מה הופך סדרה לטובה?

ArielaTV

New member
מה הופך סדרה לטובה?

חזרתי השבוע לצלם את סרטוני החזרה להתחלה שלי,
וזה גרם לי לתהות:
אם בסוף הסדרה לא נקבל תשובות לכל השאלות, אם יישארו עדיין פערים, דברים לא פתורים וקווי עלילה שלא מתחברים, זה ישפיע מבחינתכם על העובדה שלאורך כל הסדרה חשבתם (אני רוצה להאמין) שזו סדרה ממש טובה? זה יוריד מהערך שלה בעיניכם?

revi 17

New member
ברור

אם ננתח את העונות ניתן לראות שיש מספר "רעים" שפועלים סימולטנית! לא כל סצינת סיום של A זה אכן "מונה" בעונות 1-2 כמו שאנחנו אמורים להאמין, כי חזרו והדגישו אינספור פעמים שהיא הייתה A היחידה בעונות אלו. חשוב לזכור שעזרא החל בתחקיר שלו לספר בעונה 1 (לפי הרמזים המצויים בספר עצמו בעונה 4, הוא ידע שג'ינה שכרה את קיילב לרגל אחר הבנות הכל מופיע ב421). עזרא לקח הפסקה מתי שהבין שהסיפור עם אריה מתפתח לכיוון רציני אך חזר לסורו לאחר הפרידה המתוקשרת של 324. אני תמיד אאמין שב107 הבחור "A" שאוסף את המסמכים בסוף הפרק מהאגם זה עזרא, רק בגלל שב411 הוא אומר לאריה "at least i know you didn’t lose it or threw it in the river”.

בואו לא נשכח גם את נבחרת הNAT שבטוח פעלה בצללים כדי להסיט את השקרניות מעליהם. ג'יסון ציין ב306 שהוא מאמין שאיאן צילם אותם עבור מישהו אך טרם קיבלנו מענה עבור מי?

בנוסף בפלשבק 424 איאן מציין שיש סרטונים שיכולים להרוס משפחות כולל זאת של אליסון ... האם נזכה בעונה 6 להבין על מה הבחור דיבר?

יש מלא תתי עלילות שניכר שנשכחו וחבל, ויש עדיין שאלות לא פתורות שזה מתסכל אנשים כמוני
לדוגמא:
-מי רצח את איאן?
-מי הפליל את טובי בעונה 1? לעניות דעתי זאת לא הייתה מונה אלא מישהו שרצה את הסרטונים והפעיל מניפולציה על ג'ינה (הרי היא בשלב זה הייתה בטוחה שגראט רצח את אליסון). בואו לא נישכח שהסוודר ניתן לאליסון ב"לילה ההוא" ונראת לבושה בו שנפגשה עם עזרא ואיאן. אולם בריב עם ספנסר היא נותרה רק עם הגופייה הצהובה הידועה לשימצה. משמע הסוודר המפליל שהושתל בחזרה בדירה של טובי היה באסם בלילה ההוא... ואח"כ הגיעו אליו טיפות דם של אליסון.
-מליסה טוענת שוילדן רצח את גראט והאקדח שהולברוק מצא בכספת של וילדון מוכיח זאת. סיסי כנראה זאת שרצחה את וילדן אך מי ניסה לפגוע בג'יסון?
האם וילדון שייך לאותה נבחרת NAT? כי טרם קיבלנו גושפנקה על כך.

בעונות 3-5 יש לנו את "צארלס" / מעיל אדום (סיסי/אליסון) / מונה שחוזרת לסורה ומגייסת את טובי/ספנסר (שגם הם עשו דברים כ"A") / עזרא / שאנה (שהייתה פשוט התחמקות בזויה של היוצרים פשוט קו עלילה מטופש!) שבטח פעלה בחסות ג'ינה והצבא שמונה הקימה... מה שמוביל לשאריות נבחרת הNT ווילדון פלוס כנראה הולברוק שפעלו בצללים.

