שרשור כתבות, ראיונות ולינקים

סטילהוק

New member
כדאי שתלמד את ההבדל בין קומונה סגורה לפורום פתוח

כחבר לשעבר בצבא הדורבנים וניסיון של 9 עונות כצופה ומקליט 24/7, אני יכול ללמד אותך מה זה שטיפת מוח והערצה עיוורת. אני כבר הייתי בסרט הזה והוא לא נגמר טוב. כל מי שהיה ביחד איתי חבר בצבא הדורבנים, הצבא הכי גדול, הכי חזק והכי מאיים בתולדות הריאליטי בישראל, זוכר היטב איך זה נגמר. היום לא נשאר פירור מהצבא הזה.

rachela8

New member
כן זה פורום רק של אוהבי שיחי ,מותר לפתוח פורום כזה??????????

אז לא מקובל שיבוא שונא רע וקנאי וימשיך במנטרה של עומרי אור וברק
יש לך פורום האח הגדול לך לשם ותזהם אותם בדיבורים האלה לא פה

אני דווקא אוהבת שיש כאן קונטרה

אני חושבת שטוב שכותבים כאן גם אנשים שהם לא מתומכי שי חי או כאלה שהם נייטראלים.
כי זה מעלה את רמת הדיון, דורש מאיתנו לחשוב, לטעון ולנמק בצורה עניינית ורהוטה (כמו שי חי
). אני חושבת שזה מתפעל את שרירי המוח, מחדד את הראש, נותן חומר למחשבה וגם מחייב ביקורת עצמית.
בתנאי כמובן שלא יורדים לפסים אישיים והעלבות ובתנאי שמגיבים לעניין.
אם כולם בעדו והכל אותו דבר אז יש פחות עניין.
אני מידי פעם אוהבת להתווכח

זו דעתי.

לא הבנתי מה רע בשי חי?

למרות הסרט המעוות שגם ערוך גרוע, שי חי מככב, מעניין, מרתק, דרמטי, גורם למתח, מצחיק וזה למרות שהסצנות נחתכו והוצאו מהקשרן, עדיין הוא בולט ונעים.
&nbsp
שי חי היחידי שחשב על הצופים וזו היתה מהותו והתנהלותו בתוך בית האח הגדול.
הוא חשב איך לרתק אותנו, להנעים את זמנינו, למתוח אותנו, להצחיק אותנו, לסובב את המריונטות על האצבע הקטנה שלו, להפעיל אותן כרצונו ולטובתינו - הצופים.
בנוסף, הוא גם סיפר לנו סיפורים מעניינים, הוסיף לנו ידע על יפאן ועל אומנות הקראטה, והוא הראה לנו קראטה במיטבו.
אז איך אפשר להאשים אותו ברוע?
הרי הוא חשב אך ורק עלינוווו
כל מטרתו היתה אנחנו הצופים ורווחתינו.
הוא תרם לנו ובידר אותנו ואתה מאשים אותו??
&nbsp
כל 15 הדיירים האחרים הם הרעים, הסאדיסטים, האגואיסטים, הסוציאופטים/מטים. כי הם משעממים והם לא חשבו עלינו הצופים לפני שהם נכנסו לאח הגדול. הם יורקים עלינו וכופים עלינו את נוכחותם המשעממת כשהם יודעים את זה!
הם הרעים הסאדיסטים! ויש בהם גם כמה אלימים ובריונים במיוחד, שמדברים חזק ופוגעים בעור התוף שלנו: ברק ואור.

סטילהוק

New member
ברור, ואם היו מכניסים אפילו עוד 20 כולל אותך עצמך

גם הם היו הרעים והוא היה הטוב. למה? כי זו החשיבה המעוותת של הערצה עיוורת. מושא ההערצה העיוורת אף פעם לא אשם בשום דבר, זה תמיד האחרים אשמים. לא הוא. עד שזה מגיע אלייך אישית, ואז את פתאום עוצרת לחשוב למה בעצם?

