הדור הבא הוכרז. XBOX Series X.

הדור הבא הוכרז. XBOX Series X.

בוא נתחיל עם הדברים הטובים שאני רואה בקונסולה הזו:

היא גדולה מאוד ומכילה מאורר עוצמתי במיוחד, מה שאומר שרעש דוגמת מה שאנחנו מכירים מהPS4 הוא נחלת העבר, נשמע שולי אבל זה די מגטון

לכל מי שרוצה להישאב באמת למשחקים שלו בלי לפגוע בשמיעה שלו.

קונסולה מאוד מרשימה טכנית, לא מספיק בשביל שאני אעבור צד אבל בנינו לרוב האנשים זו הולכת להיות קונסולה שמעיפה את התריס מבחינת כוח, בלי קשר לפס5 או בכלל.

אתה רואה את המפרט ובניגוד לאקסבוקס וואן אתה לא מרגיש שמייק חסכו עלינו,ההרגשה היא שאם מייק תקח את עצמה בידיים
היא תחזיר אותנו לימים שאנשים קנו קונסולות רק בשביל הוואו הגרפי.

כן זה לא הולך להשתוות למחשבים ברור אבל בשביל צרכן הקצה
זה כן וואו שהוא לא הלך לראות שנים בתחום.

טוב, עד כאן מחמאות.

חסרונות לדעתי:
השם של הקונסולה החדשה מחריד יש פה בעיה חמורה מאוד למייק
שמשתווה לבעיה שהיתה לה ב2013.

עם שם כזה היא בדרך לתת לסוני את הדור הבא על מגש של כסף כמו שקרה בדור הנוכחי.

series x זה שם שהולך לבלבל מאוד את הצרכן עם הXBOX X
ובמיוחד לא עוזר לו לדעת איפה האקסבוקס החדש עומד מול הPS5.

תוסיפו את העובדה שיש סיכוי ענק לדגם ממש זול וחלש יותר וזה הולך להוסיף לבלבול עוד יותר.

לפני שנים דיברנו כאן על האסטרטגיה השגויה של מייק עם
"אין עוד דורות"

נראה שהם הולכים להטביע קונסולה מאוד מוצלחת טכנית וזה מאוד חבל.

חסרון נוסף : מייק עדיין מנסה להיות יותר מדי כמו סוני.מייק חשפה את hellblade 2 נכון, הם כנראה עשו את זה כי הם רוצים משחק שיחזיק את הארדקור מדברים עליהם עד החגים 2020, אבל זה אחד
hellblade המקורי הוא אחד המשחקים הכי מזוהים עם הPS4 וסוני.

וזה לא טוב שמייק לא משתמשת בדור החדש בשביל להביא דברים משלה שיבדילו אותה מסוני.

הם יכלו לתת לנינג'ה תאורי לפתח IP עלילתי חדש שאין לו קשר לדור הנוכחי שמסמן להם התחלה חדשה והכל היה מרגיש אחרת.

המשחק החדש של RARE גם מרגיש כמו RIPOFF של הוריזון
רק עם מכניקועת הGAME AS SERVICE של מייק.

הקונסולה עצמה מלהיבה מאוד מבחינת החומרה אבל מייק בדרך לעשות את אותן טעויות שעשו בדור הזה בדור הבא זה כאילו שהם לא למדו כלום.

אולי עוד 7-10 שנים שהסטרימינג יהיה יותר נפוץ וסוני ומייק יהיו שותפות בתחום הזה אז נראה אותם משתווים לסוני ואולי אפילו יש מצב שעוקפים.

כרגע בדור הזה הבא הPS5 עדיין נראה טוב יותר בלי שראינו ממנו כלום.

הטריילר של Hellblade 2 מטורף מטורף.

כן, אני שומע את הקול הפנימי של כולנו " לך דע אם זה באמת יראה ככה" אבל עיון בחומרה של הבוקס החדש, אומר לי "אין לזה שום בעיה להראות ככה"
ו
חבל לי להפסיד משחק כזה, כאילו ברור עוד לא שללתי רכישה של הבוקס רק טיפש יכחיש שGame pass עושה את הקונסולה אטרקטיבית, אבל אני עדיין מאמין שסוני תעשה משהו שיגרום לבוקס להראות לא רלוונטי עבורי ועבור רבים אז נחכה ונראה.

הגרפיקה פשוט מעיפה ראשים ורק שראיתי את הטריילר הבנתי כמה מיצינו את הדור הזה טכנולוגית ואחת הסיבות שהתחלתי להשתעמם ממשחקי הסינגל היה בגלל השיעמום מהטכנולוגיה הנוכחית ולא מהפורמט.

