באיחור אופנתי- החוליה החלשה

Maldini Girl

New member
באיחור אופנתי- החוליה החלשה

בסיבוב האחרון פורנסטאש הביס את הילי

והפעם נעבור לנשמות הטובות
מי הפייבוריט שלכם
האם זה לארי, הארוס הנאמן? או בנט, הסוחר הנשמה וה(די)חתיך?

einat162

New member
ב- נ- ט !!!!!

לארי סתם מעצבן אותי (ואני לא מתה על השחקן). זה גם סוג של הזדהות כנראה... אני חושבת שרוב האנשים רואים טלויזיה בשביל הפנטזיה, ככה שדמויות שמזכירות לנו את הפגמים והפאדיחות שלנו בד"כ פחות אהובות (יש מצבים יוצאים מהכלל - כמו למשל שימוש ב"פגמים" אנושיים כדי להפוך דמות שנויה במחלוקת ליותר אנושית, מובנת, ומקובלת לצופים- לרוב במקרה של "רשע").

Maldini Girl

New member
אני מצביעה לארי

וזו התלבטות קשה כי בעייני שניהם סוויט-הארט.
אבל אם אני צריכה להכריע:

לא הייתי רוצה שהגניקולוג שלי יציע לי לצאת איתו. למה? כי מטריד אותי שאדם שאמור להסתכל עליי בצורה מקצועית נטו מסתכל עליי בצורה אחרת.
כנ"ל לגבי בנט. כל הסיפור שלו עם דאייה, אולי נוגע ללב, אבל תכלס שגוי מיסודו.

אני גם מאד מזדהה עם הדמות של לארי. אני חושבת שהוא התמודד בצורה מאד אנושית עם סיטואציה בלתי אפשרית.

טוב זה קל

לא סובל את דאיה, אז בנט נופל איתה, בנט זה לא אח!
מה קרה, אין מספיק בחורות בעולם שאתה צריך ללכת עם אסירה מניפולטיבית?
ואם כבר, על קונדום לא שמעת?
ולמה הוא עדיין חבר של מנדז למרות שהוא רואה איזה חרא הוא?
סתם... איך לומר... אפס

מצד שני, לארי, הוא מאה אחוז, חוץ מזה שהארוסה שלו דפוקה
הוא שיקר לה כדי לעזור לה, ובמקום זה היא בוגדת בו.
היתה לו יציאה עם התוכנית רדיו אין ספק. זה היה לא לעניין...

ובכל זאת, לארי לוקח בגדול.

einat162

New member
לכבי ה"חברות" בין בנט/מנדז

הוא תקוע איתו באותו מקום באותו דרג ובאותו תפקיד (לא גבוה- מנהל, ולא נמוך- אסיר), זה עניין של "להסתדר" עם האנשים שאיתך- כמה פעמים יצא לכם לצחוק מבדיחה לא כ"כ מצחיקה של מישהו מהעבודה, או להראות התלהבות ממשהו שלא כ"כ מעניין אתכם? במקרה פה זה שת"פ עם המוח המצ'ואיסטי ולהריץ בדיחות סקס.

jess r

New member
בנט!

איך לא הגעתי לפורום הזה עד עכשיו?... כל הכבוד לתפוז על הקידום

בכל מקרה... לא אוהבת את לארי, קשה לי עם השחקן (לנצח יהיה זה ששיגל פאי מבחינתי), הנוירוזות שלו מעלות לי את הסעיף וחוץ מזה הוא סתם מפריע לפייפר לעשות את אלכס=הוא מיותר

ובנט חמודי

einat162

New member
מסכימה כ"כ לגבי ג'יסון ביגס/ לארי !

אומנם לא ראיתי את הסרטים של אמריקן פאי (כבר נמאס לי מסוג הומור כזה לפני שנים, היחידי שאני מוכנה לתת צ'אנס היום זה לאדם סנדלר), אבל מכירה בגדול את הסרטים ואותו - הפרצוף שלו מעצבן אותי... לא יודעת... לא אוהבת אותו בתור שחקן.

(
הוא סתם מפריע לפייפר לעשות את אלכס=הוא מיותר).

Maldini Girl

New member
אז אני חייבת להגיד שדווקא

כתום זה השחור החדש ממש שינה את דעתי על השחקן. ממש אהבתי אותו פה למרות שסלדתי מכל האמריקן פאי למיניהם

Maldini Girl

New member
חזרנו לתיקו

צ׳אנס אחרון לשובר שוויון לפני שנעבור היום/מחר לקרב הבא!

למעלה