כל

ellendili

New member
סתם שתדעו, זו הייתה ההודעה שלי

האחרונה שתפוז שלח לפני שהחליט לנתק לי את המשתמש וגם את זה הוא עשה תחת "אורחים בפורום"מה אורחים מה?!
דפאק לא בסדר איתך אתר מפגר

yam74

New member
ספרים רבותיי

משום מה לאחרונה האוף הזה ממש מיותם וזה לא בגלל שאנשים חלילה הפסיקו לקרוא (אני כן. אבל אתם לא
)
אז ספרו מה אתם קוראים בימים אלה (ואפשר כמו במקרה שלי 'על מה אתם תקועים')?

הי אני מורי ואני תקועה בטרילוגיה

כן כן שוב טרלוגיה של YA כזו .. והפעם מפוצלים ,שזה בעצם ממש משחקי הרעב רק בלי המשחקים עצמם ובלי פיטה

למען האמת התחלתי אותה בגלל אחיינית שלי . ואני בספר השלישי שנקרא נאמנים.
שני הספרים הראשונים ממש טובים וזורמים זה זורם לי קצת פחות אבל אני יותר אוהבת את הכתיבה שלו כי יש מלא פרקים מנקודת מבטו של הבחור .
&nbsp
והרץ במבוץ כבר מחכה לי על המדף ואני ממש רוצה להתחיל

OKDeSign

New member
בדיוק כמוך

כאילו פחות תקועה, כי זה כן ספר יחיסת קליל, אבל המעבר הזה בין השני ראשונים שהיו מהנקודת מבט של טריס והיו סמי-חדשניים פתאום הספר השלישי שקצת נראה שמנסה יותר מידי והפרקים של פור, פשוט פתאום מורידים מהענין.
אז אני כבר כמעט באמצע הספר אבל עבר כבר שבוע מאז שהתחלתי אותו שאת שני הקודמים ביחד סיימתי בפחות זמן מזה..

yam74

New member
אני ימית ואני עושה הפסקה עם משתה כי דייייי (וזקוקה ל
)

בסופ"ש התחלתי את ג'יין אייר (קריאה ראשונה!) שמצאתי אצל ההורים עם עוד מלא ספרים שווים (ועל כך מחר באוף).
אני מקווה שהספר יהיה מהנה ונפלא ויכבוש אותי (באה בלי ציפיות בכלל
)
ופה אתם נכנסים לתמונה - אני מתכננת לראות את הסרט אחרי כן- המלצות לעיבוד מסוים? ואני מבינה שיש גם סדרה... אז המלצות/דיס-המלצות יתקבלן בברכה

