סוף כל סוף

revi 17

New member
שקרניות 6X11 סיכום

תראו בסך הכל אותה הגברת עם אלכוהול!

לא נפלתי מהפרק! כן רציתי לראות את השקרניות בפן שונה מבוגרות יותר משכילות יותר אבל התעלומה דיי באנלית: שארלוט נרצחה, האשמה תיפול על השקרניות, סודות יצצו לפני השטח מחמשת השנים שחלפו... ולי כבר נמאס! (יש תוכניות שקשה לעזוב ושקרניות לא נותנת כי אני מעריצה זבל
... אז כל שנותר זה ללעוג לסדרה שמזמן חלפה זמנה).

*ממש חבל שהולכים לתת לשרה הארווי משקל... דמות מיותרת שמסופקני שיש עוררין לגבי העובדה ששונאים אותה בפנדום. השקרניות עשו לה "משהו"
מעניין את סבתי והיא בקבר!
אני הייתי מפוצצת את שרה במכות על מה שהיא עשתה לי
.
*לורנזו קודם לבלש (פסחו על טובי
) רק חבל שאף אחד כמו וילדון בפיילוט לא יכול לבוא לשקרניות ולגרום לי לאהוב את הסצינה... כמו שאמרנו 611 היה ממש כמו הפיילוט עם אלכוהול.

#כולי תקווה שלורנזו והמקלחת יעופו כמו טיל ולא יקבלו עלילות משמעותיות! מאסתי מהם עוד ב-6A.

לגבי הזוגות (שיפים) בסדרה:
*אין ספק שהולכים לחבל בנרטיב של הסדרה והוא ה-חברות ע"י כך שספנסר וקיילב הופכים לזוג סורי אבל DAIR 2.0 לא יגרום לצופים לעוף על 6B.

There’s one moment coming that when I filmed it I had to actually ask for a couple more takes. I told the director, ‘All I can hear in my head and see are the reaction videos of fans watching it and then screaming and possibly even hating me…’ so that was a little overwhelming. We’ll see what happens! I’m just not going to watch the reaction videos after that episode. –Troian Bellisario on Season 6B.

כמו דן ובלייר מאחת שיודעת גם ספנסר וקיילב לא יחזיקו מעמד כי היילב וספובי יחזרו! אני בטוחה שזאת לא סדרת הנעורים הראשונה שלכם
אבל אם כן קבלו עובדה - בדר"כ זוגות המקור או אלו שמתהוות להיות הזוגות החזקים בסדרות מסיימים ביחד.
6 שנים הסדרה כיבדה את החברויות בסדרה! בניגוד לסרינה ובלייר מאחת שיודעת שנכתבו מלכתחילה כאויבות/חברות ספנסר והאנה אף פעם לא רבו על בנים או נתנו לבן להיכנס בניהם (ולא רן לא נחשב
חחח למי שתהה רן בכלל לא היווה עבור אף אחד מהן אהבה נצחית הוא סתם היה רומן חולף) אבל קיילב בשביל האנה היה אהבת אמת וזאת גרעין הבעיה בתרחיש הזה. נוסיף גם את "מועדון החברים לשעבר" שטובי כך כינה את עצמו וקיילב... נראה לי שהחוק הראשון שם זה "לא לשכב או לצאת עם האקס" בקיצור דרמה מסוג זה מתאימה לסדרות כמו GG&TVD אני פשוט לא רואה איך האנה מקבלת את זה בהבנה או טובי
לצורך הפרומואים שצצו ניכר שטובי יחטיף לקיילב ב-618
ורוב הסיכויים שזה יהיה בגלל נושא זה.

ועכשיו לניתוח פסיכולוגי קטן אם לא איכפת לכם (אין לי מושג אם זה נכון או לא פשוט זאת קריאה של שפת גןף וצורת הדיבור)
האנה/קיילב - ניכר שקיילב הוא זה שנפרד ממנה "לא הייתי בטוח שתרצי לראות אותי", בניגוד לספובי פה היה מתח! כך שניכר שיש סיבה קצת "כבדה" לפרידה וזה לא מרחק כמו שמסתמן אצל ספובי. אם היו חייבים להראות ילדה בסצינה הראשונה של האנה אני אהמר פה על הפלה, גם מבחינת הדמויות ניכר שאנה רצתה להתמקד בעבודה (אופנה) וטיסות זה חלק מהעניין של הקריירה שלה, וילד לא מתאים בשלב זה של חייה... לעומת זאת קיילב גדל במשפחות אומנה כך שניתן להניח שהוא היה בשל לילדים. שוב זאת סתם ספקולציה שלי! אבל תודו שזה יכול להיות אחלה סיפור

ספנסר/טובי - ניכר שספנסר היא זאת שנפרדה ממנו או שזה היה סוג של הסכמה, הוא לא רצה להפריע לה להתקדם בעולם בשעה שהוא הפך לסוג של איש של עיירה קטנה. לפי כל הסצינות של הזוגות להם היה הכי הרבה רגשות שצצו=צפו לפני השטח(בלי לריב או משהו או ליצור מלחמת שיפים אבל קיילב דאג להאנה כמו חברה ואותו כנ"ל הולך לאריה שדאגהלעזרא) אצל ספובי ראו שמחה שהם נפגשו וקינאה כספנסר הבינה שיש לטובי עץ (WOOD זה כינוי לזין ולכן בדיחות באנגלית יותר מצחיקות
) למישהי אחרת "לי הוא בנה כסא בעוד מישהי אחרת מקבלת בית" כך שממש לא יפתיע אותי שמכל הזוגות הם הזוג הראשון שיציתו את אהבתם מחדש..