מישהו 2

New member
גם hellblade1 נראה ממש טוב גרפית

יצא לי לשחק במחשב, אבל זה היה משחק מאוד גרוע מבחינת גיימפליי
בערך כמו ש- The order היה נראה מדהים גרפית אבל היה חרא משחק
זה על אותו כיוון
אולי השני כיפי

כן זה נראה משחק חרא אבל הסיפור מימלא היה אמור להיות העיקר ו

ואי אפשר להגיד שהם לא הלכו על סיפור מקורי.

הטריילר של Ghost of Tsushima מהמם.

כן, הדור הנוכחי כבר משעמם ומוצה טכנולוגית זה ברור, אני לא חוזר בי ממה שאמרתי בהודעה הקודמת, אבל חייבים להגיד שהמשחק הזה נראה מהמם, פשוט כי מבחינה אומנותית הוא שם את Hellblade 2 בכיס הקטן, מה שכמובן מעלה את השאלה מה הצוותים של סוני מבשלים לדור הבא.

כשראינו גיימפלי מהמשחק בזמנו בתערוכות של סוני הוא היה נראה די רגיל הפעם
זה נראה שהוא לוטש בטירוף. מכל הבחינות גם אם מה שראינו זה בעיקר סינמטי.

בוא נגיד ככה אם היינו רואים את הטריילר הזה בחשיפה הראשונית של המשחק לכולם היה עף המוח ממנו.

אחרי האכזבה מסקירו ושאר משחקי הנינג'ות של הדור הזה, אני חייב להגיד שהמשחק הזה הוא התקווה האחרונה שלי ואני ממש מצפה לו.

גם אם המשחק יהיה כולו מלא במשימות סטייל AC כמו שהוריזון מלא במשימות FAR CRY (בואו נקווה שלא)

יש לי הפעם תחושה אמיתית שסאקר פאנץ תצליח איפה שגרילה לא הצליחה וזה בלתפור עלילה מעניינת לכל הגיימפלי.

נכון סאקר פאנץ היה טראש מהסרטים אפילו בהשוואה לעלילות של משחקי מחשב אבל משחקי הPS2 שלהם היו מצוינים.

קרנפול

New member
בכנס משחקי השנה אחרי שהראו את הטריילר התצוגה עברה ישר

לתזמורת שהמשיכה את הניגון- זה היה ממש מלהיב!
נהנתי מהטריילר, למרות שלא מבינים אם זה יהיה בסגנון כמו של דארק-סול (שאז רוב הסיכויים שאני לא אתחבר) או פעולה נורמלית ומהוקצעת .

מישהו 2

New member
אחד המרשימים שראיתי עד היום

אם אתה שואל אותי, תאריך היציאה של המשחק הזה לא במקרה כבר קרוב ל- PS5
&nbsp

כבר יש מצב שאני אשחק את זה על הPS5

אם זה נכון שSF6 הוא אחד מהמשחקים שיוצאים לPS5 בשנה הבאה, למה כבר לא להנות עם כל האפקטים אבל אין מצב שאני מצליח להתאפק עד הפס5 לסייברפאנק וTLOU2 את אלה אני משחק על הPS4 שלי כמשחקי הפרידה :)

GODFALL משחק השקה לPS5.

בקצרה זה נראה דסטני לדור הבא, כאילו סוני יודעים שבעלי הPS5 הולכים להשתעמם מהאינדים/משחקי הPS4 של השנה הראשונה ומרגישים שהם חייבים להציע משהו מעבר לפיפא והמשחקים השנתיים.

משחק רע זה לא יהיה בגלל המפתחים שלו, שחוו כבר את כל ההצלחות והכשלונות האפשריים בז'אנר המולטיפלייר אז הם באים עם ניסיון אבל זה גם לא נראה משחק שמצדיק שדרוג.

אני כמובן כנראה אלך עם הPS5. אין לי ספק שגם אם סטריט פייטר 6 לא יהיה אקסקלוסיבי לסוני (אבל אי אפשר לשלול את זה) רוב השחקנים יהיו על הפס
5
וגם אם סוני תאפשר מולטיפלטפורום הDPAD שלה משמעותית יותר טובים מאלה של האקסבוקס כבר 3 דורות ואני לא רואה את זה משתנה עכשיו.

