שרשור חתיכים 2014

דווקא קשר טלוויזיוני ברור - Freaks and Geeks

הסדרה שבה הוא פרץ. רק עונה אחת, אבל סדרה ממש טובה.

אחר כך היו את סרטי ספיידרמן שהיו שוברי קופות ענקיים והשאר היסטוריה.

twisted nerve1

New member
באמת הייתה סדרה מעולה שבוטלה לא בצדק

והפכה לקאלט מאז (בעברית תרגמו אותה ל-"זרוקים ויורמים"
). וגם גיבשה את חבורת ג'אד אפטו (שגם הפיק את הסדרה). בסדרה התגלו 3 כוכבים - סת' רוגן (שמשתתף ברוב הסרטים של אפטו היום, ואני גם אוהבת אותו לרוב), ג'ייסון סיגל (שהיה מהמם כבר אז והיה קבוע ב-HIMYM), וג'יימס פרנקו (שגם משתתף בכמה מסרטי אפטו, אבל הוא הכי התפרסם מהסדרה לדעתי).

אני חושבת שג'יימס פראנקו באמת נראה מאוד טוב (לא כ"כ יודעת לגבי הגוף, לא התעמקי, אם כי אני יותר אוהבת גוף רזה וחטוב מאשר שרירי, אז אני מניחה שהייתי אוהבת את הגוף של פראנקו). הבעיה שלי איתו שהוא תמיד מרגיש לי כאילו הוא בתור בן אדם הוא בטח מעט סטלן חסר רגישות. כמובן שיכול להיות שאין לי מושג על מה אני מדברת, ואולי זה רק הטייפקאסט שלו, אבל בגלל שנדבקה לי הסטיגמה הזאת עליו. אבל הוא נראה מאוד מאוד טוב. בעיקר בפריקס אנג גיקיס, הוא נראה כזה טוב, הוא נראה בול כמו הבנים השווים שהיו איתי בתיכון ובטח היו שוברים לי את הלב

הוא אגב היה מועמד לאוסקר על הסרט 127 שעות (אני לא זוכרת את הסרט מספיק טוב כדי לזכור אם הוא היה שיחק שם טוב) וגם ראיתי בויקיפדיה שהוא שיחק באיזה סרט טלוויזיה את ג'יימס דין המנוח, וזה כ"כ מתאים, הוא כ"כ דומה לו שזה נתפר עליו.

(בתמונה- הוא וסת' רוגן בפארודיה על קליפ של קניה ווסט והחברה שלו)

סבסטיאן סטן - ג'פרסון מ Once Upon A time

שיחק בעוד סדרות כמו אחת שיודעת, Kings, חיות פוליטיות.
וכיום יותר נעשה יותר ויותר כוכב קולנוע במיוחד לאור הצלחת קפטן אמריקה.

ג'ון בארומן
- דוקטור הו, טורצ'ווד, החץ

סקוטי, אם כי אפילו בסדרות בריטיות כמו טורצ'ווד הוא עושה מבטא אמריקאי.

Don Nirtin

New member
שלושה גיפים

אחד מימי דוקטור הו העליזים, השני מטורצ'ווד, והשלישי- גם טורצ'ווד.

אוי אלו מוצלחים

עכשיו בא לי לראות טורצ'ווד שוב.

יש לי כמה תמונות, אין לי כוח לחפש גיפים כרגע.

twisted nerve1

New member
אוף... האמת שדיי שנאתי אותו...

ועכשיו שאתם מגלים לי שהוא גיי ושמים תמונות שלו מתמזמז עם גברים אתם מבלבלים אותי!!!

