טופיק דיבורים

Aberforth

New member
כנס הארוקון

כנס הארוקון הקרוב יתקיים ב24.3.2016, בבנייני האומה בירושלים.
&nbsp
על הכנס: הארוקון (הארו – אביב, קון – כנס) הינו כנס העוסק בתחום האנימציה והקומיקס היפניים (אנימה ומנגה), תרבות יפן פופולרית וגיימינג (קונסולות ומשחקי לוח יפנים). הכנס בא כמענה לחובבי האנימה והמנגה בישראל, במטרה לספק אטרקציה ואינטרקציה לכבוד חג פורים. בכנס תוכלו למצוא פעילויות מגוונות הפונות לחובבי התחום ומספקות חוויה מהנה וייחודית, כגון: הרצאות, סדנאות, פאנלים, דוכני יוצרים עצמאיים ומסחריים, הקרנות סרטים, תחרות קוספליי ופעילויות נוספות.
&nbsp
אמא"י – ארגון מנגה ואנימה ישראל, הוא ארגון בת של האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטסיה. הארגון הוקם במאי 2007 על ידי קבוצת חברים בקהילת חובבי המנגה, אנימה ותרבות יפן ופועל למען קהילת חובבים זו. הארגון מייצג את הקהילה בשלמותה ומטרתו להוות "בית חם" הפורץ את גבולות המחשב ומפגיש בין חברי הקהילה השונים ע"י ארגון וסיוע בהרמת פרויקטים ואירועים המייצגים את תחומי העניין של הקהילה. בנוסף שם הארגון במטרותיו להפוך את תחום המנגה והאנימה לדבר שרירותי ברחבי הארץ ולשפר את איכות וסוגי התוכן אליה הקהילה נגישה. הארגון מקיים כבר מזה מספר שנים את זוג כנסי הדגל שלו, הארוקון בפורים וכאמ"י בחופש הגדול ובנוסף לזה מקיים אירועים קטנים ושיתופי פעולה עם גופים לדוגמאת הגנים הבוטניים בירושלים, איל"י ושגרירות יפן לאורך השנה בנוסף למספר פרויקטים נוספים לדוגמה פרויקט הספריה וה"מנגה קפה".

Aberforth

New member
מה אתם חושבים על צבא האמת?

מזיק? מועיל? כלי ביד התקשורת כדי ליצור כותרות ופרובוקציות? אשמח לדיון בנושא.

puma141

New member
צבא ה"אמת" הוא צבא השקר והרוע...

צבא ה"אמת" עלה על גל של עידוד רוע, אכזריות, חוסר חמלה
ראש חולני...אבל זה בעידוד קודם כל הפקת האח הגדול החלאתית ותאוות הבצע
שמנפקת יצורים כמו שי חי תוך כדי מתן ליגיטימציה הולך וגובר, לאנשים כמוהו
שמסובבים באצבע מי שהם רוצים, מתוך הנקמה המפחידה שלהם בחברה, מונעים משנאה פרופר...
כנ"ל לגבי התקשורת שמזהה מזומנים מההמונים ששיחררו את הרוע שהפך לגיטימי ומתעלם מכל הרעות החולות שנוצרו ועוד יווצרו ב"זכות" שי חי-וסוגדיו.

בוז! זו התחושה כלפי צבא ה"אמת" ושות'.

Aberforth

New member
בעיניה של התקשורת יש הרבה דימיון.

מבחינתי כאוהד ביתר ואוהד שי חי, לא ממש איכפת לי מה התקשורת אומרת.

גפן1234

New member
אבל בתור אוהד שי חי

אתה מבין שיש משמעות רבה להצגתו בתקשורת ויש לזה קשר ישיר
לעתידו.
למה שיהרס לו עוד ???
לא מספיק שנאלץ לעזוב - הבית / אולי כן אולי לא
למה שלא יהיה לו סיכוי למצות את הפוטנציאל שלו אולי פרזנטור/ שחקן/ מראיין
במיוחד שיש לו הכישורים

Aberforth

New member
מי שרוצה להרוס לו, יהרוס לו גם בלי צבא האמת.

