שרשור ההופעות השבועי

Loud Radio

New member
שרשור ההופעות השבועי

מוזמנים להוסיף הופעות לפי התאריך המתאים ולסמן
להופעה שתלכו אליה :)

Loud Radio

New member
אביב גפן בזאפה תל אביב - שתי הופעות רצופות!

מופע אקוסטי ומרגש עם ערן מיטלמן על הפסנתר
הופעה ראשונה - פתיחת דלתות: 20:30, תחילת הופעה: 22:00
הופעה שנייה - פתיחת דלתות: 23:45, תחילת הופעה: 01:00

Loud Radio

New member
וואי שמעי, יצאתי מאוכזבת קצת.

אני אעתיק את מה שכתבתי בפורום אחר:
הייתה הופעה לא משהו אתמול. לא יודעת למה. אני חושבת שהזאפה לא מתאימה לי. האווירה של חצי-בית-קפה-חצי-הופעה ממש לא לטעמי.
אני באופן אישי הגעתי להופעה השנייה של אביב באותו ערב, וכנראה בגלל שזו הייתה ההופעה השנייה והוא כבר עבר על הפלייליסט הזה, היה משהו פחות מרגש בכל מה שקרה שם. ובכלל הפלייליסט לא הכיל הרבה שירים עצובים, זה לא היה ממש הופעה אקוסטית אמיתית. אז נכון, היה שימוש רק בגיטרה ופסנתר, או פסנתר ופסנתר, או מלודיקה וגיטרה. אבל אוף, אני רוצה לשמוע שירים מרגשים עד דמעות בהופעה אקוסטית ולא שירי "יאםבידיבאם". ובכלל, לא הרגיש לי כאילו אנשים באו לראות הופעה. לא התרגשתי כמו בדר"כ. הייתה לי תחושה כאילו אביב נמצא ברקע, שר כדי להנעים את זמנם של האנשים במקום, וזה לא צריך להיות ככה. אני לא מצליחה להבין את הרעש שהיה מסביב בזמן שהוא שר. יש אנשים עם הפרעות קשב וריכוז לעזאזל!!!#@%#%
לא בטוחה שאני אחזור לזאפה. אני צריכה ללכת להופעות באולמות קטנים ושקטים ושלא אוכלים בהם. אוף אוף אוף

אני חושבת שאם הייתי מגיעה להופעה הראשונה זה היה אחרת. יותר מרגש ופחות הרגשה של פאב.. איך היה לך? :)
פעם הבאה נתאם מראש ונפגש D:

היה מדהים....

כבר הפסקתי לספור את כמות הזאפות שהייתי של אביב, מישהו אחר היה שואל איך לא נמאס לי....
אני מודה שלאחרונה יש שירים שגורמים לי לפהק ולהשתעמם ועוד שניה להירדם, אבל אני עדיין מתרגשת מהביצועים של אביב...
עדיין יש לי את הפרפרים לפני הופעה.

רק חבל שיש שירים מסויימים שהם חרושים והם בכל הופעה,אביב צריך ללמוד לגוון,אבל חוץ מזה היה מושלם! כמו תמיד...

קשה לי להגיד על אביב דברים רעים,למרות שאני מכירה מעריצים אחרים שלו שדי מיואשים מזה שלאחרונה הכל אצלו נראה אותו הדבר.

Loud Radio

New member
אוף קיוויתי לשמוע כל כך הרבה שירים אחרים

קיוותי לשמוע את צלקות, זוהרים, מגיפה, חלומות גדולים, לילה
מה קרה לכל השירים האלה, למה הוא שוכח אותם כל הזמן? ):

Loud Radio

New member
אעאהעא למה זה שלח לי תהודעה באמצע

קיצר..
את לילות לבנים הוא גם צריך לבצע יותר!!! זה ממש לא פייר שרק בהופעות עשור הוא שר אותו.
את "עם הזמן" הוא מבצע בכל הופעה, והביצוע שלו פשוט מרגש אותי ברמות כל פעם מחדש. בעיקר בפזמון השני, "כמו סוס עייף, שכשל במרוץ, רוצה לישון כבר ודיי". יואו זה פזמון הורס

אבל כן, אתמול הייתה לי תחושה שהוא התעייף קצת.. לא ברור גם מה הקטע שתי ההופעות הרצופות, למה זה טוב? אבל את זה אני יכולה לומר רק בדיעבד..

אני חושבת שאחרי האכזבה הזאת אני אקח הפסקה מההופעות שלו לאיזה חודשיים או משהו, אני גם אתגייס באמצע אז בקושי יהיה לי זמן. אני מקווה להגיע ל-20 לעכשיו מעונן, בטח שם יהיה מטורף.

איפה ישבת?D:

Loud Radio

New member
אני ישבתי בגלריה, בדיוק במקום שתכננתי

חחח מגניב שיש לך אומץ להכנס עם כל המעריצות החולות נפש האלה שמוכנות להרוג כדי לשבת ליד הנעליים של אביב XD
הן ממש מפחידות אותי XD

זוהרים הוא עושה בכל התחלה של זאפה!!!!!!!!

הייתי כל כך שמחה שהוא פתח עם על הכנרת בגירסא אקוסטית....הוא כל זאפה פותח עם זוהרים! נשבעת!!!

חלומות גדולים הוא גם עושה הרבה,.... לילה מידי פעם,מגיפה זה נדיר,ויש לו בעיה לשיר נדירים...אבל שמעת שיש הופעה בינואר עשוריים לשלישי?! שם יהיו גם נדירים :p

Loud Radio

New member
אני יודעתתתת

ולמה אתמול הוא לא שר את זוהרים למההההההה :(
על הכנרת בזריחה היה מדהים!!! וואי

יש קטע כזה להופעות שלו, שבכל הופעה הוא יכול לשיר את אותם שירים אבל בכל הופעה הביצוע ישמע אחרת, מרגש בצורה שונה, המסר יהיה שונה והדגשים בביצוע יהיו אחרים. אני לא יודעת איך להסביר את זה בדיוק, אבל כאילו בכל הופעה אני מבינה את השיר שוב שוב אבל בדרכים שונות, וגם הפרשנות שונה. ויש דברים שאפשר להבין רק בהופעות. אני מקווה שאת מבינה מה אני אומרת כי אין לי מושג איך להסביר את זה XD

רשמתי מקודם 20 שנה לעכשיו מעונן, התכוונתי ל20 שנה לשלישי XD הוא אמר שזה יהיה בביתן 1, זה לא במרחב פתוח או משהו כזה?.. כי בינואר גשום והכל, אז מה לעזאזל?

למעלה