מכל מה שסוני אמרה הליינאפ האקסקלוסיבי שלה הולך להיות more of the same אז הולך להיות לנו בערך המשיך ישיר של המשחקים מהPS4

אני לא ממש מתלהב מהוריזון 2 או GOW 2 (כי די הרעיון של הרייבוט לא יסחוב 2 משחקים)

אבל ספיידרמן 2 ובתקווה IP חדש מנוטי דוג ותמיכה מאסיבית של סקוור כל זה שוב משאיר אותי עם הפלייסטישן :)

קרנפול

New member
אני ראיתי רק את ה3/4 שעה האחרונה של הכנס

במקרה הייתי ער ב5 בבוקר, אז פיספסתי את ההכרזה על הקונסולה;
מתמונות שראיתי אחר כך- זה ממש דומה למארז מחשב מעוצב, בטח אני כבר לא יוכל להעמיד שתי קונסולות על אותו מדף (כמו עכשיו- מצורף תמונה).
אני פוחד מזה שהיציאה הגדולה שלו היא מלמעלה (למרות שהיא גדולה)- נראה לי שזה שהיא לא אחורית דווקא כן יביא את הרעש לשחקן, נחיה ונראה.
מעניין אותי אם הם ידחפו את התעשייה קדימה- ויכניסו חיבור hdmi 2.1 , שתומך ב4K בקצבי רענון גדולים, שזה אחד מהשיפורים שאני הכי מחכה לו מהדור הבא.

קרנפול

New member
דרך אגב: הכנס של משחקי השנה - היה נוראי יחסית (ממה שראיתי)

אפילו המוזיקה שבדרך כלל תופסת אותי- היתה הפעם ממש חלשה!
(לא היה איזה פס קול מוביל, או כזה שזוכרים).
וגם הרבה מהמשחקים החדשים שהוצגו - היו משחקי מובייל.
הביאו את וין דיזל- לקדם משחק שנראה נורא, הוא רמז שיצא טריילר לסרט התשיעי (!) של מהיר ועצבני, ואפילו לא הראו אותו! (זה אולי היה מרים את הכנס קצת). (למרות שאני לא חובב של הסדרה, אי אפשר לומר שהיא לא פופולרית).

arseny92

Well-known member
מנהל
ראיתי את הכנס, השם מאוד בעייתי, כי זה מה שיקרה:

*Holiday 2020, local Target*
&nbsp
Parent: "Can I get an Xbox?"
Salesperson: "The Xbox One X or Series X?"
P: "Yeah the X one."
S: "Which Xbox?
P: "The Xbox X."
S: "Which X? One X?"
P: "Yeah one Xbox X."
S: "...wait which X?"
P: "...just give me the PlayStation 5."

זה בהחלט תרחיש סביר מאוד.אפילו לקרוא לזה XBOX IV היה עדיף.

זה תמיד מרגיש כאילו בשמות שלהם הם מנסים לעשות רייבוט למותג האקסבוקס
וזה כמעט תמיד חוזר אליהם בבומרנג.

arseny92

Well-known member
מנהל
X4 בעיתי, ולא כולם משייכים את One X לאותו הדור

Original Xbox
Xbox 360 [+Arcade, Elite, S, E]
Xbox One [+S, X]
Xbox ... which Xbox?

