עונה 5, פרק 7

lollapalooza

New member
אבל ברור שזה שקר מוחלט

תחשבי שכל הסיבה שבגללה הוא בכלל מקבל את הפרס הזה, היא שקר מוחלט. הוא הרי לא באמת נגד סיגריות, כל הפרס הזה מבוסס על מהלך שיווקי לחלוטין - הסיבה שדון כל כך מבואס היא, שהוא חשב שהעובדה שהוא מפסיק לפרסם סיגריות, תביא לו מפרסמים אחרים שיעריצו את העבודה שלו, אבל לא רק שזה לא קורה, גם יוצא לו שם של אחד שנושך את היד שמאכילה אותו. במידה מסוימת זה אפילו סוג של צדק.

השמלה של פגי היא הכי לא ג'ואן שיש. היא מאוד ילדותית ומתקתקה בעיני ואני לא רואה את ג'ואן לובשת כזה דבר. גדי להב קרא לזה משהו כמו "עטיפת מתנה" והוא די צודק...

נראה לי שהיא הסכימה למגורים יחד, כי היא עדיין רוצה להיות איתו אבל היא בטח לא תגיד לו "אולי נתחתן?" בכל זאת, שנות השישים וזה.

השמלה הזכירה לי

כשרוג'ר ביקש מג'ואן ללבוש את השמלה האדומה שלה עם הסרט בה היא נראית כמו מתנה.
לא זוכרת איזה פרק זה היה, אבל הצבע העז של השמלה + הסרט, הכי לקח אותי לשם.
מסכימה עם ה"עטיפת מתנה", זה מה שחיבר לי בין הדברים.

מסיכמה לחלוטין לגבי דון.

והפריימים

כמה פריימים שתפסו לי את העין.
עוד לא חפרתי עם עצמי בלנסות למצוא את המשמעות שלהם, אבל בלי ספק עושה רושם שהיתה מחשבה על צבעוניות.
אמא של מייגן באדום כל כך בולטת ושונה מהאבא, שכל אחד בכלל נמצא במישור אחר ואף אחד לא מתייחס לשני. הדלת האדומה שנמצאת שם בין דון ומייגן, השמלה האדומה של מייגן והשמלה האדומה של פגי...יש פה כנראה משהו.

אליפסה

New member
סאלי

(כתבתי את זה גם בפורום אחר)
נראה לי שאחרי הפרק ולאור התקופה סאלי תתחיל למרוד בגישות של הוריה ותלך יותר ויותר לכיוון ההיפי. היא ראתה את העולם המלוכלך והקפיטליסטי של אביה (של ארוחות יוקרה, חליפות יקרות, זיופים ובגידות) והיא תצא נגד זה, היא כבר לא תעריץ את דון ותחשוב שעולמו קסום. בכל זאת, שנות ה60 והכל, זה לא שהיא תהייה יחידה במינה ונראה לי שבונים אותה לכיוון הזה. אני בספק אם עכשיו היא אי פעם תרצה להצטרף לעולם הזה של אביה כשהאלטרנטיבה ממש קורצת לה מעבר לפינה.

למעלה