ווהו אוף חדש!

yam74

New member
חלק מהשמות בסקירה שלך אני בכלל לא מזהה

אני מאלה שפרשו בעונה השישית. אבל טום ולינט
יא. איך אהבתי את הזוג הזה. הזוגיות שלהם היתה תמיד "הנורמלית" היחידה. למרות כל המשברים והתהפוכות שהם עברו. משהו תמיד הרגיש הגיוני בסיפור שלהם (לעומת מערכות היחסים המופרכות עד מופרכות מאד של שאר הדמויות הראשיות) בקיצור טום ולינט הם זוג נצחי בעיניי אז יופי שסיימו את זה ככה

אגב, עכשיו כשראיתי את הקליפ הבנתי מאיפה התאומים סקאבו היו -*כל כך* מוכרים לי כשצפיתי לפני כחודש ב"הנותרים"
. גם בהנותרים הם משחקים כתאומים, תפקיד משני למדי אבל הם די חמודים שם.

OKDeSign

New member
טום ולינט

הם אחד הזוגות הטלוויזניום האהובים עלי אבר,
מתחרים טובים של המאמן ותמי מאורות ליל שישי.
באמת זוגות שמראים נישואין 99% בצורה אמינה וטובה וחסרת דרמות שהן רק לצורך עלילה של הסדרה

ellendili

New member
גל!!

את עדיין צופה בשילד? כי בונה 2 מצטרפת דמות שאת בטוח תאהבי
(רמז: אורות ליל שישי
)

gal2555

New member
חח כן אני יודעת שהיא שם

כן סיימתי את העונה הראשונה.
&nbsp
בפרק 17 היה שיפור משמעותי וזה התחיל סוף סוף להיות קצת מעניין.
עד אז זה היה אסון. אני לא חושבת שזה מצדיק חצי מההיסטריה אם להיות כנה.
עונה 2 מתחילה ביס שבוע הבא

ellendili

New member
יש היסטריה סביב זה?

זה לא כזה סדרה שרק גיקים שיש להם ט'ינג לווידון ואוונג'רס אוהבים?
בכל אופן, מסכימה שזה ממש משתפר לקראת סוף העונה. ועונה 2 ממש כיפית בינתיים. וקולסון

gal2555

New member
לא יודעת

כל חברותי לקהילת העורכים ביוטיוב מתעלפות מכל פרק.
לא מצדיק.
&nbsp
מיי היא האהובה עליי. וקולסון. ווארד.
סקיי צריכה למות. בעצם לא למות. צריכים להוציא אותה מהסדרה כמו שהוציאו את מנדי מהבית.

ellendili

New member
אני לא אוהבת את ווארד וסקיי

אבל השאר מקסימים. קולסון ומיי ופיצסימונס| לב|
לא יודעת אני רואה בזה משהו מהנה וחמוד ולא עמוק מדי. לא רואה סיבה להיסטריה

yam74

New member
הרומן- פרק 2

בעיניי הפרק הזה היה הרבה פחות טוב. לא היתה התקדמות רצינית בעלילה והיתה לי תחושה שהסיפור מדשדש במקום. העלילה לא הצדיקה הצגת שתי הזויוות כמו שהיה בפרק הקודם (אם כבר זה אפילו העיק).
מה שכן חייבת לציין סצינה שמאד אהבתי והיא השיחה בין קתלין (אמא של הלן) לבין אליסון במסיבה. היה משהו מאד ישיר אבל אמפתי ואמיתי בדרך שבה קתלין דיברה על עצמה ועל אליסון. זה מייד גרם לי לחבב אותה קצת יותר.
המשחק של דומניק מעולה וכל סצינה שבה ג'ושוע מופיע היא אושר טהור (הקול. הקול שלו זה מה שמרסק אותי
)
בתקווה לפרק 3 מוצלח יותר

&nbsp

מסכימה ממש

אני גם ממש התאכזבתי מהפרק... גם הרגשתי שהוא לא כל כך מוביל לשום מקום, והרגשתי שה"וואו" שהיה מהשוני בשני הנרטיבים בפרק הראשון לא כל כך עבד פה. אני חושבת שהקטע של הסדרה היא להיות איטית ולהראות לנו בניואנסים קטנים כאלה מה קורה, אז אני לא מצפה להתקדמות גדולה או למתח או משהו כזה בכל פרק, אבל עדיין, אפילו קצת השתעממתי. ואם בפרק שעבר הצלחתי להתגבר על העובדה שאני ממש לא אוהבת את השחקנית שמשחקת את אליסון כי הוא היה כל כך מעולה, הפעם זה הציק לי נורא.
אבל כן, ג'ושוע. על סוס. עם כובע בוקרים. למות

gal2555

New member
gone girl/נעלמת

אע

&nbsp
הייתי אתמול בערב. עוד מישהו ראה?
אין טעם לכתוב פה על הסרט משהו שלא מערב ספוילרים, אז אם מישהו ראה אשמח לדון איתו בסרט.
אם לא ראיתם, מעולה מעולה מעולה!
כולל עירום ודם, אז לשיקולכם

ellendili

New member
ממ...התגובה שלך מחלקת את סך התגובות ששמעתי

בדיוק לחצי.
3 אנשים התלהבו ממש, 3 אנשים ממש לא אהבו...
קשה קשה

OKDeSign

New member
ואו הסרט הזה ממש מעולה!

כאילו, אין לי כוח לכתוב משהו עמוק (והיי אני חיה)
אבל, סרט ארוך, ומרגישים את זה, אבל אין באמת סצנות מיותרות, משחק משובח ופינצ'ר מביים בצורה נפלאה.
סרט ממש ממש מעולה ומומלץ, כמו שגל אמרה, למי שלא רגיש לעירום ודם..

למעלה