הסתם) התחייב.
הסנדלים היו ממש נוחות- נשארתי בהן כל הערב, רקדתי בלי סוף ולא הרגשתי אותן בכלל! הרגליים אמנם כאבו לי, אבל זה היה בגלל שאני לא רגילה לרקוד הרבה. הסנדלים עצמן נפלאות ויפהפיות!

בגדי חתן

בגדי חתן
את בגדי החתן קנינו בפולגת. הבחור עצמו בחר את הכל, מא' ועד ת', ואני הייתי מאד מרוצה מהבחירות שלו.
הוא לבש חולצה תכלת עם שרוולים ארוכים עד אחרי החופה, ולאחר מכן החליף לחולצה כחולה מכופתרת עם שרוול קצר לרוב המוחלט של הריקודים. בסוף בסוף, הוא החליף לחולצת טריקו כזו עם כיתוב, כמו שיש אצל חתנים רבים

הוא מדווח שהיה לו נוח מאד בבגדים שבחר לאורך כל החתונה.

תכשיטים

חמותי רצתה מאד לקנות לי מתנה לאירוסין ושאלה אותי מה אני רוצה. אז אמרתי לה שנלך לבחור יחד שרשרת שאיתה אלך בחתונה, והיא שמחה.
הלכנו למגנוליה ושם בחרתי שרשרת כסף ופנינים, וחמותי התעקשה להוסיף צמיד תואם. אני ממש אהבתי אותם ואני אמשיך ללכת איתם כמובן גם אחרי החתונה, בשבתות, חגים ואירועים אחרים.

כלה במשקפיים

טוב, אז מלכתחילה היה לי ברור שאני אתחתן במשקפיים.
למה? מכמה סיבות:
1) העיניים שלי נורא רגישות ואני לא יכולה ללכת עם עדשות בגלל זה, וממש אין לי חשק להסתבך עם זה בחתונה.
2) כולם מכירים אותי ורגילים לראות אותי במשקפיים, כי אני מרכיבה אותם כבר מכיתה ה'.
3) אני אוהבת את המראה שלי במשקפיים הרבה יותר מהמראה שלי נטול המשקפיים.
אז הלכתי ל"אופטיקה הזורע"- אנחנו לקוחות קבועים שלהם במשפחה- ושם עשיתי משקפיים עדינים-עדינים, ללא מסגרת, עם מוטות כסופים. אני חושבת שזה מאד התאים למראה הכלתי שרציתי

למעלה