ווהו אוף חדש!

gal2555

New member
האישה

היה פרק טוב,
למרות זאת, אני חושבת שזה היה הפרק הכי פחות חזק מזה הרבה הרבה זמן.
אבל הוא היה גם ממש טוב.
&nbsp
דיאן והג'וק דיאן והג'וק דיאן והג'וק!
דייויד לי היה במיטבו. הסצנה שלו עם דיאן היתה מעולה. התגעגעתי אליו.
גם הסוף עם מסיבת העיתונאים. סגירת מעגל מושלמת מהפיילוט. ג'וליאנה וכריס מעולים אחד מול השני.
מה עוד? קלינדה הייתה גם. היה חמוד. אבל כבר אבדה לי התקווה שתהיה לדברים שלה איזושהי פואנטה.
טסיוני הייתה טובה, אבל משהו הרגיש לי קצת OFF. לא יודעת להסביר את זה.
&nbsp
משהו שמאוד מאוד מאוד מאוד מאווווווווווווווווווווד מפריע לי:
איך לעזאזל לא הייתה סצנה של אלישיה מודיעה לקארי ודיאן על הריצה שלה לSA?
זו סצנה שבעיני הייתה אמורה להיות חובה. היה קטע ממש קטנטן בפרק שלוש, פלאשבק של אלישיה כשהיא דיברה עם העו"ס של קארי. זה לא היה מספיק. בכלל.
&nbsp
&nbsp

gal2555

New member
מש"ש קאסט

פורסמה שבוע שעבר הודעה רשמית שארצ'י פינג'אבי (ככה כותבים) שמשחקת את קלינדה תעזוב את הסדרה אחרי העונה השישית בסיום החוזה ולא תמשיך לעונה הבאה אם תהיה כזו. היא חתמה על עסקאת חוזה טאלנט עם פוקס ותככב בפילוט לסדרה חדשה בכיכובה.
&nbsp
זה מעלה את השאלה או הדיון הרכילותי אם תרצו, מה לעזאזל קורה מאחורי הקלעים?!?
ההודעה הזאת בעיניי ממש לא מפתיעה. הייתי בטוחה שהשחקנית תעזוב את הסדרה בתום החוזה שלה. היא מקבלת סצנות באיכות מאוד ירודה כבר יותר משתי עונות.
&nbsp
הדבר שבאמת מסקרן כא הוא, שהיא וג'וליאנה מרגוליס לא נשמו את אותו אוויר כבר מסוף העונה הרביעית. זאת אומרת שהן לא היו באותו חלל ביחד. מה שמעלה את השמועות שמשהו קרה בינהן ושאחת מהן לא מוכנה לעבוד עם השניה.
תסתכלו רגע על המשפט של קארי. קלינדה הייתה נוכחת בכל הדיונים מלבד הדיונים שאלישיה הייתה נוכחת בהם.
&nbsp
מעריצי קלינדה שכועסים על הסדרה, אומרים שהשתן עלה לג'וליאנה לראש ומהרגע שהיא התחילה להיות מפיקה (החל מעונה 3) זמן המסך של קלינדה ירד בהדרגה, עד לכמעט אפסי בעונות האחרונות, תוסיפו את זה שאין להן סצנות ביחד. ושיחות טלפון זה לא נקרא (כי הם לא היו באותו פריים). שמעתי כבר שזה בגלל שהייתה קנאה כי ארצ'י זכתה באמי ראשונה, ועוד כל מיני דברים הזויים כמו הומופוביה של ג'וליאנה וכו'.
אישית אני חושבת שאי אפשר לדעת, למרות שממה שקראתי על ג'וליאנה, היא נחשבת לבן אדם מאוד מקצועי, אני לא חושבת שאחת מאלה הן הסיבה. אבל אני בהחלט חושבת שיש שם איזה משהו פישי
.
&nbsp
אניוואי ספקולציות לפה חחח
&nbsp

