שרשור כתבות, ראיונות ולינקים

puma141

New member
איזה שידורים אני אוסרת כפרה?

אני לא אוסרת כלום-קודם כל!
אני מדברת על הליגיטימציה שניתנת לאדם *אם אפשר לקרוא לו ככה* כמו שי חי...
זה הכל. ליגיטימציה-הרסנית וודאית.

אני לא אוהבת את המילה "כפרה" ומעדיפה שלא תכני אותי כך

היחידים שאשמים בהתנהגות הברוטאלית של הילדים (כיתה ה', כיתה י' או מה שלא יהיה) - הם ההורים שלהם.
לא הטלביזיה, לא המדיה, לא האח הגדול.
זה אך ורק חינוך מהבית.
&nbsp
ובטח שלא שי חי שהוא בכלל הטוב בכל הסיפור הזה, כי הוא לטובת הצופים.
אני לא מעוניינת בחלשים, חלכאים, נדכאים, רדודים, רפי שכל, חדלי אישים, לא אינטיליגנטים, לא מתורבתים, ערסים, טיפשים - בתוכנית האח הגדול שהולכת לבדר אותי 3 חודשים. לא מעוניינת להיתקע 3 חודשים עם משעממים. אם הם בכ"ז בוחרים להתקבל, אז שישאו בתוצאות וכל ההשלכות עליהם ובאשמתם.
מישהו צריך להגיד לדיירים האלו שהם משעממים, רדודים, נבובים, סתמיים, צעקניים, מחרישי אזניים וחוצפנים. על זה שהם העזו בכלל להתקבל לבית האח הגדול ולשעמם אותנו (הצופים) 3 חודשים.
והמישהו המטיב והאמיץ הזה הוא: שי חי. מזל שהיה אותו שם שישמש כשופר שלנו.
בנוסף לכך הוא גם דילל אותם קצת, כמיטב יכולתו - עבורינו.
&nbsp
וגם יש לו מוסר השכל מאוד חשוב וחינוכי:
למגר את החרם שעשו נגדו בהנהגת אור ע"י בעיטה סימלית בסמל: "בית החרם".
&nbsp
יש אנשים שעברו חרם בילדותם (חיים אתגר) ומקנאים בשי על יכולת הלחימה שלו נגד הפוגעים. הם חשים אכזבה על שלא הכירו בזמנו את טכניקות הלחימה וההגנה מפני חרם. והנה עכשיו יש לילדים המוחרמים הזדמנות פז ללמוד. כל הכבוד לשי.

puma141

New member
כתה י'-גברתי! כתה ה'- שלא נגיד שגם ההורים מטומטמים

בלי ספק בכלל בעצמם. גם הם תומכים ב"מלך".
גם תני אשמה-היא הרגיזה אותו, עם ההתנהגות שלו כלפיה. נכון?
גם דודו אשם *עוד מהתחלה* נכון?
גם עוד כמה אשמים שם בהתחלה-נכון?

כולם אשמים. שי חי ה"מלך"! שתוקף-מכל הבא ליד.....:) חזק, חלש, לא שם יד בכלום במקום שהוא חי בו-למה? כי הוא ה"מלך".
מלך החליפות, מלך הקראטה-היחף בהחלט, בלי העומק האנושי של הקראטה
ע"ע חינוך, מה עוד?
כולם אשמים.

קראת את "בגדי המלך החדשים"?
ה"מלך" עירום! תרתיי משמע.........

סטילהוק

New member
רחלי רוטנר צופה את העתיד של שי חי וצבא האמת שלו

כל המציאות בפרצוף: איך ייראו החיים של שי חי אחרי "האח הגדול"?
http://www.mako.co.il/culture-online/Article-b662583a2457351006.htm?partner=tagit

שי חי יצא מהבית, אך לא מחיינו. מה יהיה גורלו עכשיו? ניסינו לנחש את העתיד של שיחי: מההתמודדות עם המעריצים, דרך הקמפיינים ועד הסוף הבלתי נמנע

למעשה מדובר בכרוניקה ידועה מראש, שלא משנה עד כמה מעריציו יתכחשו אליה, הסוף ידוע מראש.

Aberforth

New member
זה מנגן על המיתרים הכי כואבים שלי.

