אזעקה באילת?! אנטיבס הכל בסדר?

והעיקר מדברים על הפסקת אש... חסר להם באמת! גם ככה אני מרגישה הכי לא בטוחה בעולם ועם זה בכלללל

וואי איזה מלחיץ זה היה!!

התעוררתי לקול האזעקה והבומים, זה היה מלחיץ.
בדיוק חברים שלי חזרו מהאיזור שנפל.

תודה מותק שחשבת עלי

כן ישר זכרתי שאת שם

וחשבתי עליך כי אתם באיזור שהכי לא מתורגל והינה נפל עוד באיזור מרכזי.... והינה לפני כמה דקות שוב באיזור שלי... נמאס לי!!!!! ועובדה ששלחתי את ההודעה אתמול בלילה כי זה פשוט בגלל שאני כבר לא מצליחה לישון בלילות....:/

אני לא יודעת איך חיים את זה

כמה פעמים ביום
.
מצד אחד שיגמר כבר ומצד שני צריך פעם אחת ולתמיד לגרום להם להפסיק.

לאילת זה לא החמאס, זה אירגון

טרור במצרים שהתנגד לזה שהמצרים מתווכים. לא שזה משנה פשוט לא נראה לי שזה יהיה כמו הערים האחרות שממש סובלות.

Macphista

New member
התחלתי לראות כתום זה השחור החדש

התחלתי לראות בסופ"ש, מפה לשם כבר סיימתי את פרק 4.

אחרי הפרק הראשון התלבטתי אם להמשיך או לא כי מבחינתי זה היה פרק גבולי, אבל ההמשך סבבה.

התחלתי את הפרק הראשון ולא יודעת

משהו לא זרם לי, הייתה לי מן חוסר סבלנות כזו למה שהולך לבוא,
לא שהיו לי ספויילרים, אבל לא הייתה לי סבלנות למה היא הולכת לעבור וברור שהיא תיהיה החוליה החלשה בהתחלה וכו' בקיצור לא הצליח לתפוס אותי.

Shiri from the block

Active member
יומולדת שמח ללאנה פארייה שלנו
היא חוגגת היום יומולדת 37!!!

אז שיהיה המון המון מזל טוב למלכה המדהימה שלנו ומאחלת לה חתונה כבר עם החבר החמוד
ושתביא איזה ילד או שניים

הנותרים פרק 3

2 הפרקים היו איטיים אבל פרק 3 היה שיפור עצום לדעתי. עבר לי כל כך מהר.. גם זיהיתי את הכומר שהוא בעצם היה הדוקטור הו התשיעי מהעונה הראשונה ב2005. הפרק היה עשוי טוב לדעתי וגם נגע בי למרות שאני לא הכי קרוב לדת... רציתי בעיקר שהוא יזכה בקזינו וכל הזמן חששתי שישדדו אותו או שהוא יאבד את הכסף או משהו. לדעתי עכשיו הוא ינסה להתקבל לניצולים האשמים כדי להחזיר את הכנסייה.
בגדול פרק טוב ומקווה ששאר הפרקים אחריו יהיו גם.

מעתיקה הודעה שכתבתי על הפרק

עד הפרק הזה הוא היה הכומר התימהוני והמוזר, ופתאום האנושיות המתפרצת הזו, הייתה בחרדה קשה מהרגע שהוא נכנס לקזינו, ואז ניסיון השוד והתאונה ואני נאלצתי להריץ קצת קדימה רק כדי לראות שהוא לא איבד את הכסף (החזרתי אחורה אח"כ, כדי לא לפספס). נשבר לי הלב ממה שקרה אח"כ, ונשבר לי הלב על המצב בבית, ממש בכיתי שהוא נשכב ליד אישתו, איזה עצוב. (אני מקווה שיהיו פלאשבקים כי אני ממש אוהבת את השחקנית הזו).
בקיצור פרק ממש ממש טוב!!

ותודה לך אלוהים ששומרני מכל צרה

שניה וחצי אחרי שהגעתי הבייתה נשמעה האזעקה.... שמענו מס' בומים חזקים למידי יותר מבדרך כלל..... כמה דקות מאוחר יותר גיליתי שהכביש שהייתי בו ליד העבודה נפל בו רסיסים..... לא רוצה לחשוב מה היה קורה אילו היתי עוד שם

תודה לך אלוהים

שבוע טוב, רגוע ושקט לכולם

Shiri from the block

Active member
ביטלו את ההפסקת אש.. אבל בכל מקרה לגור במדינת ישראל זה לא הדבר הכי בטוח בעולם אז זה באמת לא משנה מה יקרה... עדיין ערבים יחטפו אותנו ועדיין ירצחו אותנו, וצריך לפחד מנהגי מוניות, ומאוטובוסים שזורקים עליהם אבנים, או הרכבת הקלה בירושלים שגם ערבים עולים עליהם ולכי תדעי מתי יבוא האחד שיעשה פיגוע התאבדות...
כל עוד יש ערבים במדינה אין ביטחון

זה נורא מייאש שחושבים על זה

שלום אמיתי לא נראה שיהיה כאן ומצד שני ככל שעובר הזמן הם מתרבים והפחד שיום אחד הם יהיו מפלגה גדולה בממשלה או חלילה ראש ממשלה ערבי. צריך לשרטט שם גבול לבנות חומת בטון+גדר חשמלית ותנינים ולתת להם מדינה משלהם, שלנו ולהם לא יהיה שום קשר.
מבחינתי גם להעביר אליהם אח"כ את כל ערביי ישראל שמסתובבים פה חיים על חשבוננו, מקבלים כספים מביטוח לאומי או עובדים ומרווחים כסף (ואז מצלמים גראד, מתבאסים שכיפת ברזל יירטה אותו ועוד מפרסמים את זה הסתומים!)

Shiri from the block

Active member
תראי בגדול הרעיון של מדינה פלסטינית פחות מציק לי בעבר.
מה שכן אני בטוחה שיקרה- שגם אם תיהיה להם מדינת פלסטין הם עדיין לא יהיו מרוצים. אבו מאזן אמר כמה וכמה פעמים בכמה וכמה ראיונות, וגם החמאס, שהם רוצים גבולות של 48, שזה אומר עוד לפני שהייתה לנו מדינה רשמית בכלל בארץ. אז מה יעזור אם ניתן להם שטחים מסויימים, נגדר אותה, ונקרא לה מדינת פלסטין?
החמאס והערבים לא מעניין אותם. הם סתם משתמשים בזה בתור תירוץ להרוג יהודים.
גם אחרי שתיהיה להם מדינה הם יתקפו אותנו. אז נכון שכביכול תיהיה לנו יותר "לגטימציה" לתקוף עם כמדינה, מאשר סתם לתקוף עם, אבל לחמאס לא מעניין מה חושבים עליו בעולם והוא ימשיך לירות עלינו לא משנה מה נעשה. מדינה או לא מדינה, שטחים או לא שטחים.
זאת הסיבה היחידה למה אני מתנגדת לרעיון של מדינה פלסטינית פשוט כי אני לא רואה בזה שום טעם. לא חושבת שזה יעזור.
מה שכן, זה יוכיח לכל השמאלנים ולכל העולם ש- "הנה ניסו להביא להם מדינה וזה לא עזר ועכשיו זכותינו להילחם בהם כמו שצריך"....

הפיתרון היחידי זה לשלוח את כולם למצרים/ירדן/לבנון/סוריה ולגדר את הגבול עם ישראל טוב טוב וכך למנוע חדירה של מחבלים וערבים אחרים לארץ שלנו. ועם הטילים נתמודד במידה ואם זה יקרה.

למעלה