Grim Sister

New member

שרשור האוף של הפורום כבר לא קופץ.
אתן יודעות מה זה אומר? נכון! יוצרים חדש!

Grim Sister

New member
שווה לראות?

אני קצת מפגרת בפאנדומים שלי as it is, אבל תהיתי אם זה טוב

OverAndOver

New member
זה מעולה |במבה|

ואני צריכה למצוא מישהו מפאנדום אחר להסליש לג'סי ולכתוב פיק פוסט סדרה באלסקה

Grim Sister

New member
אג'נט אוף שילד רק התחיל

תמיד יש אופציה שהטכנאי החמוד פריץ יכול לעזור להם. או הוא או הסוכן השרירי והסופר גברי וורן.

OKDeSign

New member
כןכןכן! אבל אני בדילי

AKA ראיתי רק עד פרק 10, אני עכשיו משלימה את סוף העונה.
ג'סי הדמות הכי טובה בסדרה הזאת.

אפשר להסליש אותו עם מרטי מבקתה ביער?

OverAndOver

New member
הוא מאאאאאאן |במבה|

יו'ר אין פור וואן הל אוף א רייד
בהצלחה
תהיי חזקה

טל מי מור אבאוט ד'יס מרטי הממממ

OKDeSign

New member
רגע רגע רגע, לא ראית the cabin in the woods?

א. תראי זה סרט מעולה! כאילו, ווידון ושיט
ב. זה סרט אימה שהוא לא בדיוק אימה עם אחלה טוויסט
ג. יש שם את מרטי (אולי את מכירה את השחקן כטופר מדולהואס?)

אה כן, אמרת ג'סי, ניסיתי לחשוב על מסוממים שאני אוהבת, מרטי ישר קפץ לראש

הרגעים הטובים שלו (מזל שיש יוטיוב ח):
http://www.youtube.com/watch?v=xdi02FpOLBw

[לא חושבת שזה מספיילר במיוחד ככה שאת יכולה לראות קודם את זה, אבל אני כן ממליצה לראות את הסרט :)]

ואממ כן, שמעתי שזה Intense יהיה בסדר. האמת אני סומכת עליהם ממש בענין הזה.

OverAndOver

New member
אז זהו |במבה|

אני ממש רגישה לסרטי אימה אז כאילו. עד כמה מפחיד זה ושיט?

מרטי נראה אדיר אבל אני רוצה שג'סי ירד מהסמים וימצא מישהו רציני ויתאהב בו לאט ובטוח ויפתח חנות לפריטי עץ עבודת יד ויהיה מאושר באמת ו. יש לי הרבה רגשות כלפי ג'סי פינקמן.

OKDeSign

New member
זה, מסובך

כאילו, זה חצי סרט, קלאסי קלאסי סרט אימה / סלאש, חצי מהזמן הזה הייתי על הכתף של ידיד שלי כי זה "פארודיה" מצויינת עם המוזיקה הדרמטית והזוויות צילום ועוד שניה משהו יוצא ועורף לבחורה את הראש
אבל, יש טוויטס, וכאילו תכלס זה לא באמת מפחיד, זה רק משתמש בסרטי אימה בצורה ממש טובה.

כל עוד דם לא מפריע לך, הסרט ממש מומלץ, קיבה רגישה אולי כדאי לוותר.

"חנות לפרטי עץ עבודת יד" את רוצה לשפף את ג'סי עם המכשפה מBRAVE!

לא אבל ביותר רצינות, עכשיו עלתה לי בראש תמונה של ריד (ממחשבות פליליות) מגלה על ג'סי (בהאדקאנון שלי תופסים אותו ואת וולט, לא יודעת כמה זה אמין לסדרה) ומטפל בו ומוציא אותו מהסמים ולוקח אותו אליו הבייתה. כי ריד זה מקסים. והוא גם מעריך את זה שג'סי ממש לא טיפש, כי הוא לא, והם לחלוטין מפתחים אהבה משותפת לאיזה משהו חנוני אבל מגניב שזה בדיוק באמצע בשביל שניהם.

*רגע מה. אני לא רוצה לשפפ ריד וג'יס :O*

Grim Sister

New member
הומוגאד!

בשם לוקי ותור! אני עוזבת את נייטויווייל לכמה שבועות וססיל וקרלוס מתארסים?!
אלוהים! מה?! למה?! איך?
תפסיקו להיות כל כך מתוקים, בחייכם! אני הולכת למות מסכרת בגללכם!

קוספליי עולמות?

אז יש את הקישור הזה, לקאסט הסופרהולוק הענק (פייסבוק. /www.facebook.com/events/156218734584801/" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/events/156218734584801/" rel="nofollow" target="blank">פה) ואני מתכננת להיות מג 2.0. מה שחסר לי זה הסכין. עצות איך להכין את זה?

><

השתגעה ההודעה. בכל מקרה, יש קוספליי בעולמות של סופרהולוק ואני רוצה להיות מג ואני צריכה את הסכין של רובי ואני מחפשת מקום בנרות שמכין/מוכר/או אפשרות להכין את זה (יש חומר שקוראים לו אינסטמורפ אבל לא שולחים אותו לארץ, גאד דמט). זו תמונה של רפליקה. זה מהמם, נכון? אני גם רוצה אחד. ;;

Bell J

New member
בנוגע לאשראי

את יכולה לעשות מה שאח שלי הצעיר עשה - הוא הלך לדואר וביקש אשראי לחו"ל חד פעמי ואימא שלי מילאה לו עד סכום מסוים. אחרי זה הוא עשה חשבון בפייפל ועכשיו הוא קונה רק דרך שמה. את הכרטיס הוא לא מוציא מהבית, זה אך ורק לקנות דברים מחו"ל.

לול, יש לי אשראי

ככה הזמנתי את כל שאר הדברים לקוספליי (פאה, ז'קט, שרשרת... יו נואו. סטאף). הבעיה היא שאני לא מוצאת את הסכין עצמה. אין שום מקום להשיג אותה. בע.

למעלה