הOTP שלך סבבה והכול...

Grim Sister

New member
או. כן. זה ממש חרא

כשכותבים פאנפיק מ-POV, מתמקדים מ-POV אחד! תמיד אך ורק אחד

Bell J

New member
אבל יש כאלו שעושות את זה יפה

בפרקים או מחלקות את זה יפה, אז זה סבבה. אבל כשהן כותבות את זה... אני אפילו לא קוראת!

rakefet666

New member
אפשר לעשות את זה חלק

אם זה מחולק לפי פרקים או משהו כזה באמת....

OKDeSign

New member

כל עוד זה פאנדום שאני בו, תביאו לי מה שאפשר עם כתיבה טובה

Grim Sister

New member

אני לא יכולה להחליט. מצד אחד זה אח שלך, אז איכס. מצד שני, הגיי סקס יהיה אדיר וזה נושא טעון רגשית ויש לבטים וצריך להסביר למה בדיוק הם הולכים על זה בסוף.
מצד שלישי, תחשבו על הפלאף!
מצד רביעי, מה ההורים יגידו?
מצד... אוקיי, אני אסתום עכשיו. XDD

Bell J

New member
זו ממש מחלוקת

כי אין לי בעיה עם זה או עם פאנפיקים כאלו (לעזאזל, זה גם במנגות שאני קוראת...), אבל עדיין זה טיפה מוזר כי זה פאקינג אח שלך.

מה שעצוב שבני דודים נראה לי יותר גרוע מאחים...

noyrov

New member
בתנאי

אין לי בעיה לקרוא סלאש (או הט) אחים, אבל חייבים להתייחס לייחודיות שמערכת יחסים כזאת במהלך הפיק, ולא לעבור על זה כמובן מאליו.

We Are Infinite

New member

ווינססט זה OTP של החיים, כמו גם לוקי\ת'ור, אבל לעולם לא בחיים האמיתיים, ולעולם לא בקאנון (לפחות לא בקאנון ויזואלי, כי אז כל מה שאני מסוגלת לחשוב עליו זה מה השחקנים חושבים כשמכריחים אותם להתמזמז על המסך...).
אלא אם כן זה משחקי הכס. במשחקי הכס הכל מותר.

rakefet666

New member
מסכימה

בפיקים זה בסדר כי... פיק אבל בקאנון? (אלא אם זה הפואנטה של הסיפור ומוצג כמשהו בעייתי וכל זה...)

(משייפת את כל הרובנים ביחד כי איך אפשר להחליט...)

Bell J

New member
התקציר סבבה והכל

אבל הפאנפיק הוא לא מה שציפית

(לטוב לרע, קחו את זה איך שבא לכן :)

Grim Sister

New member
ו

נחמד לגלות שהפאנפיק הוא לא מה שציפית (במיוחד כשהתקציר גרוע)
אבל גם פחות נחמד לקרוא פאנפיק רע כשהתקציר נראה כל כך טוב. שני המקרים פשוט עצובים.

noyrov

New member
הסדרה סבבה והכל

אבל מההתחלה את יודעת שה-OTP שלך לעולם לא יתממש בקאנון, ובמקום זה תצטרכי לסבול זוג אחר שאין לך שום סימפטיה אליו

Grim Sister

New member

אבל יש מקרים מיוחדים שהם יוצאים מן הכלל. כמו פפר/ טוני (כי פפר היא הגרסה הנשית וסטייליסטית של סטיב רוג'רס ואם כבר טוני יוצא עם בחורה, זו חייבת להיות היא).
לעומת זאת, האוס/ קאדי זה big No-No מבחינתי.

noyrov

New member
האמת

שדווקא מעריצות סאם/דין ממש לא כזה סובלות, כי אין להם שום זוגיות רצינית אחרת בסדרה. יש בחורה אקראית לפרק או כמה, אבל לא יותר, וזה משאיר המון מקום לדמיין מה שרוצים. אני מדברת על מצב שבו אני צריכה לסבול במשך עונות שלמות זוגיות דביקה ומבאסת, שלחלוטין הורסת לי את ה-OTP שלי. וזה שאני צופה בסדרה כזאת במשך 7 עונות, זה *באמת* סבל.

Grim Sister

New member
זו דמות נשית נפלאה

אבל בחייכם, אל תשנאו אותה רק כי היא הורסת לכם את ה-OTP.

We Are Infinite

New member

אני לעולם לא אסלח לאלונה על כך שערקה למחנה האויב והתמזמזה עם דין, למרות שג'ו AWESOME.

למעלה