ellendili

New member

זה כל כך לא נשמע לי מתאים לג'וליאנה

&nbsp
לא יודעת, אבל מה שלא תהיה הסיבה אני ממש שמחה על השינוי הזה. קלינדה מיצתה את עצמה כל כך מזמן שכבר אין לי שום קשר רגשי אל הדמות. שום דבר שהיא עושה לא מעניין אותי. בעיקר לא הקו הכה מאוס של בואו נשיג דברים דרך המיטה. די כבר. כמה אפשר כל פעם אותן סצנות, אותם דיאלוגים, אותן תגובות
.
&nbsp
אז כן.. בתכלס לא מאוד אכפת לי למה היא עוזבת, אני שמחה שזה קורה. גו רובין!

gal2555

New member

אני מסכימה איתך. אני גם חושבת שהדמות מיצתה את עצמה. זה יהיה שינוי טוב לשחקנית ולסדרה.
&nbsp
השאלה היא,
מה עוד הכותבים של הסדרה היו יכולים לעשות עם קלינדה? כשהיא מודרת מסצנות עם הכוכבת הראשית של הסדרה, שכל העלילות מתחילות ונגמרות בה. אין להם מה לעשות עם דמות שאין לה קשר לדמות הראשית של הסדרה.
&nbsp

ellendili

New member
מעתיקה את התגובה מהקבוצה בפייס

אלזבת' הורסת! כמה התגעגעתי אליה! זה שהיא ואלישה היו בצדדים מנוגדים היה טוויסט מעולה. חבל שלא היה עוד ממנה. פשוט דמות גאונית. אפילו שלא באמת הבנתי את הקטע עם הפרעת הקשב שלה שנראתה יותר כמו הזיית סמים
.
והייתה לי צביטה בלב כי תמיד טסיוני מזכירה לי את התקופה שהיא הייתה עורכת הדין של וויל וחילצה אותו מכל התסבוכת עם וועדת המשמעת. וויל
.
&nbsp
ממש כיף שהיה פרק עם קייס משפטי ולא רק סובב קמפיין. למרות שהפרק הקודם שהיה רק קמפייני היה מושלם גם!
ג'וני הוא תוספת נהדרת לצוות. אני בעדו
.
&nbsp
ההאקר הרוסי היה משעשע... הדבר הכי מוצלח בקו עלילה הזה היה דיוויד לי

&nbsp
פין ואלישה... די. הם חייבים להפסיק עם הקטע הזה של להגיד דברים תמימים כמו "תדרוך עדים" או "איי וואנט טו אנדורס יו" עם ההבעה הזאת של -אנחנו כל כך מתכוונים למשהו אחר עכשיו- אע. אבל כן, אני לגמרי בעד שישארו חברים בינתיים. אין לאן למהר והקשר שלהם מקסים.
&nbsp
פחות אהבתי את קלינדה. ממש נמאס מהקטע הזה של הסקס עם הסוכנת. או עם קארי. או בכלל. באופן כללי מיציתי את הדמות שלה. אני טים רובין!
&nbsp
פיטר היה מגעיל בוויכוח המיותר הזה עם אלישה. עלק זה מתחת לכבודו להיות על אותה במה עם פין. שינוח. מזלו שהוא יצא בסדר בסוף.
&nbsp
אלישה נראית מדהים!!! היא רק משתבחת עם השנים. ממש ראו את זה בעריכה של התמונה המפורסמת. טאץ' מעולה. יש לי גירל קראש רציני עליה. מדהימה.
&nbsp
אני נהנת מהעונה הזאת מאוד מאוד

פגית

New member
היה חמוד

ג'וליאנה וכריס באמת מעולים ביחד וזו היתה סצנה נפלאה. ופין! אויי שיהיו ביחד כבר!!!!!!!!!!!!
אני עייפתי מקלינדה, והיא כבר ממש לא מעניינת אותי..
הג'וק היה גאוני. קצת עצוב לי שהם יחזרו למשרדים של ללוקהרט אנד גרדנר, אהבתי את המקום החדש והקסם הלוקה בחסר שלו..