עזרא/אריה - הם כרגע על תקן ידידים שעובדים יחד. היה קצת מעצבן לראות את הפרק שבקושי חלפו 15 דק' וכבר ביירון חייב להזכיר את עזרא תראו הם יהיו ביחד בסוף השלמתי עם זה אבל רבאק שוב חייבים לתת לאריה עלילות שמסתובבות סביב עזרא? לא נמאס? לי כן! לא ממש הבנתי את הסיפור של עזרא... חטפו את ניקול או רצחו אותה? לא ברור!

אמילי/אליסון - טוב זה לא יקרה! ואם זה יקרה ב720 זאת תהיה הפתעה מרעננת עבורי . נחמד שיש להן סצינות ביחד אבל אליסון לא לסבית! והאמת מעניין אותי לראות את הסיפור שלה עם רולינס (מה שמו הפרטי כי אין לי כוח לקרוא לו דר' רולינס כל הזמן) עכשיו ששארלוט נרצחה... ולמה ג'יסון לא נכח בהלוויה? אין תקציב מרלן? אז תפטרי את לורנזו והמקלחת ריבונו של עולם!!!

*לאור העובדה שספנסר קיילב AKA SPALEB היו ה-BROTP שלי קשה לי לראות סצינות שלהם עכשיו בלי להקיא וחבל...

אז תודה רבה מרלן שהרסת לי את החברות שהכי אהבתי! מזל שהביאו את טומילי (טובי/אמילי) מהבויידם כדי לגרום לי הנאה מסויימת. תכלס מזל שנזכרו בטומילי מ316 לא היה להם סצינה משותפת... אז תודה באמת!

בגלל שיש לנו פנדום ציני (ברמות)מעכשיו קיילב/ספנסר מכונים סרטן! CAleb + speNCER = CANCER

זה מטאפורה חברים אין צורך להיפגע! הסרטן נחל להתפתח ב-611 הוא הולך לפגוע באיברים משמעותיים (שזה מטאפורה לחברויות בסדרה טובי/קיילב ו-האנה/ספנסר) וכל שנותר לנו הצופים לעשות זה להשתמש בכימוטרפיה (בצורת אלכוהול) כדי להקל על הכאב ולחכות בסבלנות עד שהסרטן יוסר ע"ע מרלן!

נראה לי ששכחתי משהו אבל הפרק לא השאיר חותם... עלילת המתח כרגע עוד לא נולדה וקשה לי להאמין שהם יתנו למקלחת תפקיד משמעותי לאור השנאה שהיא מקבלת אז...
כל מה שכן הבנתי (או יותר נכון התמקדו בפרק) זה שהזוגות יחזרו עם המון דרמה ויגיעו לרמה של אופרת סבון

נזכרתי שממש אהבתי את אריה שלא שיקרה במשפט!
אבל זה הכל אח"כ היא חזרה לעצבן אותי

אז תהנו מהמשך העונה יקיריי הציון שלי ל-611 הוא 2.5/5

such an angel

New member
סוף כל סוף

הנהה היום הזה הגיע ותודה לאל הסדרה פה להישאר חחחחח
מחכה לתגובות שלכם

ArielaTV

New member
אם את אוהבת פינה קולדה ולהיתפס בגשם

וואו, קצת הזוי לי שמתחילים הכל שוב מהתחלה.
חייבת לציין שדיי נהניתי מהתקופה הזו בלי הסדרה, שזה קצת עצוב, אבל כנראה שהאכזבה מפרק 10 חלחלה ממש עמוק.
אניוויייי:
# זה היה מאוד יפה בעיניי איך בסצנה אחת גילינו פחות או יותר מה כל אחת מהבנות עושה, חמש שנים אחרי שעזבנו אותן.
# כל השטות הזו שאליסון רוצה שהבנות יגידו לשופטת שהן לא פוחדות משרלוט, כדי שהיא תוכל לחזור לחיק משפחתה. כי הרי מגיע לה פרס על כל הזוועות שהיא העבירה את הבנות, וכמובן שהן אלו שצריכות לעזור לה לקבל אותו.
# שרה הארווי- מה בדיוק קרה לה, ואיך בדיוק בוטלו ההאשמות נגדה, ואיך הבנות קשורות לזה? בסוף נגלה שהן הכניסו אותה לתוך החבית המפורסמת.
# לורנזו = ווילדן החדש?..
# אין לי ספק שמונה עשתה הצגה אחת גדולה עם כל ה'לא מקריאה את הנאום שהיא הכינה ומחליטה ששרלוט צריכה להשתחרר'. היא רצתה אותה בחוץ כי היא רצתה שהיא תמות.
# שזה מוביל אותי לנקודה הבאה- דיי שמחתי כשראיתי את שרלוט מתה. סורי נוט סורי? כנראה שהכותבים עשו עבודה מעולה בלהמאיס עלי את הדמות.
# ממש אהבתי את כל הסינכרון שהיה עם פרקים ישנים מהסדרה, כזו אני, סנטימנטלית.

חלום שלי שהמשך הסדרה יהיה ממש טוב, אבל בינתיים אני מנמיכה ציפיות עד הרגע ששרה הארווי תנוח על משכבה בשלום ואני אנוח על הספה שלי בשלום.

וגם הסרטונים השבועיים חזרו!
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=DhjzA0bPVxw[/URL]

למעלה