פוטושוט חדש!!!!+ שער בעיתון

GGi5

New member
פוטושוט חדש!!!!+ שער בעיתון

בחלק מהתמונות היא לא דומה לעצמה ובשאר התמונות היא הורסת!!!!עם גוף קטלני

GM1988

Well-known member
נו, הנה, אחרי כל הדיונים שנכתבו פה במהלך השנים,

שחלק אמרו שבריטני לא יכולה לחזור לכושר הקודם שהיה לה בגלל שהיא אחרי שתי לידות, וחלק אחר שאמרו שהיא לא מקפידה על תזונה ועל כושר ולכן היא נשארת גדולה יחסית לגזרה שלפני הלידות....

עכשיו כשהיא באמת משלבת בין שני הדברים אנחנו רואים את התוצאות.

GM1988

Well-known member
ואוו!!! איזה פוטושוט מנצח!!!

סוף סוף אפשר להתענג על משהו אותנטי מכל פוטושוט אחר שהיא עשתה בשנים האחרונות!
היא כלכך יפהפייה ונראה שהיא מאד נהנתה בצילומים האלה
כיף לראות אותה כזו.

GM1988

Well-known member
איזה חדשות מעולות

לא מכיר את המוסיקה של איגי אזלה או וואטאבר דאת' ביטצ', אבל איזה כיף!

Shiri from the block

Active member
חחח גם אני לא מכירה XD
לא שמעתי שיר אחד שלה אין לי מושג אפילו איך היא נשמעת חח

t o m a k

New member
תלוי באיזה סגנון

אם זה בסגנון פרובלם שהיה לה קטע ראפ רק אז זה סבבה אבל אם זה בסגנון בלאק ווידו שהיא שרה את כל הבתים והורסת את הפזמון אז לא תודה..

nike001

New member
בלי לקרא את התגובות: הדיעה שלי

זוכרים שבריטני ריטשה את הפנים והגוף לקלים וורק ביצ'?
אז... כנראה בסרטון לצילומים שהתפרסם בערוץ E למגזין הבריאות - גם עבר ריטוש, כן כן... ריטוש וידאו.
והתמונות... מן הסתם מרוטשות לגמרי.

בחורה שמרטשת את עצמה אפילו בוידאו זה כבר שיא חדש, לא שמעתי על זה בחיים עד שגילתי את הקליפ וורק ביצ'. הייתי בטוח שאין ריטוש כל כך מוצלח לוידאו.

זה מעיד אולי על חוסר בטחון שלה עם עצמה אולי... ובצדק. אני בטוח שלא מתלהבים ממנה ברחוב כמו פעם וגם בקבוצות מעריצים בחו"ל כל הזמן מעלים תמונות של בריטני מפעם ומפעם ומפעם... וכשיש תמונות חדשות משווים אותם לפעם. זה פשוט דור שסוגד ליופי ולצעירות ולגבי המעריצים עצמם אני יכול להבין... כולנו גדלנו על בריטני והתלהבו והוקסמנו ממנה ומ-2007 קיבלנו בן אדם אחר! מכל הבחינות: גוף, קול, אישיות (למשל קפואה בראיונות), בקושי זזה על הבמות. זה טרוואמה גם של המעריצים.

t o m a k

New member
אז תתפלא..

כל הזמן מרטשים קליפים.. גם סלייב היה מרוטש..
אבל שם היא הפציצה בהופעות ונראתה פצצה..

GM1988

Well-known member
שלוםnike001

אני חושב שבמקרה הזה אין מה לחשוש שהתמונות+וידאו מרוטשים ובריטני לא נראית כך במציאות.
אתה יכול לבדוק ביוטיוב סרטונים של המופע הנוכחי שבריטני מופיעה, ולהיווכח בכך שהיא הצרה היקפים בגוף והגיעה לתוצאות מרשימות.

nike001

New member
העניין הוא שגם הפנים נראות שונות מאוד

וגם עם כמות הצללות גדולה באיפור באף ספק אם אפשר לראות כל כך שונה . לכן חושב שזה ריטוש.

GM1988

Well-known member
אולי

אבל אני לא מכיר ממש תמונות של מגזינים/ אלבומים/ דיוידי וכד' שאינן מרוטשות.
גם תמונות של פירות מרטשים במגזיני בריאות... זה לא משהו חדש וזה קיים כנראה מאז שהחלו לפתח את התחום הזה.

בריטני ממש לא מיוחדת בזה, אבל ההתעסקות במראה הצעיר שלה, וכל הזמן ההשוואה בינה לבין עצמה ל"פעם" דיי מוזרה.
טוב שלא משווים אותה לעצמה בגיל 10- שם היא בכלל נראית אחרת.

DCOW123

New member
עשר שנים זה לא פרק זמן כזה גדול.

ובטח לא 3 שנים, בין בריטני של 2005 ל2008

למעלה