תודה

yam74

New member
סדרות

באוף הזה אנחנו נהדרים למשל. אז קדימה תפציצו

gal2555

New member
האישה הטובה

וואו וואו וואו וואו וואו וואו

&nbsp
וואו.
&nbsp
פשוט לצפות ולהתמוגג.
זה היה הפרק הכי טוב של העונה עד עכשיו וגם לדעתי אחד הפרקים הכי טובים של הסדרה אי פעם.
אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל.
וואו.
&nbsp
אני אתחיל מההתחלה. כל העשרים ומשהו דקות הראשונות של הפרק היו בעצם תמונה אחת. עם אותם שחקנים, ואותו מקום. זה הרגיש כמו סצנה אחת. ממש כמו במחזה (סטייל הפרק האחרון של ברייקינג באד אם מישהו ראה).
נמשיך בחתיך התורן החדש, שאם תשאלו אותי יכול היות מתחרה ראוי של פין.
המקהלה של גרייס. כל פעם שומעים את השיר שמהלל את אלוהים בקטעים הכי לא מתאימים - (מדברים על אתאיזם, ועל החבר של אואו
). הורס מצחוק. (https://38.media.tumblr.com/3cfe478980e1e68bae9d3e70821a5fb2/tumblr_ndefm2aU8w1qcpoh9o1_400.gif)
המשחק של ג'וליאנה מרגוליס - פשוט וואו. כל התגובה שלה להפלה. יכולתי להרגיש מצד אחד את השוק, את הדאגה, האינסטינקט האימהי, אבל מצד שני גם את העלבון, הכעס, האכזבה, והאשמה. וכל זה כשהיא שמרה על מבט קפוא. פשוט וואו.
ורוניקה - הורס הורס הורס. אולי הסצנה אהובה עליי היתה כשהיא סיפרה לורוניקה ולאואן על זה שהיא מתמודדת. כמה צחקתי. (וגיף - http://mymargulies.tumblr.com/post/99883602498).
הסדרה בטלוויזיה - פשוט גאוני עם כל כך הרבה משמעויות שחוצות את העולם של הסדרה אפילו.
החשיבה מאחורי. אני לא יודעת אם אתן זוכרות, אבל בעונה הקודמת, כל הסיפור עם הNSA התחיל משיחה של ניסה וזאק. זה שהיא המשיכה להתקשר אליו בוכה ולנג'ס אחרי שהם נפרדו. הכל היה מתוכנן מההתחלה. אני לא חושבת שאף אחד ייחס לזה חשיבות. אבל פשוט וואו.
למונד בישופ - עוד תענוג של עלילה. אני מרגישה כאילו אני נחנקת ממנו, וכבר אין לי כוח אליו ובא לי שהוא לא יהיה כבר. הוא הורס הכל לכולם. אבל בתכלס, זה בדיוק מה שהדמויות מרגישות. הם פשוט מראים שאי אפשר להיפטר ממנו כל כך מהר ושיש השלחות לייצוגו של ברון הסמים הגדול בעיר.
&nbsp
אני יכולה להמשיך לברבר שעות, אבל הגיע תורכם.
ואגב, ראיתם את הפרומו לפרק הבא?!?!?!?

אלזבת'!! ודיאן והג'וק!!
https://www.youtube.com/watch?v=GRuu2pJoFmU
&nbsp
דיאן והג'וק!!

yam74

New member
גל סיכמת את הכל כל כך יפה

אין לי הרבה מה להוסיף, חוץ מפיןןןןןן

Drink with me. What's wrong with you....what, do something you regret, like... more witness prep??

איך, איך אלישיה עומדת בפיתוי והולכת?
|אכזבה|

איזה כיף הפרק הבא הולך להיות. ליזבת' טסיוני

מסכימה עם הכל

שכחתי לגמרי מעניין ההפלה בגלל שזאק כל כך לא מעניין אותי.... ג׳וליאנה הייתה מדהימה עם הסצינות האלה והיא הרסה אותי מצחוק עם התגובות שלה. כל כך במקום וביטאה את הרגשות בצורה מופלאה, פשוט מדהימה

&nbsp
פיטר הצליח לעצבן אותי עם הפרומו הזה... סליחה?! ומה עם כל ה
והקש שאלישיה נאלצה לאכול ולשתוק בגללו?! חוצפן!

פגית

New member
אעאעאע
פרק מושלם

למות!
אין לי הרבה מה להוסיף למה שנאמר.. מושלם

ואם כבר פין
-סדרות טובות נוספות שלו מישהי?

הרומן (the affair)

ראיתי עכשיו את הפרק ששודר בהוט, ואכן זה נראה מאוד מאוד מסקרן ומבטיח. אהבתי מאוד את הקדרות של הסדרה, את האווירה הכבדה שלה, ומאוד אהבתי את זה שהביאו שני נרטיבים ממש שונים לאותו סיפור היכרות, זה מעניין לחשוב איך אנשים שונים רואים את אותה ההתרחשות בצורה ממש שונה ומעצבים לעצמם את הזיכרון בדרך מאוד שונה שתתאים להם.
זה גם מעניין איך הסדר של שני הנרטיבים עיצב את הדעה שלי על הדמויות והיה לי קשה לשנות אותה, כלומר, זה שהראו קודם את הנרטיב של נואה (בחיים לא יהיה תרגום נורמלי לשם Noah) גרם לי ממש לראות את אליסון כקורבן ואת קול כבן זוג אלים, ולמרות ששני התפקידים האלה במערכת יחסים הזו ממש התהפכו בנרטיב של אליסון, עדיין קשה לי לראות את קול כחסר אונים בסיטואציה ואת אליסון כזו שמעצבת באמת את מערכת היחסים. ובכל מקרה הסיפור שלהם ממש עצוב.
מסקרן אותי הסיפור מסגרת של החקירה במשטרה, מה הפשע, מה קרה שם. כן, בכלליות העלילה מסקרנת אותי ואשמח להמשיך לראות אותה.
מה שכן, נ-ו-ר-א קשה לי לראות את ג'ושוע ג'קסון אהוב ליבי בתפקיד כזה, ובסדרה כזו שהיא יחסית עתירת אלימות ומין. התרגלתי לראות אותו בתור הבחור הרגיש, המתוק והרומנטי בפרינג' ובדוסון, וכאן הכל נורא אפל ומוזר לי.

