מצעד + מפגש

eliormagick

New member
מצעד + מפגש

כפי שאתם יודעים המצעד קרב ובא, וכבר דובר פה בעבר על מפגש לכן אני חושב שזה אחלה הזדמנות לנצל את מומנט המצעד כדי לעשות מפגשון משלנו ואפילו לצעוד ביחד:)
אני באופן אישי אהיה במצעד שיהיה ב 8.6 בתל אביב ויודע שיהיה שם עוד כמה אנשים מהפורום(אנשים מהעבר לרוב אבל מידי פעם גם כותבים פה) לכן אני פותח שרשור זה לכל מי שרוצה להצטרף לצעוד או פשוט להיפגש ביחד לפני או אחרי המצעד(עדיף לפני נראה לי כי אחר כך יהיה בלגן בטח)
מי שרוצה יכול להגיב לשרשור פה את שמו ואיפה הוא יהיה, מי שרוצה מוזמן פשוט לפנות אלי במסרים אם הוא מעוניין להיות אנונימי או שהוא רק צופה בפורום או כל סיבה אחרת בשביל זה יש מסרים:)
בכל מקרה אני מכריז בזאת על מפגש מצעד שיהיה ב 8.6 כולם מוזמנים, וכולם זה סטרייטים הומואים לסביות ביסקסואלים או כל הגדרה מינית אחרת שקיימת קוראים בפורום כותבים בפורום או סתם כאלה שנכנסים פעם במאה שנה (כאלה יש הרבה:))
מקווה לראות הרבה אנשים פה :)

Widsith

New member
אולי אגיע למפגש לפני המצעד, למצעד בטוח לא

(צריך תירוץ הרבה יותר טוב ממצעד הגאווה בכדי להצעיד אותי בשמש ולגרום לי להזיע את נשמתי, להתמרמר מהחום, ולהישרף בלי קשר לכמות הקרם הגנה שאני שם). אם יש מפגש לפני יש מצב שאבוא, תלוי בלוח המבחנים/עבודות ואיפה אהיה ביחס אליו...

eliormagick

New member
יש את המאוררים הקטנים החמודים האלה

אולי זה יעזור לך קצת? P:

אליאורמג'יק

תודיע לי מה קורה עם זה בוואטסאפ או במסן
אני עובד כמו כלב ואין לי זמן למחשב

תודה :)

למעלה