הצופים והדיירים בבית הם שני מגזרים שונים לחלוטין

עם אינטרסים שונים, אפילו מנוגדים לחלוטין.
לרוב, מה שנחמד לדיירי הבית - משעמם את הצופים.
והפוך, מה שעושה לא נח לדיירים - מעניין את הצופים.
&nbsp
אז אין כאן בכלל עניין של רוע או טוב.
יש פשוט רק אינטרסים מנוגדים.
זה הכל.
&nbsp
כשנחמד וטוב לשי מיקה, לעומרי, לעומר, לקסניה, לברק, לקוקו, למייקל, לגיל (וזומבים נוספים שהיו העונה) אז לנו - הצופים משעמם. זה כמו לצפות בקייטנה, או פעולה בצופים. מאוד מאוד משעמם.
אבל אם הם עוברים טלטלה כלשהיא - אז לנו הצופים מעניין.
&nbsp
והטלטלה סופקה לנו העונה בדמות אחד ויחיד שרק הוא מכל הדיירים דאג לעיינינו- הצופים: הלא הוא שי חי.
אני חושבת שמאוד מאוד נחמד, טוב ויפה מצידו לדאוג לאינטרס שלנו הצופים, מתוך בית האח הגדול, כי זה אומר שבפועל הוא נאלץ בגלל זה להעביר את כל זמנו בחוסר נוחיות, במתח, בחשיבה ובתכנונים אין קץ, במלחמות ובהתנקלויות בלתי פוסקות מצד הדיירים, בלי דקת שקט אחת, בלי דקת נחת אחת.
זה אדיר מצידו להקריב את עצמו ככה למענינו כדי לדאוג לעניין, לריתוק ולכך שנתענג מהמסך.
בניגוד לשי מיקה, קסניה, עומרי, ברק, מייקל, קוקו ועוד ועוד... שלא כ"כ איכפת להם אם אנחנו נהנים או לא. יותר חשובה להם הנוחיות והשלווה שלהם במגורי האח.
&nbsp
אז הם הרעים!
לא שי חי!
ואני לא הייתי מסכימה להיכנס בכלל לבית האח הגדול לולא הייתי משוכנעת במיליון אחוז שאני ארתק את הצופים, אעניין אותם, אצחיק אותם, אגרום להם למתח, לדרמה, לריתוק ואגרום להם לחפש אותי כל הזמן במסך. אם לא הייתי מספקת לצופים את כל זה, אז לדעתי הייתי חוצפנית ורעה.

ואם תחזרי על דברייך שוב ושוב זה יהפוך אותם לאמת?

את שוב ושוב טוחנת את אותן המנטרות וזאת מבלי לראות אפילו דקה אחת
את ערוץ 26. גם מה שראית בערוץ 2 את צימצמת לכמה פרקים בודדים שראית
וזה הספיק לגאונה שכמותך להבין על מה מדובר ולדעת מי נגד מי ולצאת יחד
עם כל העדר המתחסד והצדקן והנאור בעיני עצמו, נגד שי חי ונגד אוהדיו.
טלי קורה מבין עינייך. כמו שאני מכירה אותך, אם את היית שם בבית האח הגדול
עם כל חבורת העמות שהביאו לך, הרי היית עושה מהם קציצות במיץ עגבניות
עד כי שי חי היה נראה כמו פודל לידך. את יכולה לספר את הסיפורים שלך למישהו
אחר. בטח לא לי.

puma141

New member
הייתי עושה קציצות מתובלות-משי חי! או

מנסה לגרום לו להבין מי הוא באמת, שיראה ממה הוא נהנה.....