גם אני עברתי דברים כאלה, ובניגוד לחיים אתגר, אני אמרתי את מה שיש לי על הלב מבלי לחשוב על ההשלכות ועל התוצאות, ויכול להיות שזה פגע בי, אבל הייתי חייב לעשות את זה.
&nbsp
קחו לדוגמה את הגרסה שלי לסיפור של שי חי עם הילד הרוסי הקטן שהוא הציל ממכות.
&nbsp
אני מנהל אתר פוקימון ולפני זמן מה הייתי עד לאלימות וירטואלית שנעשתה מאחד מעמודי התווך של הקהילה כלפי גולש מסוים. אלימות שנעשתה רק בשל העובדה שאותו גולש השתמש בשם בדוי בתור יוצר תוכן. אני פניתי לאותו עמוד תווך וביקשתי ממנו להתנצל. הוא לא ראה לנכון לעשות את זה והחלטתי לנתק איתו כל קשר. אני לא יכולתי לראות את הגולש האנונימי סובל, ויותר מזה - לא יכולתי להאמין שאחד מהחברים הכי טובים שלי לא מסוגל לומר את המילה סליחה, גם אם זה בתור ג'סטה.
&nbsp
המחיר ששילמתי מאז הוא חרם מהקבוצה שהוא מנהל, הפצת שקרים על כך שאני סוטה מין שאורב לילדות בנות 13, והמון רחשים קטנים שמצטברים לדימוי שאנשים חושבים עלי.
&nbsp
עכשיו בטח תשאלו - לאור הפגיעה שאתה חווית, אתה מתחרט על מה שעשית והאם היית עושה דברים אחרת? והתשובה שלי היא: לא, הייתי עושה את הכל שוב מבלי אפילו למצמץ.

סטילהוק

New member
אז כנראה שגם אתה לא הבנת את הפואנטה של הסיפור על הילד הרוסי

שי חי אמר את זה בצורה הכי הברורה שאפשר שאינה משתמעת לשני פנים:

"לא רציתי להיות חבר שלו, רציתי רק למחוק לילדים האלה את החיוך מהפרצוף."

וזו בדיוק הבעיה איתו מתחילת העונה, הוא לא רצה להיות איתם, הוא התבודד מרצונו, ויש לא מעט סרטונים מהלייב שמוכיחים את זה, הוא לא חיפש חברים, האנשים שהכי התקרבו אליו ותמכו בו הוא פגע בהם, והכי קשה בקוקו, שאם לא היתה נותנת לו את ההדחה הפומבית שהפכה אותו לדייר עם 90% זמן מסך, הוא כבר מזמן היה עולה במדרגות. בגלל ששי חי המטרה שלו מה שעושה לו הנאה זה למחוק לאנשים אחרים בסביתו את החיוך מהפנים.

הרי הוא עצמו אמר את זה, גם בבית האח הגדול וגם אחר שיצא ממנו. איזו הוכחה יותר טובה מזה צריך?

Aberforth

New member
אתה מציע פירוש אחר משלי.

אני לקחתי את זה למקום שלי והניסיון שלך להתערב לי במה אני חושב - גובל בחוסר הבנה מוחלט של הסיטואציה.

אני הבנתי את זה אחרת לגמרי

הוא רצה למחוק את החיוך מהפרצוף הזחוח של הילדים הרעים שהרביצו לילד
שלא עשה להם כלום. הוא לא רצה להיות חבר שלו כי הוא לא רצה להיות חבר
של אף אחד, אבל היה חשוב לו שהרעים יקבלו את מה שמגיע להם.
בדיוק באותה הצורה הוא מחק לדיירים הרעים את החיוך מהפרצוף שלהם ע"י
כך שהוא הדיח אותם בזה אחר זה ומן הסתם הוא היה עושה זאת עד הסוף
אילמלא סבלה של תניה לא היה משפיע עליו יותר מדי ומקלקל לו את התוכניות.
בעיקרון, החבורה בבית הייתה וסימלה בעיניו את הילדים הרעים שהרביצו לילד
הרוסי. הוא החליט למחוק להם את החיוך מהפרצוף. אני מודה בריש גלי שאם
היה בי הכוח, הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר. אנשים רעים לא כדאי שיחייכו
לאחר שהם מתעללים באחרים.
לא לחינם לא התחברתי לאף אחד מדיירי הבית, דבר שלא קרה לי מעולם באף עונה. אוסף כזה של אנשים חדלי אישים ורעים. מגיע להם שי חי אחד שעשה להם
את כל האמת בפרצוף. לא פלא שלפחות חצי מדינה התאהבה בו. חצי שני של המדינה התעסק בלשנוא אותו.

למעלה