נעליים, נעליים, נעליים

Tin Tinn

New member
נעליים, נעליים, נעליים

אז לכבוד הקרירות באויר, עשינו סדר בנעליים לראות מה יש, מה עולה, מה כבר לא (רמז - כמעט כלום!) ומה צריך לקנות.
מסקנות -
1. טינק לא מאכזבת (את החנויות) ועולה מידה לפחות אחת לעונה.
2. אמא של טינק לא יודעת לסגור את הארנק וקונה לה הרבה יותר מדי זוגות נעליים

מצאנו כמה זוגות שננעלו פעם-פעמיים וכבר לא עולים עליה יותר.
אז מה יש לה בארון הנעליים -

2 זוגות נעלי התעמלות (חדשות, נרכשו לפני כחודש)
2 זוגות קרוקס (בצבעים שונים)
3 זוגות סנדלים
2 זוגות קפקפי אצבע
1 זוג מגפיים יפים

ונחשו לאן אנחנו הולכות היום?
נכון, לקנות עוד זוג מגפיים ואולי גם סניקרס לעונת מעבר...

אימלדה, מאחורייך.....

catנוע

New member
אצלנו יש הרבה פחות

זוג נעלי התעמלות, קרוקס, סנדלים ליום יום, ונעליים יפות לימי הולדת וכו'.

כבר יש מגפיים בחנויות?

אורora

New member
מרשים...

אני מפחדת לשאול מה יש בארון הנעליים שלך

אצלנו יש הרבה מאוד בגדים ( כולל כאלה שבקושי נילבשו ) נעליים הרבה פחות.

זוג אחד של נעלי התעמלות נייק שניקנה שתחילת שנה שעברה ועדיין במצב סביר ובגודל הנכון (הרגליים שלה בקושי גדלות).
זוג סנדלים אחד שניקנה ( מביך ) בסו, העונה הקודמת ( ז"א ספטמבר לפני שנה) ושרד את הקייץ מעולה.
זוג קרוקס ....כן כן גם הוא ניקנה הקייץ הקודם ועדיין מצויין.
זוג נעלי סירה שחורות שנירכשו לחתונת המטפלת, וזוג נעלי סירה לבנות שנינעלו פעם אחת ויחידה.

מהחורף הקודם נותרו מגפיים שחורות שהיא חרשה עליהם בלי סוף, אבל עדיין ניתן ללכת איתם.

בארון של הג'ינג'ון יש זוג סנדלים וזוג נעלי התעמלות וקרוקס משנה שעברה.
ישעוד קורקס את הרמוניה אבל היא לא מחזירה לנו

דש1דש

New member
האמת שגם אנחנו צריכות לעשות סדר

ולזרוק מצד אחד ולרכוש מצד שני....
אולי ננצל את השבת הפנויה שיש לתפוחית ולי ונלך לרכוש קצת.... תפוחית לרוב נשארת ללא קניות ואחותה המשופעת בנעליים מצליחה תמיד לקנות עוד

lb4

New member
בואי אומר לך מה יש בארון שלי

אחרי שמסרתי כמעט כל מה שאמני לא נועלת

10 זוגות סנדלים- 3 מהעונה
3 זוגות סניקרס
3 זוגות כפכפים סגורים ( האמת שלא לובשת כבר) למרות שדי חדשות
6 זוגות נעלי סירה( שתיים חדשות ), חלק על עקב שכבר לא נלבש אבל חדשות
8 זוגות נעלי חורף ( שניים חדשים )
2 מגפיים

וחשבון כספי- אין כאן כמעט זוג שעולה פחות מ 500...

מנסה לחשוב מה מצב ה-
אצלנו

3 זוגות סנדלים - 1 ליום יום, שחורות ליציאה ומוכספות ליציאה.
2 זוגות נעלי ספורט - נקנו לאחרונה (אלה משנה שעברה הלכו ל-
.
1 נעלי אצבע.
1 קרוקס ( לא אמיתיות אלא פושטיות ב- 10 ש"ח)
1 סניקרס.
1 כפכפים כמו כפכפי טבע.
קניתי לה לפני כשבועיים נעלי סירה נוצצות בחנות אמרה לי שזה ממש טוב עליה
הלכה איתם רבע שעה ליום הולדת והתלוננה שקטן עליה (נמצא חברה בעלת רגל קטנה)
יש מגפים חדשות מסוף העונה.
ושכחתי נעלי בלט .

יולי 7

New member
נושא אהוב

לא אפרט מה יש אצלי בארון הנעליים (שלא מספיק להכל ולכן יש עוד קופסאות באריזות המעוצבות של איקאה מעל הארון...)
וכל עוד אני היא זו שמחליטה וקונה לקטנטני גם האוסף שלו לא קטן ...

נוRית

New member
לצערי, גם לי יש בעיה עם הגדולה

מכיוון שרת רוב הנעליים/סנדליים שלה היא לא אהבה לנעול, וגם יש לה איזו נטיה להרוס נעליים, אז אני מוצאת אתעצמי מוציאה לא מעט כסף על מנעלים.
יש לה זוג סנדלים (שקניתי לאחר ששני זוגות נקרעו/נשחקו) שהיא בקושי נעלה, לצערי. יש לה סנדלי שורש שכבר נהיים קטנים מדי, יש לה נעלי סירה מבריקות (שיא האופנה) שגם הן פערו פה (הסוליה נפרדת מהגפה. ממש לא ברור לי איך זה קורה אצלה לכל המנעלים שלה, ואני לא רואה הרבה אצל חברותיה, אם כי זה לא אומר שלא קורה).
נעלי ספורט יש לה ניו בלאנס מהשנה שעברה שמתחילות להתפורר, וקנינו השנה חדשות. כמו כן יש לה זוג מגפיים שבאופן מפתיע בינתיים מחזיקים מעמד, אבל נראה לי שאהיה חיבת לקנות לה חדשים בהמשך העונה.

