סופ"ש

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
סופ"ש

מה התכניות שלנו לסופ"ש שהתחיל אתמול?

The Blue Fairy

New member
אז הסופש שלנו התחיל אתמול ברמבם

בעלי התאשפז בגלל אובדן שמיעה פתאומי באוזן אחת
את הסופש מבלים פה, יש אופציה שישתחרר ביום ראשון אבל רוב הסיכויים שזה יקרה רק בחמישי הבא. תלוי בבדיקת השמיעה שתהיה ביום ראשון.

svety

New member
החלמה מהירה!

מקווה שהכל יהיה תקין ובהקדם...

אז הסופ"ש היה כזה:

את רוב הבישולים לשבת סיימנו כבר בחמישי בערב, אז שישי היה חופשי יחסית. הבחור עבד בבוקר ואני בינתיים סיימתי את הדברים הקטנים. הגענו לשבת ממש בנחת, עם כוס קפה, פעם ראשונה שהצלחנו לא להיות לחוצים ולהגיע לשבת עם הלשון בחוץ

היינו כל השבת בבית לבד, החברים שגרים קרוב נסעו לשבת ככה שאכלנו את 2 הארוחות לבד. היה המון אוכל וטעים וכיף. בשבת בבוקר הלכנו לטיילת - מהמם מהמם מהמם... רואים את כל הנוף של הר הבית והכותל וזה פשוט כיף שזה מרגיש כל כך קרוב אלינו הביתה

אחה"צ ישנו עוד (כאילו לא ישנו מספיק בלילה...), ובמוצ"ש קפצנו לקניון לקנות עדשות שהיו במבצע ולהכניס עגיל שלי לתיקון. אחר כך חזרנו הביתה, הכנו א. ערב מהירה של מוצ"ש והזמנו חבר שיבוא לאכול איתנו. התחלנו גם לראות איתו "ביג לבווסקי" (סרט הזוי ברמות), התייאשנו באמצע, הלכנו לישון.

כהרגלי, אכתוב בדיעבד

חמישי- ובכן, בבבוקר הגיעו אליי טל, מור, יערה וענר ועשינו חזרות עד הערב על ההופעה שלנו. היה ממש מצחיק וכיף. בערב היה לי איזה ג'וב אדיוטי אבל משתלם במוזאון ת"א, שאחריו כבר נשארתי שם לפסטיבל סרטים קצרים. משם אצתי רצתי לפגוש את גיל, גור וגורי. בילינו קצת בת"א ואז גורי ואני חזרנו לישון אצלי.

שישי- בבוקר גורי ואני מרחנו את הזמן אצלי, ואז נסעתי לנתניה לבניית סדנאות למחנות פסח. הייתי שם עד הלילה ואז גיא בא לאסוף אותי, והלכנו לשבת אצל דניאל עם אור וגורי ודנה ועוד חבר'ה.היה כיף, ואז גורי ואני ישנו אצל אור.

שבת- כלללל היום עבדנו לקראת המסיבה. קניות ובישולים וסחיבות והקפצות ציוד וסידור. בערב ישבנו כל המארגנים לארוחה שווה בדרום העיר, אוח"כ הייתה המסיבה עצמה שהייתה טירוףףףףף! בלילה גורי בא לפה, וחוץ מזה שחטפתי זעזוע מוח קל, היה תענוג

svety

New member
שלי, באיחור טוטאלי. עמוס קצת וממצה הרבה.

חמישי

עבדתי כרגיל. היה קצת קשה כי קמתי עם דלקת נוראית בקרום המוטיבציה, בקושי תפקדתי, עד שהגעתי להדרכה ושם נתתי בראש. אין, אני כל כך אוהבת את ההדרכות האלו.
אחרי זה פגשתי את החבר הכי טוב שלי, עשינו קניות קצרות בטיב טעם ונסענו אליו הבייתה. שרצנו במקדש הגיקים שהוא וחברתו גרים בו, בשלב כלשהו היא חזרה הבייתה. הזמנו מוזס, צחקנו מלא, ריכלנו המון, הקראתי את כל התכנית של עולמות בקול דרמטי, וחזרתי הבייתה.

שישי

הרבה רביצה, קצת עזרה לאמא, שנ"צ...
בערב ההורים מחליטים לקפוץ בספונטניות לחדרה, לחברים שלהם שבמקרה ובנוחות מטורפת גרים בשכונה של חברשלי. כמובן שהצטרפתי אליהם. מביקור קצר ואוהב של שעה וחצי זה התארך ליותר מארבע שעות של כיף - רביצה במיטה ומילים אוהבות והרבה חיבוקים וליטופים
. כמעט ונשארתי אצלו לכל הסופ"ש...

שבת

בבוקר נסעתי עם ההורים ומיני סווטה לצומת ירקון, היה עלינו לבזוז סופר פארם.
לקראת הערב מיני סווטה צבעה לי את השיער ועכשיו אני שוב אדומה לוהטת.
בין לבין, באופן מאוד צפוי, רבצתי.

למעלה