בגלל שיש כל כך הרבה דמויות "רעות" אפשר להדביק עלילה שתראה נורמלית ותספק הסבר משכנע לכל החורים בעלילה... לכן אני רוצה להאמין שיתנו לנו תשובות לכל השאלות ומי עשה מה? ומתי?

אם לא יתנו תשובות אז נדע שהיוצרים סתם יצרו עלילות ללא משמעות ומטרה כדי למלא זמן מסך עם שטויות ולעצבן את הצופים

עוד כמה שאלות שאשמח לקבל עליהם מענה בעונה 6 והם:
-מי רצח את גב' D?
-למה הסיפור של באת'ני כל כך חשוב? האם אליסון הכירה אותה? (כי אני תחת הרושם שהיא הכירה את סיסי שהתחזתה לאליסון ולא באמת את אליסון ובגלל זה היא וגב' D היו קרובות), מי היכה אותה עם ה
?
-מה הסיפור של צ'ארלס עם מונה כ"אליסון"? זה ממש דבילי ומתוסבך!
-מה הוא רוצה מהשקרניות? (מה הדבר הנורא כל כך שהן עשו לו שהוא מתעלל בהם בצורה כזאת?
-מי תקף את ג'ינה בעונה 4? מה היה לאליסון על נואל שהוא עזר לה? לאן נעלם אדי לאמב? (יש לי הרגשה שהוא בחבית אם זה לא הוא אז זאת שרה הרדי). ומה באמת הסיפור של שרה? האם עצם העובדה שהיא אליסון ובתאני כולם בלונדינות זה אומר משהו על צארלס? האם הוא רוצח סידרתי?

בטח יש עוד חורים בעלילה או שאלות שאשמח לדעת מה ניסגר איתם...
ולכן אשמח שתרשמו איזה עוד שאלות אתם רוצים תשובה

ArielaTV

New member
שאלות שאני רוצה עליהן תשובות:

# מי זאת הייתה, בפיילוט, שהסתובבה בחדר של אליסון עם שיער/פאה בלונדינית, כשספנסר הסתכלה מהחלון? (לדעתי זו הייתה מאיה, ולדעתי היא מכירה את אליסון. ואני אומרת מכירה כי אני 99% בטוחה שהיא בחיים).
# מהם שני הדברים שמונה לא עשתה, בזמן שהיא הייתה A (ע"פ מרלן קינג)?
# מה באמת היה המניע של מונה להפוך לA, כי כל עניין ה'גנבתן לי את האנה' הוא בולשיט.
# למה גארט היה מוכן להסתכן כל כך כדי להחביא ראיות שקשורות ל"מוות" של אליסון, בזמן שהוא ידע שהוא לא הרג אותה?
# אם ראינו את הגופה של מונה, והיא בחיים- האם יש עוד אנשים שעדיין בחיים ואנחנו לא לוקחים אותם בחשבון בגלל זה?
# מתי יגלו לנו שרן הוא ביג A?

# מי הרג את איאן? (לא מאמינה לרגע שזו אליסון. כי אם זו הייתה היא, הוא היה אומר "חשבתי שאת מתה" ולא "מה את/ה עושה כאן?". אני אומרת שזה רן שבא להציל את אהבת חייו הפסיכוטיים
).
# בפרק שלינדון ג'יימס חוטף את פייג', הA טים שלחו לה הודעה שאם היא לא תגיע לבית הקברות אז ___ ייפגע (היא הסתירה את השם עם האצבע שלה). אני רוצה לדעת על מי איימו, כי אם אמילי הייתה כתובה שם, היו מראים לנו את זה.
# ראינו לפחות איזה פעמיים-שלוש את ג'נה נפגשת במקומות מבודדים עם מישהו, בלי לראות מי האדם השני- הרגו אותי כבר!!
&nbsp
זהו (ז"א, זה כל מה שהזיכרון לטווח הארוך הקלוקל שלי הצליח לגרד). אני רוצה תשובות!
&nbsp

revi 17

New member
לא מאמינה שאת מאמינה בתיאוריה שמאיה חיה

נכון לא ראינו גופה כמו איאן, גראט, וילדן וגב' D אבל דיי לנדון ג'יימס או איך שלא יקראו לו הרג אותה הוא הודה במעשה ב312... היא מתה!