שנית גב' יחפה- את אטומה לגמרי-בלי לפגוע. אטומה לחלוטין בנושא שי חי, כך שאני שולחת לך מכאן-שבוע טוב, וביי - מחוסר עניין, לי בשיחה איתך בנדון

שלום שלום.

rachela8

New member
שיחי מההתחלה קיבל את החובה להעמיד בפומבי כל האמת בפנים

זה השם שהוא קרה לזה וכנראה זה היה שם מחייב
לדעתי ישר הבין שזה טעות להגיד ממש את האמת בפנים והתנצל לעומר
שבוע אחרי שהוא עשה לדעתו מעשה קונדס לעומרי גם הבין שטעה ובא להתנצל
ואז אור וקוקו התנפלו עליו קיללו אותו ולא נתנו לו להתנצל ,ומאז הוא הרגיש
שהוא חייב להגיד כל מה שהוא מרגיש בלי להתחשב בהם כי מאוד פגעו בו
כמובן שהדרך שפגע בהם גם לי לא הייתה ניראת
אבל אף מילה לא הייתה לכל הקללות והעלבות שהוא קיבל מאותו היום ועד שהוא יצא
ופה הזעם מצד אחד לדיירים ולהפקה ומצד שני אהבה עזה לנפגע על ידי כולם

Aberforth

New member
תגובה "מנהלתית".

אני לא מסכים עם שום דבר שנאמר על ידי סטילהוק, אבל הוא לא עובר על חוקי תפוז, לא מקלל את גולשי הפורום, ובתכלס הוא מכריח אותנו - אוהדי שי חי - לחדד את הטיעונים שלנו.

התשובה שאני נותן לגולש היא במשפט שגנדי פעם אמר: "אם קודם הם מתעלמים ממך, אז הם צוחקים עליך, אז הם נלחמים איתך, אז אתה מנצח." שי חי הוא המנצח האמיתי!

puma141

New member
הוא מנצח-אני מסכימה איתך לגמרי.

השאלה היא את מי הוא מנצח, ועם מה.
הוא מנצח את הנסיון של החברה שלנו לחפש את הטוב-אחרי כל הרע שממילא מאכילים אותנו.
הוא תוקע יתד נוספת בתוך הרע הזה....כבר יש לך שתי הוכחות *הילדה בכתה ה' וזו בכתה י'* שהאפקט של שי חי-רע ושלילי!
אני אדם שאוהב אמת. הכי אוהב אמת! תאמין לי....
אבל ה"אמת" של שי חי היא אמת רעה. לא אמת של אדם שעבר תהליך, אלא אמת של אדם שנכנע לרוע, שנכנע לנקמה בחברה. הוא בעצמו אומר שהוא נהנה להרע...מה עוד צריך?
תבין-שזו לא חכמה להיות רשע, כל אחד מאיתנו יכול בקלות.
החכמה היא לנסות לעשות טוב. וגם אם אתה רוצה להגיד את האמת שלך, עשה את זה! הכי עשה את זה-אבל בקצת מחשבה.....במחשבה על זה שאם תגיד את האמת לאדם מסויים בזמן מסויים בדרך שמתאימה לאותו אדם-זה יעזור.
אם תבוא עם האמת הפוגענית עוד לפני שהכרת אנשים-תעשה רק רע, סתם בלי סיבה.......רק על מנת להפיץ רוע ועור רוע.......ועוד.

למה?

