סקר משקל

washi tashi

New member
עונה

שבוע 33
לא עליתי כלום. ירדתי 7 ק"ג בתחילת ההריון ועליתי רק 5 מאז.
לא יכולה לאכול יותר משתי ארוחות קטנות ביום. אין לי מקום...
מרגישה מעולה. ירדתי מידה במכנסיים
פיצוי על 3 חודשי סבל.

אמילי78

New member
תגידו לי שזה נורמליייייייי

התחלתי 55 על 1.67.
היום שבוע 27+0 עליתי 12 קילווווווווו. המון, לא?????
אני די שומרת אבל לפעמים מרשה לעצמי קצת שוקולד וגלידות.
כולם אומרים שלא נראה שהשמנתי - רק בבטן.
אני מרגישה די שמנה, מכנסים שלא עולים עלי תמיד עושים לי את זה.
הכי מפחדת שזה לא ירדדדדד

עידודים
יתקבלו בברכה

שרוני94

New member
אני חושבת שזה נורמלי.

התחלת במשקל נמוך ועלית וזה בסדר גמור.
וזה ירד ..תאמיני שזה ירד אחרי הלידה..והעיקר שתרגישי טוב עם עצמך.. שיהיה לך בהצלחה.

shannyqua25

New member
אם זה מעודד אותך

1.71 57 קג בהתחלה, כיום שבוע 29 אני 10 קג יותר (אבל זה נראה ומרגיש הרבה יותר לדעתי), ואני עדיין טוחנת ויש עוד 10 שבועות. נראה לי שאם היית רזה לפני וחיית סגנון חיים בריא את תחזרי לעצמך ומהר, וגם אני (מקווה)

את בכלל שבי בשקט לפני שאני נותנת לך מכות

בטוסיק

!!!! את מטריפה אותי ,העלית 10 קילו ואת בחודש 7 + במקסימום את תעלי עוד איזה 4-5 קילו !!!

הכול מאהבה יקירתי

אני חושבת ככה:

יש לי חברה שהעלתה בהריונה 18 ק"ג -ילדה בשבוע 40 (קיסרי)
אז לפי החישוב סביב שבוע 27 שזה תחילת חודש 7 שליש 3
היא העלתה משהו כמוך,וכמובן לא ראו עליה כלום חוץ מבטן ,היא גם התחילה במשקל מעולה -רזה ,תוך חודש וחצי אחרי הלידה היא השילה מעצמה (או יותר נכון הגוף עצמו השיל מעצמו) 15 ק"ג ונותרו ל3 ק"ג שירדו כבר -היא 5 חודש אחרי הלידה!
היא לא עשתה שום דבר מיוחד,היא גם לא הניקה שבדרך כלל אומרים שההנקה שורפת הרבה קלוריות ולכן מרזים צ'יק צ'ק ,אבל לפעמים טוחנים הרבה כי מניקים ולכן משמינים צ'יק צ'ק

בקיצור ולעניין -יש נשים שמעלות יותר ויש שפחות -יש כאלה שמעלות 20-30 ק"ג ויש כאלה שמעלות 10 ק"ג -מאוד אינדיווידואלי ,כול מקרה לגופו לכן כול עוד את מרגישה מצויין,הכול מעולה ,כול הבדיקות תקינות -היי רגועה ,
העיקר שאת אוכלת בריא (אפשר לחטוא מידי פעם באיזה חטיף או גלידה)
ולא פותחת את המקרר כול 10 דק' לשווא כי אפילו לתינוק שברחם זה יותר מידי

ובחייאת מה נישאר לך עוד חודשיים וחצי לסחוב ?

ונ.ב: את באמת מצפה שבשבוע 27 המכנסיים שלך יעלו עלייך?
אני בשבוע 25 (העליתי 6 קילו) והמכנסיים עולים ברגליים רגיל אבל כשזה מגיע לכפתורים אנחנו בבעיה קשה

ואגב גם אצלי יצאה רק הבטן אם תראי אותי מלפנים את תידהמי מכמה שאני ניראת אותו דבר אבל כשאני עומדת מהצד יש לי בטן מקסימה ובה בייבי מתוק ואהוב

דיןדין99

New member
עונה

עליתי 10 ק"ג
שבוע 39
שומרת, אוכלת בערך כמו שאכלתי לפני ההריון, משתדלת כמובן יותר בריא ומרשה לעצמי פה ושם אולי קצת יותר אבל בגדול שומרת, הולכת לסטודיו סי ועד לא מזמן גם עשיתי הרבה הליכות
די מרוצה בסך הכל, מקווה שאחזור לעצמי, רוצה כבר ללדת ולחזור לכל הסקיני ג'ינס שמחכים

שבוע 41+3 עליתי 9 ק,ג

אבל...מרגישה שעליתי 90. כבדה וכאובה(גב, לחצים)
מהיום הראשון של ההריון צרבות וקיבה מאוד רגישה . כל אכל מטוגן או מתובל הפריע לי ולכן לא אכלתי כל כך טוב. לא בא לי כלום - אין חשקים או ריצות ליליות למקרר.
מרוצה. מקווה שלא אעלה בהנקה יותר מידי

hadar 25

New member
נושא כאוב...