ככה זה התקשורת; יום אחד שמים אותך על מעמד המנצחים, ויום שני יזרקו אותך לזבל.

puma141

New member
אמממ...לא ראיתי קשר, אבל אם

אתה כבר שואל, אני אנסה לענות.
לה פמיליה= לא לגיטימית לכלל האוכלוסיה השפויה. למה? מן הסתם
בגלל דרך הפעולה והתגובה שלהם, בגלל האלימות ועוד כאלה.
צבא ה"אמת" המגוחך כל כך= קיבל ליגיטימציה וכח ע"ח סוגדי שי חי,
הפקת התכנית, התקשורת ועוד- כל מה שמיתרגם בעצם לכסף. ניצול ההמון....
אני לא אכתוב איזה המון:)
ועוד הבדל? בכדורגל לא צופים כזו כמות של אנשים כמו באח הגדול.
יש פה פוטנציאל כספי אדיר, שמבחינתם חייב להיות מנוצל. אז מייפים את זה בהרבה מילים סתמיות.
דבר נוסף- הסגידה הנוראית לשי חי, זו רק ההתחלה. ההשפעות שלה, ההשלכות שלה שאת חלקן כבר ראינו-למרות ההסוואה המעוותת של הסוגדים לו,עוד תגיע...
בגדול לצערי. אולי אפילו היא תהיה חרב הפיפיות של כל הסוגדים לו *אני לא טועה במילה סוגדים,לא לתקן*....כי הרי-האיש התלוש, המניפולטיבי, השקרן הכל כך מכוער הזה, יתהפך בשניה ברגע שהאינטרס שלו יהיה אחר, גם כלפי סוגדיו.

"אני לא אכתוב איזה המון"...

פומה היקר,
אני מעל גיל 40, אקדמאית עם שני תארים עוסקת במקצוע חופשי ,ולומדת לעוד תואר נוסף.( ממה שקראתי עד כה, יש הרבה אנשים כמוני שאוהדים אותו!) את האח הגדול ראיתי גם בתכניות בערוץ 2, אבל גם ב26 (בעיקר כשאני על ההליכון) לא אהבתי את שי חי בהתחלה, הוא נראה לי יהיר וזחוח, ותעודת הזהות שלו בכלל לא גרמה לי לאהוב אותו.
אבל דברים השתנו. מיום ליום התחלתי לחבב אותו יותר.
הכי נגע לליבי, כשתופעת החרם שלו הגיעה לשיאה.
(יום אחד אכתוב פה מנקודת מבט אישית, מה זה להיות מוחרם. )

אם אתה רומז לזה שההמון מעריץ אותו בגלל הכוחניות שלו בבית האח הגדול, אני חושבת שאתה טועה. ההמון מעריץ אותו , כי הוא הצליח לנגוע בכל אחד באיזה עצב חבוי.

bdinib

New member
אני לא ראיתי בו כוחני אני ראיתי אדם עם אינטליגנציה גבוהה בכמ

בכמה רמות מהיתר . אני ראיתי אדם שאומר דברים נכונים מאוד והפכו את מה שהוא אמר לגזענות למרות שלא היה שם שום דבר גיזעני פשוט דברים נכונים. לכן אני בעדו וכל מי שיש לו הבנה רואה את כל מה שהוא אמר ומבין את הכוונה שלו ונגד היתר. כל בעלי רגשי הנחיתות למיניהם לא אהבו אותו כי נוח להאשים במקום לתקן דברים יותר קל להגיד אני לא למדתי כי לא נתנו לי כליעם מאשר להתחיל ללמוד אפילו בגיל מבוגר.אני בעד שיחי וכל מילה שלו מדויקת להפליא.