yam74

New member

קודם כל כבר מסצינת הפתיחה עם ההתאבדות המזויפת היה לי ברור שיש כאן משהו לא רגיל, במובן הטוב.
מהר מאד מצאתי את עצמי מזדהה עם נואה, מצד אחד יש את הוויסאובר שבו הוא מספר שהיה לו הכל והוא לא מבין מה גרם לו לעשות את מה שעשה ואז מראים לנו את החיים שלו וזה מעורר המון אמפתיה אליו. כי מה הוא בסך הכל? איש משפחה, שמנסה לעשות את הדבר הנכון ובסך הכל מתמודד עם אתגרים (בדמות 4 ילדים) די טוב. וגם עומד בפיתויים. פעמיים!!
ואז הסיפור שלה (גם אני אוהבת את זה שהסיפור מסופר לנו מזויות שונות. ומעניין אותי אם יציגו לנו גם זוויות נוספות.... נגיד של קול והלן. מתבקש לא?). בכל מקרה זה הופך את הכל להרבה יותר מורכב ומעניין. בעיניי שני ה POV היו הרבה מעבר לראיה סובייקטיבית של אותה התרחשות. אלה היו ממש שתי גירסאות שונות. מה שגורם לי לתהות מה האמת, אם יש בכלל. אולי יש אמת אחרת איפשהו באמצע?
מה שכן בהרגשה שלי ה POV של אליסון עושה יותר הגיון וגם, מודה, מוציא את קול הרבה יותר טוב (משהו בי מסרב להאמין שדמות של ג'ושוע יכולה להיות אלימה ומתעללת). לגבי הדמויות- אני תפסתי את אליסון כדמות מאד טרגית וקורבנית בשני הפרקים לא משנה מי סיפר את הסיפור. איך אפשר שלא....
והסצינה של קול ואליסון בחצר בפרק השני היתה מדהימה ומרגשת בטירוף

בסך הכל פרק פתיחה מעולה לסיפור מאד מסקרן (כמו שכתבת... למה יש חקירה? מתי היא מתרחשת מבחינת העלילה? ואיזה ילד יש *לה* לאסוף?
)

gal2555

New member
כל מילה בסלע

הפיילוט היה מעולה.
נהנתי מכל רגע.
זה מרגיש כאילו הסדרה הולכת להיות משהו מיוחד שלא ראינו אף פעם.
לא יכולה לחכות להמשך!

בנות גילמור

אז במסגרת האוי אין לי סדרות לראות .. אחיינית שלי ואני התחלנו מרתון גילמור .
אני לא יכולה לתאר לכם כמה אני אוהבת את הסדרה הזאת. גאונות שאין דברים כאלה !!!!!
לורלי היא מלכת עולם!! סוגדת לה לנצח. רורי מעצבנת כתמיד .
לוק, מהמם מהשניה הראשונה שרואים אותו

אמילי וריצארד ענקיים .
פריס כלבה
וקורעת מצחוק
ודין וול נקניק נשאר נקניק

דיאלוגים שנונים פרקים מעולים וכמה כיף!!!

yam74

New member
קולנוע-סרטים

עוד מעט נובמבר.... איזה כיף עורבני חקיין - חלק א'
יוצא

למעלה