שרשור פרק 190 - העונה החדשה!

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
בתור אחד שהיה בהשקה וראה את הפרק הבא

הראו שם "פרק כפול" - כלומר, את שני הפרקים הראשונים (כן, זה היה קצת מוזר....חחח....) - וזה היה גם הפרק של מחר - וכן - יש למה לחכות
. הפרק מחר יהיה מעולה

ny22

New member
מנהל
אני חושב שלפני ששופטים כדאי לחכות קצת...

העונה רק התחילה ולפי מה שגיורא אמר היא הולכת להיות הרבה יותר מרתקת מהקודמת.
אני לפחות, ממליץ לתת צ'אנס...
.

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה
ראיתי אותו אתמול

והוא ממש ממש מומלץ בחום

איזו עונה מטורפת זאת הולכת להיות

אגב, למה הם שמים את זה לפני יום ראשון

הפרק הזה לא אמור להיות בשום מקום עד יום ראשון...
והכי מצחיק, לפי תעריך ההעלאה, העלו את זה לפני ההקרנת בכורה
...

ny22

New member
מנהל
אגב, לבן וללכל השאר - זאת עונה 5

לפי מה שטל מוסרי אמר אתמול - לא מדובר בהמשך העונה אלא בעונה חדשה....
ככה ככל הנראה הוחלו לקורא לזה בערוץ בילדים...

גם אני לא ידעתי אם זה המשך העונה או עונה חדשה, עד שטל מוסרי עלה אתמול והכריז על העונה החדשה...

ככה שבאופן רשמי אנחנו בעונה 5....

Roei152

Well-known member
מנהל
הנבואה המזויפתת של הגר כמעט התגשמה
פרק מעולה בהחלט משופר בהחלט מעונה 4 בהחלט מזכיר את הפרקים של סקרפיו שאיה נאלצה להתמודד בהם לבדה עם נתינת למדא

Roei152

Well-known member
מנהל
עדין אני חושב שיחסית לרעים של העונות הקודמות אבשלום ממש טיפש מנסה לשאוב את הלמדא בכל דרך שהיא ולא לא קולט למי יש למדא ולמי אין אבל נחכה ונראה אם זו טיפשות או הברק של יוצרי העונה

B R A Y E R

New member
מנהל
שרשור פרק 190 - העונה החדשה!

חיכינו וחיכינו,
והנה סוף סוף זה חוזר ובגדול!!!

פרק 190, פרק ההמשך מאותה נקודה שבה העונה הופסקה לפני חצי שנה - הגיע!
מה יהיה עם השמינייה המקורית? האם אבשלום יצליח לשאוב מהם למדא? והאם השמינייה החדשה יצליחו להציל אותם?!
את התשובה לשאלות האלו ועוד רבות ששאלנו את עצמנו בתקופה האחרונה סוף סוף יפתרו היום ובהמשך השבועות הבאים

מזכיר שיש כמה דרכים לצפות בפרק:
1. ערוץ הילדים, ערוץ 80 בשלט ללקוחות הוט בלבד, בשעות השידור - 14:35 + שידור חוזר ב18:45 ו22:10
2. HOT VOD young ללקוחות הוט.
3. דרך הVOD של אתר ערוץ הילדים - הפרק זמין כבר מעכשיו!

אתם מוזמנים לדון כאן על הפרק ולשתף חוויות\מחשבות להמשך

צפייה מהנה!!!

אורישקי

New member
אז תגובותיי

פרק מותח שמעניין לראות מה יקרה בו בהמשך - מצד שני זה מרגיש לי כאילו העלילה כל כך איטית ולא מתקדמת ביחס לעונות המקוריות.
אני שונא את הקטעים עם השמיניה החדשה - הם כל כך לא אמינים. העלאק משולש אהבה הזה ממש מעיק.

מחכה שיחזירו כבר את לילי
, דגנית
ואדם. מילא לילי אבל אני לא חושב שיתנו לאדם למות ככה ויאחדו את כל השמיניה בלעדיו, גם דגנית לא תומת לדעתי רק כי השחקנית הייתה בצילומים הקודמים בהריון.

ny22

New member
מנהל
למיטב הבנתי

בעונה הנוכחית שלושת הדמויות שציינת לא ישתתפו

יכולות להיות עוד הפתעות...

בכל אופן, העונה הנוכיחת היא מעניינת...
הייתי מחכה קצת.
גיורא אמר בהשקה שהולכת להיות עונה יותר מרתקת מהקודמת (אנחנו עכשיו בעונה 5 והוא דיבר על עונה 4 ששודרה לפני חצי שנה) עם הרבה יותר התפתחויות...
בקיצור - שווה לחכות...