ולא בגלל שהשמנתי הרבה...האמת-ההיפך-אני מתחילה היום שבוע 16 (15+0 ) והשמנתי קילו וחצי...פשוט כי אני נורא נמוכה ורואים עליי כל קילו...התחלתי במשקל תקין ועם זאת,אני מרגישה שקשה לי עדיין מבחינת עניין דימוי הגוף והמחשבה להשמין....מאוד צריכה לעבוד על עצמי...

shira3121

New member
עונה

עליתי 2 ק"ג
שבוע 12
לפני שבועיים התחלתי לשמור מכל משמר והעליה נבלמה.
לגבי ההרגשה- אני מרגישה מתוסכלת כי לא תכננתי לעלות בכלל עד תחילת השליש השני וגם בגלל שהפסקתי לעשות ספורט.

ט ו ש ה

New member
עונה

שבוע 32, עליתי 8-9 קילו (תלוי באיזה משקל אני נשקלת).
מקפידה על תזונה, ודי מרוצה מעצמי. בהריון הקודם עליתי 17 קילו, שמתוכם, 7 נדבקו אלי כמעט 3 שנים אחרי הלידה, וירדו רק במאמצים לא קטנים ודיאטה די אינטנסיבית.

מאשה99

New member
עונה

התחלתי עם משקל שהוא נמוך מהמשקל הרגיל שלי (1.67 52 ק"ג). בין שבוע 10 ל- 14 (בדיקת אחיות) העלתי 2 קילו. למרות שהאחות עשתה לי קצת פרצוף שזה הרבה, כיוון שהמשקל הרגיל שלי הוא 55-56 עד שאני לא אחזור עליו מבחינתי כל עליה במשקל היא בהחלט בסדר. באופן כללי, אני מרגישה בסדר גמור עם המשקל, יש בטן קטנה שאני מאוד מתלהבת ממנה. אני ממשיכה לאוכל את הדברים הרגילים רק שהכמות גדלה (משלימה בעיקר עם פירות - זה מה שבא לי) וגם יש חשק לבורקסים אבל אני אוכלת אותם בערך פעם בשבוע.

..שאני שמנה. 38+1, 16 ק"ג.

התחלתי 54 ק"ג על 158 ס"מ.

האמת, שאני לא שומרת יותר מידי.. ואני לפעמים מרוצה ולפעמים מתוסכלת.
האחיות אומרות שעליית המשקל שלי תקינה לחלוטין.

אני מניחה שאני אהיה מתוסכלת אם חצי שנה אחרי הלידה אני עדיין לא אצליח לחזור לעצמי.. שמתי כבר חיסכון בצד למאמן הכושר הפרטי ולמנתח הפלסטי.

עונה...

עליתי בערך 6 קילו
שבוע35
אוכלת כרגיל אבל לא בלי חשבון חשוב לי להיות בשליטה על המשקל שלי
אני בכלל לא בעד לאכול בשביל שניים
ההרגשה הכללית שלי היא זיפתית
חם לא נוח עם הבטן למרות שאף פעם אין לי בטן גדולה!
אבל עדיין מסורבל וכבד מחכה ללידה ברמה של לספור ימים!!!

כל ההגדרות מתאימות

כמה עלית במשקל? 7 ק"ג, אבל, המשקל ההתחלתי בהריון היה 42.

איזה שבוע את? 20.

שומרת על המשקל או אוכלת בלי חשבון? משתדלת מאוד כן לשמור, היות ואני נמוכה. מנסיון שלי עם ההריון הראשון, זו לא חוכמה לאכול ולהשמין - אז שמנתי 25 ק"ג, למזלי שירדו מהר מאוד... אבל, נשארתי עם "מזכרות" מאוד מכוערות של סימני מתיחה באיזור הרגליים
. עד היום אני לובשת מכנס מעל הבגד ים, רק בגלל הסימנים האלה.

והכי חשוב - איך את מרגישה עם עצמך - מרוצה או מתוסכלת???
בנתיים אם הבגדים עדיין עולים עליי אז סימן שזה בסדר...

Bunny25

New member
אלוהים ישמור אותי, רק אני הגזמתי פה בטירוף

שבוע 22
עליתי 11 ק"ג!!!!!

וכן אני מרגישה נורא עם עצמי, מרגישה ענקית וממש רע עם עצמי.
כל היום מתבכיינת לבעלי על זה שאני שמנה :(

גואיגול

New member
עדכון משמח לך

גם אני עליתי עד שליש שלישי איזה 9 ק״ג אבל מאז הגוף התייצב והחשקים לפחמימות לבנות מבוקר ועד ערב ירדו ועליתי רק עוד איזה 3-4 ק"ג
שבוע 31 + 1
ובגלל שהתחלתי נורא רזה עכשיו מרגישה טוב עם עצמי אחרי שהבטן התחילה לגדול ולקחת את התוספות משאר הגוף, קודם נראיתי מאוד מנופחת.
עכשיו גם מקבלת מחמאות על הריון יפה ואם אומרים אז אני מאמינה :)

למעלה