פגית

New member
איך שכחתי את אלז'בת!

אעאעאעאע היא גאון. ואלו היו רגעי ג'ון קייג' ואלי מקביל מוערבבים. כמה כייף.

yam74

New member
גם אני תהיתי לגבי אלישיה

אני די משוכנעת שלא הראו לנו שהיא מודיעה להם על הריצה שלה באופן רשמי.
&nbsp
פרק חביב. הסצינה בסוף כשפיטר מופיע היתה מעולה. הפתיע הבחור

pennylane11

New member
How to Get Away With Murder

כן, עשיתי טעות והתחלתי את הסדרה החדשה של שונדה, והיא אפילו דיי מוצלחת

עוד מישהי רואה את זה?

pennylane11

New member
ראית את זה? זה אשכרה מוצלח

משחקת שם הבחורה מthe help וזאת שהייתה פריס גלר בגילמור ודין תומאס מהארי פוטר, זה קאסט סופר מוצלח!
יצאו רק ארבעה פרקים בינתיים אבל עד עכשיו זה גם דיי סבבה עלילתית. הרעיון הוא שהם כולם סטודנטים למשפטים שלוקחים קורס עם מרצה סופר קשוחה שקוראת לו how to get away with murder והיא גם עורכת דין והם באים להיות המתמחים שלה, וכבר בסצנה הראשונה מגלים שהם כולם רצחו מישהו כמה חודשים אחר כך והעלילה הולכת להתקדם למי זה ולמה הם רצחו אותו ואיך הם הולכים לנסות להתחמק מהעונש בעזרת הכלים שהם למדו כל הסמסטר. אבל כאילו, בדרך מגניבה. וולש ולורל הם חיי ובכלל לא מכרתי את נשמתי לשטן.

נו מה אני אעשה, אורפן בלאק נגמר לי מהר מדי, הייתי צריכה rebound series וזה פשוט היה שם :(

pennylane11

New member
האמת שלא ממש

את מכירה אותי, את יודעת שלא הייתי סובלת עלילה צפויה. משהו בקצב של זה עובד מבחינתי, אני לא ממש יודעת לשים על זה את האצבע, אבל הדמויות מעולות (קונור!!! וואו) ויש לזה וויב של העונות הראשונות של האנטומיה שזורם לי טוב.
חוץ מזה, יש ארבעה פרקים שיצאו עד עכשיו, תמיד אפשר לנסות ולא לאהוב אחר כך...
בינתיים סיימתי אותה ואני רואה In The Flesh, שאם היו אומרים לי שהיא על זומבים הייתי רואה כבר ממש מזמן

MoRoSH11

New member
האישה עונה 3/פרק 1
- סוג של

*בכוונה פתחתי הודעה נפרדת ולא שרשרתי לזו של גל, לא רוצה לקרוא ספוילרים*

וואי, כמה שהתגעגעתי!

פרק פתיחת עונה נהדר (ורלוונטי מאי פעם מבחינה פוליטית-מדינית וכו')
.
אלישיה מדהימה
, וגם אם היא קצת מפשלת היא עדיין יוצאת מלכה אמיתית. אגב, אחת הסצנות המקסימות בפרק הייתה זו שבו היא וגרייס ישבו על הספה ודיברו. משום מה זכרתי את גרייס כמעצבנת ממש.
וויל ואלישה- לא יודעת מה יקרה איתם בהמשך, אבל הסצנה שלהם הפרק- עשתה לי לגמרי את הפרק! בתקווה שזה יימשך, ויתפתח.
פיטר- תמות כבר, טוב?!
איכס! כבר הרבה זמן לא שנאתי דמות כמוהו.

קלינדה- אני די מבולבלת- היא עובדת עם אלישה או עם קארי? מה קורה שם בדיוק? והאם היא ואלישה השלימו? :-O
קארי- וואי, הוא כזה נחש
כרגע אני ממש לא אוהבת אותו.

