ווהו אוף חדש!

gal2555

New member
דווקא לי הוא עבר ממש מהר

לא הרגשתי כאילו עברו שלוש שעות.
הייתי פשוט במתח היסטרי חחחחח

yam74

New member
מסקרן אותי מאד. אני הולכת לראות אותו השבוע

ובן אפלק הוא שחקן שאני נוטה לאהוב את רוב מה שהוא עושה

yam74

New member
Whiplash ללא

אחד הסרטים המרתקים, מעניינים ומפוצצי מׂח שראיתי מזה זמן רב
. יצאתי מהסרט בתחושה של "וואו וואו וואו. מה בדיוק קרה כאן?!!!!" הרבה בזכות הסצינה האחרונה שהיתה שיא מטורף לסרט שהוא גם ככה מטלטל ומותח לכל אורכו כמעט.
את התקציר תוכלו לקרוא לבד - אני רק יכולה להגיד שמדובר בסרט סוחף לחלוטין באורך 105 דק' מהפנטות, מטרידות ועוכרות שלווה אבל גם כמה של הומור וצחוק.
מה שהכי אהבתי בסרט זה הקצב המטורף שלו, הצילומים המדהימים (קלוזאפים יפהפיים על טיפות זיעה ודם, מעברים חדים של המצלמה בהתאם לקצב המוזיקה), וכמובן המוזיקה (הקטע שעל שמו קרוי הסרט למשל הוא קטע ג'ז יפהפה וכנ"ל היצירה Caravan) ולבסוף - שני שחקנים בחסד, בעיקר ג' קיי סימונס שמוכר מתפקידו בסדרה 'אוז', שהתנהלותו בסרט דומה יותר לזה של אסיר סאדיסט מאשר של מורה למוזיקה ב-האקדמיה למוזיקה בניו יורק. הוא מטיל אימה על כל מי שסביבו, הוא הפכפך בצורה שלא תיאמן (לפעמים הוא אפילו הצליח לעבוד עליי בנחמדות שלו) והוא ממגנט בכריזמטיות שלו (לגמרי שאפו לשחקן
)

הסצינה האחרונה היא לחלוטין לא צפויה והיא משאירה רושם מאד מאד חזק. אני נותרתי כאמור הלומה לגמרי. וזה היה כיף

gal2555

New member
ראיתי אותו היום

מסכימה עם כל מילה.
אדיר.

&nbsp
ג'יי קיי סימונס צריך לקבל אוסקר על התפקיד הזה. אחת ההופעות המעולות שראיתי בשנים האחרונות.
וואו.

yam74

New member
כולם צוחקים שאולי עכשיו סו"ס יפסיקו לבלבל בינו לבין רולינג

בגלל ה J K

והוא יזכה להכרה שמגיעה לו

פגית

New member
יושבת בהרצאת חובה בבטיחות

וגם-אפשר שגברים יהיו גברים ולא נמושת ולא יעלמו בתירוצים כושלם? תהיו כנים ותגידו שלא מתאים, פיכס!

OKDeSign

New member
אני מבינה את כאבך

היו לי יומים של קורס בטיחות לקראת שנת הלימודים.
זה היה אחד הדברים הכי משעממים שעשיתי בחיי...

pennylane11

New member
אני מעין ואני שונאת בדיקות

ובאופן יותר ספציפי, בדיקות שקמים בשבילן ממש מוקדם בבוקר ואי אפשר לעשות במרפאה מתחת לבית וכוללות להוציא ממני מספר דו ספרתי של מבחנות דם ולהשאיר אותי מסוחררת עם יד כחולה לגמרי וכאב ראש היסטרי. הכי לא התגעגעתי לזה בעולם בערך.
|ס-התמרמרות|

pennylane11

New member
אין הרבה מה לספר בינתיים

יש לי שותף מעבדה ממש חמוד וידיד הוביאני אחד, אנחנו יחסית מעט בנות ורובן מבוגרות ממני בהרבה אבל יש עתודאית אחת שגדולה ממני רק בשנה וקצת שזה נחמד, הפרופסור שמעביר פיזיקה קלאסית מאוד קשוח אבל אומרים שהוא מלמד טוב, מעבדה לא מעביר המורה שחיכיתי ללמוד אצלו כי הוא רק אחראי על הקורס ובעצם יעבירו אותו מדריכים אחרים ואולי אפילו לא יצא לי לפגוש אותו שזה מבאס משהו, הסתברות וסטטיסטיקה זה המוות. וזהו בערך, בינתיים היה רק שיעור אחד והוא היה הקדמה למעבדה, אז זה היה בעיקר לפגוש את האנשים סביבי שהיו הרבה פחות נוראיים משחשבתי שיהיו. בסך הכל היה חביב. יהיה לי הרבה יותר מה לספר בסוף שבוע הבא.

פגית

New member
רגע? מה? התחלת כבר?

אבל הסמסטר לא התחיל או שכן? ואם את צריכה משהו, כל דבר! אני כאן כל היום ( כל היום
) ודיי קרוב (נראה לי)

ellendili

New member
קצת התמכרתי לפוטושופ

אע זה כזה כיף
טוב שאני לא מבלה איתו לילות לבנים כאילו אין לי ילדים או עבודה או חיים
זה נורא

&nbsp
ובעקבות הפוטושופ בא גם הטאמבלר כי זה הרבה יותר נחמד להכין דברים מסתם לרבלג של אחרים
.
&nbsp
אז מצאתי את הפאנדום הנישתי הקטן והמקסים של דיומא ואנחנו כל היום חופרים על המוסקיטרים וזה ממש כיף.
&nbsp
ואני לא ישנה בגלל זה בלילות. פחות כיף.
&nbsp
הצילו

טוב זה 90% בטוח שרובי בא

אני לא נושמת!!!!!!
1300 ש"ח לגולדן רינג מכירה בתחילת נובמבר
אעההההההההההה

MoRoSH11

New member
בזמן שכל האוניברסיטאות מתחילות ב-26.10

אנחנו, הפתוחה, התחלנו היום.
עד כאן *קצת* מרמור.
&nbsp
האמת שהיה לי אחלה יום ראשון, וקיבלתי מנחים (כאילו מרצים, אבל אצלנו קוראים לזה מנחים) מעולים, לקורסים שלי היום, שדי חששתי מהם כי הם מתקדמים
.
ויאללה, שנה אחרונה!
מחזיקה אצבעות|
&nbsp

למעלה