אני הצופה(הצרכן) דורשת שירות מעניין. הם הדיירים -ספקי השירות

כל 15 המשעממים נתנו שירות גרוע, למעט הרגעים שהם דיברו (ועדיין מדברים) על שי חי, והרגעים שהם תופעלו ותומרנו על ידיו.
אבל הכי הכי רעים והכי הכי חוצפנים הם (אני מצטטת את ארז טל) אלה שחושבים שהם מזה מהממים/מקסימים/חכמים.
מישהו צריך להוציא להם את האוויר.
בתקווה שבזכות שי חי בעונה הבאה לא יעזו כמוהם לנסות להתקבל בכלל, רף השירות יעלה ואנחנו (הצופים) נזכה לצפות בדיירים מעניינים, מרתקים ואינטיליגנטים (כדוגמת האחד מהעונה הזו: שי חי).

puma141

New member
תירוצים תירוצים..:) עוד! מאוד מעניין-

סוציומט, שם זין על כולם-גם על היקרים לו, פוגע לא חשוב במי-ואיך,.......
מאוד "מעניין".
סך הכל, מה צריך להזיז לך ההשפעות וההשלכות של כזה אדם?
למשל הרוב בוגדים! אז הבגידה שלו באישתו שבהריון, הופכת אלוהית.
הדוגמה שלו להתנהגות או לערכים בפני אלו שהוא מלמד אותם או הילדים שלו-
שטויות, נכון?

מה אני אגיד לך מה........
נראה לי שאם שי חי היה עושה מעשה הכי רע שיכול להיות, היו מוצאים גם לזה תירוץ......העיוות צורם.

את מערבבת בין הדייר המוכשר והמרתק שהנעים את זמנינו באח הגדול

לבין חייו הפרטיים.
יש המון אומנים/שחקנים/מוזיקאים/סופרים/נגנים מוכשרים ומעניינים שהחיים הפרטיים שלהם הם סאגה...
&nbsp
איך סוציומט?? הרי כל פעולה שלו היתה מתוכננת מראש, מחושבת בקפידה ומתוך כוונה תחילה. הוא התייחס והתעסק בהתנהלות של הדיירים. זה לא מתאים להגדרה של סוציומט שפועל מתוך ראיית עצמו בלבד בלי התייחסות/עיסוק בכלל לקיום של אנשים נוספים.
&nbsp
איך פוגע?? הוא נתן שירות מעולה לצופים. ריתק אותנו, ובנוסף דילל עבורינו את הרשעים שהעזו להתקבל לאח הגדול ולשעמם אותנו (הזומבים, הפריחות, הפחדנים, הצבועים, הנאלחים, העילגים והרדודים). רק טוב הוא עשה לנו והוא ראוי להמון תודה.

אני לא מבינה איזה מצפון יש לך להעביר ביקורת

וזאת על סמך צפיה של כמה פרקים בערוץ 2?

את מדברת כאן עם אנשים בוגרים שמעידים על עצמם כמבוגרים ומשכילים ואינטליגנטים שנפשם איכשהו נקשרה בשי חי בגלל סיבות שונות ומשונות ובגלל אירועים שקרו במהלך התוכנית, ואת ממשיכה להשמיץ ולהשמיץ כאילו וראית בכלל
את התוכנית.
יקירתי, לראות כמה פרקים בערוץ 2 זה לא לראות את האח הגדול. זה נקרא לראות סרט של האח הגדול ובו יש גיבורים כאלה ואחרים. בחרת לך את הנבל של הסרט,
תקעת בו את השיניים שלך, ואת לא מרפה. מה זה אומר עלייך? את רואה רק שחור או לבן. את לא רואה שום גוונים אחרים. חבל.

puma141

New member
המצפון שלי חושב גם על הכלל. שלך?

שלי חושב על ילדה בכתה ה', וזו בכתה י', ועוד ועוד ועוד השלכות של היצור האיכסי הזה.

חוץ מזה את חוזרת כמו מנטרה על השאלה של כמה ראיתי, בעוד אני הסברתי לך
בכמה שיחות-שזה לא חשוב בכלל! הבאתי לך לינקים שונים כהסבר, הבאתי לך
את דעותי כהסבר-ואת בשלך!
אז כאמור יחפה, את אטומה בקטע הזה ואין לי שום רצון או צורך להתדיין איתך בנדון!
את גם לא כותבת עניינית, כך שאין לי למה להתיחס......
שבוע טוב.

למעלה