ואיך שכחתי?!
- איילי-
- מי ייתן ויתנו לו עוד ועוד זמן מסך
. אחת הדמויות האדירות שיש שם (רק חבל שהוא עובד עם פיטר, שכחתי מזה לגמרי).

yam74

New member
עונה מצוינת

מרתנתי אותה לפני כשבועיים ונהניתי מכל פרק.
לא רוצה לספיילר לך אבל העונה הזאת מלאת תהפוכות. בעיקר מבחינת וויל. וזה משפיע על כולם. בפרקים 5-6 מתחיל האקשן האמיתי. לגבי קארי אני מהמרת על זה שאת תשני את דעתך לגביו

קלינדה עובדת עבור לוקהארט-גרדנר - אמנם יש לה מע' יחסים מאד קרובה עם קארי אבל היא תמיד יודעת מי משם לה את הצ'ק בסוף החודש.
לגבי אלישיה וקלינדה - הן מתקשרות במינימום ההכרחי. מה שצריך לצרכי עבודה ותו לא. אלישיה עדיין לא התגברה על מה שגילתה לגבי קלינדה ופיטר.
&nbsp
תמשיכי ליהנות

MoRoSH11

New member
עקרות בית נואשות- פינאלה ועניינים נוספים

אז בסופ"ש (או שזה היה בראשון) סיימתי את הסדרה. אני לא אסכם פה את כל העונות, אבל אני חייבת להתייחס לפינאלה (ואחר כך גם קצת לדמויות).
מבחינתי הסדרה נגמרה עם טעם של עוד, ובזמן הנכון מבחינת העונות- 8 עונות זה מספיק בהחלט (גם אם כן מתחשק לי נגיד עוד עונה) *אמממ אמממ*
אגב, אני יודעת שהרבה לא ראו את העונה האחרונה (ואולי גם את השביעית)- ולדעתי זו אחלה עונה, שלא בהכרח נופלת מהעונות הראשונות, והמעולות, עם קווי עלילה טובים ומעניינים, ובראשם כמובן הרצח של האבא החורג של גבי, הריב (הכה מיותר) של ברי
והבנות והמשפט של ברי.

אז הפרק האחרון, או שני הפרקים האחרונים.
קארן האדירה והמדהימה
והוידוי שלה כאילו היא זו שרצחה את אלחנדרו, שהציל את ברי. אגב, ידעתם שקתרין ג'וסטין, השחקנית של קארן, מתה גם מסרטן
, ושמארק צ'רי, היוצר, הבטיח שהיא הדמות היחידה שלא תמות במהלך הסדרה, אלא רק בסופה.
החזרה של קתרין- קצת חבל שהם לא הלכו עד הסוף עם קו העלילה שלה כלסבית, אבל נו מילא. האמת שאילולא היא הציעה ללינט לנהל את הסניף של החברה שלה בניו יורק, לא היה כלום בחזרה שלה והיא הייתה מיותרת.
טום ולינט- למה הייתי צריכה לחכות עונה שלמה כדי שהם יחזרו?! הם הרי נועדו להיות ביחד!

הסצנה האהובה עליי בפרק- ראיתי אותה כבר כמה פעמים והיא פשוט מקסימה בעיני. השילוב בין הלידה של התינוקת של ג'ולי למוות של קארן
, המבט של ברי כשמודיעים לה, הריצה של לינט וטום כשאחד התאומים (האבא של התינוקת) מודיע להם כשג'ולי יולדת, גבי וקרלוס עם הבנות שלהם, נהדר בעיני, והשיר היפה הזה ברקע מוסיף המון.

פחות אהבתי את הסצנה בה אומרים מה יקרה לכל אחת מהבנות בהמשך, ולו בגלל שיש לי תחושה כאילו החזירו את ברי לתחילת הסדרה, וחבל לי כי מאוד אהבתי את השינוי שחל בה.

הסצנה האחרונה- אני לא בטוחה מה אני חושבת עליה, מה שכן, היה נחמד להזכר בדמויות מעונות קודמות (ולראות את מייק
).

למעלה