מישהו 2

New member
לדעתי, הגבול בין הדורות כבר מטושטש מאוד

וזאת הסיבה העיקרית שסוני תמשיך להוביל גם בדור הבא.
&nbsp
כבר אין את קפיצת הדור שהייתה בין ה- PS2 ל- PS3 וה- PS4.
והעובדה שמיקרוסופט הכריחה את סוני להכניס את התאימות לאחור למשוואה
הופכת את ה- PS5 ל- PS4 PRO PRO עם משחקים אקסלוקסיביים.
&nbsp
זאת אומרת , בכנות, סוני מכרה כמעט פי 3 יותר קונסולות ממיקרוסופט, ואין שום סיבה שהמגמה הזאת לא תמשיך גם עם ה-PS5 בגלל שאנשים כבר אספו ספריית משחקים מכובדת ואביזרים ל- PS4 שכולם הולכים להמשיך ולהיתמך ב- PS5, אולי אפילו עם עדכונים חינמיים שישפרו אותם בחלק מהדברים, בזכות הכוח של החומרה החדשה.
&nbsp
גם המשחקים הפופלאריים של היום הם לא המשחקים של פעם -
אפקס לג'נדס למשל עובדים עם חשבון פרטני לכל פלטפורמה, אני לא יכול לשחק בחשבון עם כל הסקינים שהשגתי על ה-PS4 בגרסת המחשב.
&nbsp
כלומר, תיאורטית אם אני רוצה לעבור לשחק באקסבוקס אני צריך לוותר על כל ההישגים שלי במשחק ולהתחיל מאפס.
&nbsp
בקיצור, מה שאני אומר, שבדור החדש ידרשו מלקוחות פלייסטיישן לעשות יותר מידי ויתורים כדי לעבור לאקסבוקס (מבין אלה שיכולים להרשות לעצמם רק קונסולה אחת)
בגלל זה אני לא רואה את הדברים משתנים בקרוב
וכמו שאמרת, אם באיזשהו שלב הסטרימינג יתפוס תאוצה הוא המושיע הגדול ביותר של מיקרוסופט.
מיקרוסופט כבר לא נלחמים בסוני אש באש, הם לא מצפים למכור יותר אקסבוקסים מסוני בדור הבא , זאת לא אחת השאיפות שלהם, הם יודעים שהם יפסידו.
במקום זה , מרגיש לי שה- xbox series x מזכיר יותר את גישת alien-ware + שירותים מיוחדים של מיקרוסופט למי שרוצה בכך.
בזמן שסוני ממשיכה עם מה שעבד לה עד עכשיו

בטח שתהיה קפיצת דור משמעותית, אולי אותנו זה פחות יעניין כי.

אנחנו יותר בא לנו עכשיו על "משחקי סרוויס" לעומת משחקי סינגל, אבל מי שיחפש משחקי סינגל מטורפים הולך להרגיש קפיצה גדולה במיוחד.

בתכלס הקונסולות זה השוק שקובע כמה המשחקים קופצים קדימה טכנולוגית ומזמן לא היו לנו קונסולות חזקות כאלה, קפיצה תהיה והיא תהיה משמעותית.

על שאר הדברים אני די מסכים איתך גם אם סוני תדפוק מחיר מטומטם לדור הבא
ומייק תמכור במחיר זול יותר אז סה'כ נקבל תוצאה שמייק תמכור יותר קונסולות מהדור הנוכחי אבל סוני עדיין מנצחת.

מייק אולי בהתחלה תמכור יותר קונסולות מבעבר בגלל שאנשים מתלהבים משירות הGame pas אבל כשהם יראו שהGAME PASS מציע להם בעיקר משחקי אקסבוקס וואן ו360 ולא משחקים של הדור הבא (מלבד אינדים וAA כאלה)

תהיה אכזבה גדולה ממייק.

מה גם שהשם של הקונסולה החדשה של מייק דפוק, הם לא יצליחו לברוח מזה.

אותי אישית כמו שכתבתי למטה בשרשור יש מצב שסוני תגרום לי לשדרג כבר ב2021, הם לא צחקו שהם אמרו שיש להם תוכנית חסרת תקדים לעודד אנשים לשדרג לפס5 כמה שיותר מהר חחחח.

מישהו 2

New member
כנראה שלא בחרתי במילים הנכונות

קפיצה תהיה אין ספק והיא תתבטא בעיקר מבחינת גרפיקה ויכולות העיבוד
אבל מבחינה טכנית בגלל התאימות לאחור, בגלל התמיכה ארוכת השנים של חברות במשחקים שהם מוציאים (בעיקר משחקי אונליין למיניהם)
זה יהיה כאילו שדרגנו למחשב שלנו את הכרטיס מסך ואפשר להמשיך לשחק בו כרגיל את אותם הדברים, ושאותם הדברים יראו יותר טוב וירוצו טוב

זה היה גם עם הPS1 והפס2 :)

וכן הפס2 הפעילה את המשחקים של הפס1 בגרפיקה משופרת ומי שרוצה להתווכח על זה, כנראה לא ידעתם איך מפעילים את האופציה (כן היא לא הופעלה מעצמה)

אני מבין מה שאתה אומר אבל, אין ספק שסוני ניצחה את הדור הכי מכריע מבחינתה
(הדור הנוכחי) כי מעכשיו הסיבות לעזוב אותם לטובת הבוקס/גוגל/אפל/מי שלא יבוא.

יקטן מדור לדור. לא יודע אם בכלל יהיה לי עניין בבקלוג שלי מהספ4 על הפס5 כנראה שלא יהיה (כי המון מהמשחקים הם קרוס ג'ן מהפס3 ורימאסטרים)
אבל אני עדיין רוצה אותם איתי.

למעלה