פרק 5

פיגאודה

New member
פרק 5

אתמול היה הפרק החמישי שהיה מעולה , כמובן

אז ככה,
בפרק הזה הכרנו את גרמי הצרצר אני חייבת לציין שאני עד כה לא הכרתי את הסיפור עליו, אז היה לי כיף להכיר אגדה חדשה....

למעשה ג'רמי הצרצר הוא הפסיכולוג העירוני שנתון למרות של המכשפה הלא היא ראש העיר והוא בעצם אמור לטפל בהנרי הילד המתוק.

בפרק מאוד מאוד סיקרנו אותי מספר דברים:
1. איך המכשפה/ראש העיר העבירה בקלות את העובדה שאמה תהיה סגן השריף

2. מה יש בתוך האדמה , בסוף הפרק הראו איזה משהו, אבל לא הבנתי מה זה

3. ולמה שלגיה הגישה התפטרות מבית החולים, למרות שהנסיך אמר לה שהיא הדבר הכי אמיתי שקרה לו

ובטח תאמרו שהיא לא רוצה להיפגע כי יש לו אישה...אבל ברור לה שהוא בקטע שלה, לא

מה דעתכם על הפרק

MeniKol2

New member
כמה דברים

ג'ימיני הצרצר, לא ג'רמי - אבל סבבה - יותר מתאים לו ג'רמי - יותר מודרני כזה

לגבי מה שיש בתוך האדמה - ת'אמת אני גם חושב על זה ואין לי ממש מושג, זה מן הסתם משהו שקשור לקללה - אולי משהו שיכול להגן עליהם מפניה?

ולגבי שלגיה, אני חושב שזה לא שהיא לא רוצה להיפגע אלא שהיא לא רוצה לפגוע בקשר שלהם ובאישה שלו כי היא כאילו מאוד טובה

אלו הדעות שלי

הלדין

New member
מחשבות

1. מדובר בטח ברעיון של המכשפה ("שמור את ידידיי קרוב ואת אויביי קרוב יותר."). היא סתם עשתה קולות של שטיח שהיא מופתעת מכך שאמה מונתה לסגן השריף.
2. מדובר בראי שבור. שימי לב שהמכשפה אוחזת בפיסת זכוכית בידה.
3. האמת שהחלק היותר מעניין לגבי זה הוא שאמה הייתה במערכת יחסים עם גבר נשוי. האם מדובר באביו של הנרי? ברור מהטון שלה בשיחה עם מרי שהיא נכנסה להריון עם הנרי בעקבות הרומן הזה. לגבי העניין עם ביה"ח, מרי הגיעה למסקנה שאין למערכת היחסים הזו עתיד.

כמו שנאמר, ג'מיני הצרצר. אם להיות כן, אני גדלתי על הגירסה עם בלה הברווזה. מה שחשבתי עליו בסוף הפרק הוא האם יובב ושמשון הם קרובי משפחתו של ג'מיני? ברור מהפרק שג'מיני,
למרות הופעתו, הרבה יותר מבוגר מג'פטו. הוריו של ג'מיני, קרוב לוודאי, כבר בין המתים כבר שנים רבות - כך שיובב ושמשון יכולים להיות קרובי המשפחה הנכלוליים שד"ר הופר מתבייש בהם
(בסדר, באגדה המקורית, הם ממלאים תפקיד מינורי ומסיימים במצב לא סימפתי למדי.)

ועכשיו, האם נראה את גופתו של ד"ר הופר בפרקים הקרובים? במציאות אנשים נהרגו על פחות מזה כשהם העליבו את מלכם.

N o R i K o

New member
רק אני חשבתי שהפרק משעמם בטירוף?

זה באסה עם הסדרה הזו. פרק מעולה, פרק מעפן, פרק מעולה, פרק מעפן... אז אני לא מרשה לעצמי לפספס אף פרק

שאלה: מדוע YES גובים קרוב ל-5 ש"ח לפרק

אם רוצים לצפות בסדרה ב-V.O.D שלכעצמו עולה כסף!
אם תרדו לרמה של HOT..בסוף גם אתם תאבדו את אמון הלקוחות שלכם.

למעלה