הרעים בסיפור הזה הם ההורים שנותנים לילדים שלהם

לצפות בתוכנית של מבוגרים, שמשודרת אחרי 21:00 בערב.
זו התעללות לשמה, רוע טהור וסאדיזם בילדים.
רק ההורים אשמים.
&nbsp
עוד רעים בסיפור הזה, הם הדיירים הרדודים, המשעממים, העילגים, חדלי האישים, ללא אופי, ללא כריזמה, ללא מעוף, הסתמיים, הבינוניים, החד גוניים והמונוטונים, שהעזו בשיא חוצפתם לנסות להתקבל לאח הגדול ולשעמם אותנו - הצופים. דיירים כגון: עומרי, קסניה, קוקו, מייקל, ברק, עומר, גיל, גילי, אילנה, שי מיקה, אסתי לי ועוד.
ולא רק זה, המזימה שלהם היתה ככה לשעמם אותנו יותר 3 חודשים!!!
זו הרשעות! זה הסאדיזם! הם יורקים עלינו, לא איכפת להם מאיתנו, לא מעניין אותם שהם לא מעניינים והם ככה מעזים לחיות שם בבית האח הגדול כאילו הם בבית מלון. החוצפה הזו, שהם לא מרגישים מחוייבות כלפינו הצופים - זו הרשעות בהתגלמותה. ההשתנה עלינו.
&nbsp
אז מישהו צריך להגיד להם את זה.
וזה הדייר האמיץ היחידי שאמר: שי חי. ותודה לאל שהא גם הצליח לדלל אותם.
כל הכבוד לאומץ שלו. הדייר היחידי שהיה לטובת הצופים. הוא הטוב והמטיב. והיחידי שחשב עלינו הצופים וכל שניה שלו בבית היתה כדי לגרום לנו הנאה, ריתוק, עניין, מתח, צחוק ודרמה.
זה איום ונורא להגיד עליו שהוא רע בזמן שהמשעממים תאבי הבצע מגרבצים שם וכופים עלינו שעמום.
&nbsp
בנוסף, אולי כדאי גם לא להקריא לילדים את כיפה אדומה - כי יש שם זאב רע.
וגם לא כדאי להקריא להם את עמי ותמי - כי יש שם מכשפה שאוכלת ילדים.
וגם לא כדאי להקריא את שילגיה - כי יש שם מלכה רעה שמרעילה נשים יפות.
וגם לא כדאי ללמד אותם את הבלדה: "שר היער" של שוברט - כי "שר היער" זה מלאך המוות.
&nbsp
נו באמת...

Aberforth

New member
לא מסכים!

אני צפיתי בהיאבקות כל חיי וכולם תמיד אמרו לי שזה חינוך רע.

לדעתי, זה יצר את ההפך הגמור.

הרעיון לסטריליות הוא הרסני. הרי לילדים יש דחפים, רצונות ותסכולים וזוהי תפקידה של הספרות / טלוויזיה / בדיה לאפשר להם להגיע לפורקן באמצעות הופעתם של אותם דברים שאינם פוליטיקלי קורקט. וכשאפשרות זו נמנעת מהם, כל אותם דחפים נשארים לא פתורים ומתפרצים בדרכים אחרות, כמו אלימות.

זה למה כיפה אדומה נרצחת בספר שלה, זה למה הארי פוטר עובר חרם בשנה השנייה ללימודים שלו, וזה למה הצגת תכנים כמו שבירת קרטון כאקט מרדני כנגד אלימות סמויה הם דברים שחייבים להציג לילד.

puma141

New member
מה קשורה האבקות או סיפורים כאלו כמו שציינת-

ליחסי אנוש מינימליים הכרחיים כאדם-שאין לשי חי?
תבינו-להרוס, לבעוט *לא רק במיצג, גם באנשים ע"י המילים שלך,בכוונה לפגוע*
זו לא בעיה-זה הדבר הכי קל בעולם!!! הבעיה האמיתית היא התמודדות עם עצמך, להיות אדם טוב יותר, כדי שהילדים שלך והקרובים שלך יחיו בעולם טוב יותר.
לא בעולם שנותן ליגיטימציה לרוע צרוף שמכוון מראש כלפי כל אדם-העיקר לפגוע, והעיקר לקבל סיפוק מהפגיעה ומאותו רוע.

אני מסכימה איתך לגמרי

זו פומה שגורסת לאסור את השידורים האלו. לכן הבאתי כדוגמאות את סיפורי הילדים.
ההורים - הם האשמים והם האחראים להתנהגויות הברוטליות של הילדים שלהם. לא של המדיות למיניהן.

למעלה