# מהם שני הדברים שמונה לא עשתה, בזמן שהיא הייתה A (ע"פ מרלן קינג)?
זה כבר ידוע

1. המסאג' לאמילי בפרק 210 זה היה לוקאס כי היא הייתה עם האנה באותו זמן
2. היא לא דחפה את איאן ממגדל הפעמון.
התשובות ניתנו ב-401 ע"י מונה ואושרו ע"י מרן לאלו שהיו ספקות אח"כ בטוויטר.

# מתי יגלו לנו שרן הוא ביג A? בפרק 610

# ראינו לפחות איזה פעמיים-שלוש את ג'נה נפגשת במקומות מבודדים עם מישהו, בלי לראות מי האדם השני- הרגו אותי כבר!!
בפרק 225 זאת הייתה שאנה כי בפגישה הבאה שלהן 324 נראה לי היא לבשה את הצעיף מ225

ב505 היא נפגשה עם מונה וסידני והן חיכו למישהו/י אני רוצה להאמין שזאת הייתה מליסה אבל בתכלס מי יודע

ועכשיו עוד דברים שמוחי נזכר בהם:
-למה ג'ינה וגראט ניסו להפליל את ג'יסון? הרי הם שתלו אצלו את הפתק "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" 205 אבל בתכלס חוץ מהעובדה שג'ינה האמינה שגראט הוא הרוצח לא באמת היה להם קשר למקרה.
-משהו שמציק לי בסרטון של צארלס זה העובדה שג'סיקה הייתה ברוזווד כי נאמר לנו (222) שהיא גידלה את אליסון עד גיל 5 באטלנטה ורק אז משפחת דילורנטיס עברה לרוזווד.
-מי נעל את ספנסר במקלחת/סאונה? אני רוצה להאמין מליסה אבל ראבק מי זה היה?
-הולברוק/אליסון מה? איך מתי? מזה הסיפור בולשיט שלהם (שאשכרה נראה כמו תפנית מצוצה מהאצבע בידי הכותבים) כאילו מתי זה התחיל איפה ולמה?
-נכון A סימן באיזשהו פרק העונה 1A שמספר התושבים ירד? זה כביכול היה אמור להיות רמז לזה שטובי מת כמו בספרים (כי פרקים 1-10 זה ממש הספר הראשון) אבל לאחר כמה פקרים A מבקר בקבר של גב' פוטר הזקנה שאשלי גנבה לה תכסף... האם לA היה יד במוות כמו כדורים שגורמים להתקפת לב? רן מישהו

ז ה ו לבנתיים

ArielaTV

New member
לגמרי מאמינה

לינדון לא אמר חד משמעית "הרגתי את מאיה"... הוא אמר משהו כמו "אני אעשה לך מה שעשיתי למאיה"
וכל העניין הזה שסצנת "גילוי הגופה" שלה זהה לסצנת "גילוי הגופה" של אליסון מחזיקה אותי מלאת תקווה (לא ברור למה אגב, לא סבלתי אותה כשהיא הייתה בחיים
).
אוי, וגם אני לגמרי רוצה להבין מה העניין עם אליסון והולברוק.
וגם לקבל תשובות לגבי אריה- האם יש לה קשר לA טים או שסתם שיחקו בנו עם כל הרמזים לגביה במשך 5 שנים.

daimond1

New member
סדרה טובה

סידרה שלא נמרחת על פני 10,000 עונות, עם עלילות מופרכות וחוסר קשר למציאות...
&nbsp

למעלה