לצ'ומפי יש המון נעלים, כי יש לה הרבה ש"ירשה" מאחותה. איכשהו אצלה המנעלים נשמרים בד"כ במצב מצוין ונזרקים/מועברים רק בגלל שכבר קטנים.

אההה... ואני אהיה חיבת לקנות גם נעלי בית - את של שתיהן זרקנו בסוף החורף שעבר - צריך זוג לצהרון, ורצוי גם זוג אחד במגירה בכיתה, לימי גשם כשמגיעים עם נעלים ספוגות....

לכל הדעות - הרבה מנעלים, יותר ממה שהן צריכות ובטח שיותר ממה שהיה לי בגילן...

דש1דש

New member
הים היתה התקדמות בשתי חזיתות אצל תפוחית

1. הלכנו לחפש נעליים (תשובה - לא מצאנו)
2. בדקנו מה יש לה (כשחזרנו מאוכזבות. טוב אני היתי מאוכזבת) והתשובה - טוב, לא צריך
הנעליים שנקנו די בסוף עונה שעברה עדין טובות, יש לה מגפיים שנקנו לה ועוד איזה 4 זוגות שקיבלה מכל מיני מקומות (מגפיים הרי נועלים, לפחות אצלי פעמיים בשנה....) ככה שהיא יכולה לבחור גובה, צבע ודוגמא. יש לה גם די הרבה נעלי בובה (רובן מאחותה או ממקורות אחרים, חלקם לא ננעלו יותר מפעמיים
)
בקיצור - מדף מלא של נעיליים שמתאימות לה (ברוך השם נעצרה קצת ב-32. בת 7. שתהנה קצת ממה שיש ואז תגדל עוד
)

אז היא מסודרת.
צריך לבדוק עוד את אחותה, אבל אני לא דואגת - בטוחה שיש לה מספיק + תרכוש עוד כמה.... אם רק יתאפשר לה...

Tin Tinn

New member
אבל, אבל, אבל...

עם בגדי בי״ס שתופסים לה חצי ארון זה ממש לא כיף....

לא שלא הצלחתי לארגן לה גרדרובה מיותרת לחלוטין (8 שמלות קייציות מקסימות שאחת מהן היא לבשה פעם אחת בלבד....)

אורora

New member
שלנו או של הילדים

זה או זה, אם נעשה שירשור כזה ההודעות יהיו ארוכותתתתתתת (לפחות אצלי)

נוRית

New member
נו?? ואת לא ממשיכה עם השרשור?

האמת היא שמבחינת בגדים אני די מסודרת, כי אני מקבלת המון מחברים, חלק מהבגדים ממש יפים ובאיכות מעולה, כך שאני קונה (לילדות) מעט ובאמת רק מה שנחוץ ("נחוץ" זה גם למשל מכנסיים בסגנון מסוים שלא היו לנו).
לצערי, גם בחולצות, לקסם יש נטיה מרגיזה ללכלך ולהרוס (היא מנגבת ידיים בחולצות, לועסת צווארונים ושרוולים, כך שאני צריכה לחדש לעתים קרובות, יחסית).

לגבי בגדים שלי, זה כבר סיפור אחר. אני שונאת למדוד בגדים בחנויות, כך שפעם ב-.... אני עושה לעצמי מבצע, עושה רכישה גדולה, וזהו.

מה שכן - כל מה שעדיין במצב טוב (הן בגדים והן נעליים) אני מעבירה הלאה. זורקת רק מה שממש קרוע/רעוע וכ"ו...

מגנולית

New member
אנחנו כנראה לא כ"כ בענייני נעליים

אני אוהבת זוג שחור+זוג חום לכל עונה, כי גם אם אני שמרנית עדיין צריך קצת לגוון, לא?
לילדונת יש תמיד זוג כפכפים או קרוקס שיהיה לה להסתובב בישוב (ולא יחפה, למשל), ויוצא לי לקנות לה 2 זוגות בעונה, בד"כ כי היא הורסת מאוד מהר ולפעמים הן פשוט קטנות. עכשיו בביה"ס יהיו לה גם נעלי ספורט כל העונות ולא רק בחורף. מגפיים למשל היא ירשה מבת הדודה שלה אבל לא הסכימה לנעול אותן, נראה לי שהן תועברנה הלאה לבת דודה קטנה יותר.
חייבת לציין שאני מתרשמת קלות מהמידע שנמסר פה, אני ממש שונאת קניות, אני רוכשת לנו את המינימום ההכרחי.

ברוך שעשני אם לבן (ערימות של נעלי ספורט,

קרוקס, נעלי אצבע וזוג סנדלים מבוייש בפינה).
וכן, בחורף הוספתי מגפיים אוסטרליים ואפילו מגפיים רגילים, כמו גדולה (אבל זה בעיקר משום שהיינו זקוקים לזה בטיול לשלג).

למעלה