B R A Y E R

New member
מנהל
הצצה לפרק הבא!

לכל מי שלא יכול לעמוד במתח...

באדיבות ערוץ הילדים

Roei152

Well-known member
מנהל
רק לי הפרק הזכיר קצת את סקרפיו?!?? איה נאלצת בשני המקרים להתמודד לבדה עם נתינת למדא ההבדל הוא שבסקרפיו היא היתה או לבדה או עם לילי ודדי כאן היא עם שאר השמיניה שולחים אותה לתא הבנות (דרך אגב למה מפרידים בין הבנים לבנות?)

ראיתי את 2 הפרקים הראשונים לעונה החדשה/המשך עונה 4.
וכן, גם אני התאכזבתי עד מאוד.
הכל נהיה חסר אקשן ודרמה, כאילו ששאבו את כל הכיף מהסדרה.
חבל. מקווה שבהמשך יהיו הפתעות ואז "השמיניה" תחזור להיות מעניינת כי בינתיים אני לא רואה סימנים לכך.

לפחות יש כמה וכמה סצינות של אבי
שזה האור בקצה המנהרה בשבילי.

SapirEstrella

New member
דווקא אני לא חושבת כמוך..

לפי דעתי מה3 פרקים שהיו עד עכשיו, ההמשך של העונה הרביעית/העונה החמישית (איך שתרצו לקרוא לזה לא שזה כלכך משנה בשבילי XD) הרבה יותר טובה מהקודמת... דווקא לי זה מרגיש הרבה יותר מותח ומעניין,עם אקשן כזה... כי סופסוף הגיעו לשורה תחתונה של העונה הזאתי... שזה כל הקטע הזה עם אבשלום והלמדא, עד עכשיו הם לא ידעו נגד מי הם מתמודדים,הם רק התעסקו בלהכיר אחד ת'שני ולגלות את הכוחות שלהם.
ואגב, מי שאמר שזוהר ליבה מוסיף לקאסט- צודק, אבל נורא מעצבן אותי שכותבים אותו בשחקן אורח... מה, הוא לא יהיה שחקן קבוע? :\
כלכך באלי שהוא ישאר, ושהקשר שלו עם נטשה יתפתח... מפחיד לחשוב שימיתו גם את הדמות שלו כמו שהמיתו את הדמויות של אבנר,דגנית ואדם כמובן. כי אם זה באמת ייקרה זה יהיה מהזה מבאס ..
ולגבי ה"שמינייה החדשה" (הם בחיים לא יגיעו לדעתי לרמה של השמינייה הישנה,סורי D: )תכלס הקטעים שלהם סתם עלובים ומשעממים אותי... גם זה מרגיש כזה מאולץ... גם כל הקטעים האלה שחוזרים של "השמיניה אמרה לנו לחכות, אבל נעשה דווקא ולא נחכה!" חחחחחחחחחח לא יודעת, זה נשמע כזה ילדותי ומאולץ.

ny22

New member
מנהל
אהבתי ממש את מה שכתבת...

בייחוד את:
כי סופסוף הגיעו לשורה תחתונה של העונה הזאתי... שזה כל הקטע הזה עם אבשלום והלמדא, עד עכשיו הם לא ידעו נגד מי הם מתמודדים,הם רק התעסקו בלהכיר אחד ת'שני ולגלות את הכוחות שלהם.
חשבתי על זה שזה בעצם נכון. בהתחלה, כלומר בחלק הקודם (או העונה שעברה) לדמנו רק להכיר את החברה החדשים והיו להם כל מיני משימות קלות וכמו שזה נראה עכשיו - האקשן האמיתי מתחיל....

ny22

New member
מנהל
שאלה: אני אשמח אם תעזרו לי להיזכר

אבל מאיפה הם יודעים שקוראים לניצן ניצן?
היא אמרה להם את זה פעם?

SapirEstrella

New member
אממ

לפחות בקטע של ניני אני חושבת שהוא יודע מזה שאבשלום אמר את השם שלה כשהוא היה בחדר שאיבה... לגבי השאר זה כנראה פאק בתסריט D: גמאני חשבתי על זה היום דרך אגב.

ny22

New member
מנהל
יכול להיות מזה שהוא אמר את השם שלה ראשון...

מבין כל השלושה והם שמעו.
אבל עדיין זה נראה לי מוזר...

מה שאמרת ממש יתכן...

למעלה