Don Nirtin

New member
במקרה שלא שמת לב

בגיף השני ששמתי - הוא מתמזמז עם עצמו. זה הכי גיי ארוטי שיש.

twisted nerve1

New member

דווקא לא קלטתי, כי לא רואים את הפנים שלהם טובים. תכלס, כל אחד היה מתמזמז עם עצמו לא?
תכלס הייתי עושה אותי

זה מזכיר לי את הקטע הזה (החל מדקה 2:25)
מהקטעים של מצב האומה שצונזרו (אגב, בלי קשר- כל מי שאוהב את מצב האומה, וגם מי שלא- ממש מומלץ לחפש ביוטיוב את הקטעים שמצונזרים שלא שודרו- הם מאלתרים ועושים שטויות, בייחוד גורי, ואני בוכה מצחוק בקטעים האלה. גם התוכנית ממש טובה, אבל הקטעים האלה הורגים אותי- ראו הדוגמא ששמתי)

didalf

Well-known member
אני מתה על הקטעים המצונזרים

הם חונקים מצחוק
וגורי הוא בכלל מלך ישראל

הרגת אותי עם זה

twisted nerve1

New member
גורי האיש הכי מצחיק בארץ לדעתי...

וכן, הפספוסים אדירים... ראיתי את כל הפספוסים מכל הפרקים הנה אחד האהובים עלי- אני בכיתי מצחוק (הם גם יכולים להרשות לעצמם להיות גסים וזה, הם יוצאים הכי מצחיקים שם, בעיקר גורי)

אני רצה להגיד משהו לא קשור

סליחה מראש . אבל רציתי לכתוב את זה איפשהו ולא היה לי איפה

קראתי רעיון עם ליאור ב7 לילות של היום
אז היה קטע שאלו אותו על ילדים . אז אמר כן אתם תראו איתי עם ילד (או משהו בסגנון)
ואז כתב אמר לו אבל מירב לא רוצה ילדים
אז הוא ענה לו בסדר הוא יגור אצלי

זה מצחיק ועצוב בו זמנית

twisted nerve1

New member
יש ראיון עם ליאור?? טוב שאמרת לי, אני אחפש...

לדעתי זה לא עצוב. הם חיים איך שטוב להם והם לא נכנעים לתכתיבים של החברה. זה בטח לא המקום להיכנס לדיון הזה עכשיו, אבל הם נגד נישואים, ואני מכבדת את זה, כי גם אני נגד. אם לא רוצים לגור באותו בית, אז הם מצאו פתרון. היא לא רוצה ילדים- והוא רוצה, אז אולי הוא יאמץ וזה יהיה ילד שלו ולא שלה.
החברה אומרת שיש רק דרך אחת להיות בזוגיות, אבל זה נראה לי מטומטם. יש כ"כ הרבה אנשים בעולם שזה טפשי לחשוב שנישואים, מונוגמיה וילדים זה משהו שחייב להיות לכל בן אדם. אחרי כך זה מוביל לתסכול, בגידות וכל מיני דברים. רק כי מחנכים את כולם מגיל 0, שאין אופציה אחרת. שאין דבר כזה לא להתחתן, שאין דבר כזה לא לרצות ילדים. אז אנשים לא חושבים שזה אפשרי בכלל, ואנשים עושים את זה בלי בכלל לחשוב אם זה בכלל מתאים להם. אני דווקא מעריכה אותם שהם חושבים קודם מה טוב להם ולא יעשו אוטומטית מה שמצפים מהם לעשות. אני יודעת שהרוב לא חושבים כמוני, אבל זו דעתי.

didalf

Well-known member

ואם את משיגה במקרה את הראיון סרוק או באינטרנט תעבירי לי

בהחלט יש משהו בזה

יש לי קצת אנטי כי אני לא אוהב אותו וגם אותה לא במיוחד.
אבל מבחינת להסתדר בזוגיות לא דווקא לפי מוסכמות קיימות אני לחלוטין בעד.

כולכם לא הבנתי אותם

לא שאני באה בטעות כי זה באמת לא היה מובן
בכל אופן אני יודעת שמירב לא רוצה ילדים כי דובר על זה הרבה אולי עוד מלפני שהם התחילו לצאת
אני עד הכתבה חשבתי שליאור בדעה שלה . ברגע שהבנתי שהוא לא
זה נהיה לי עצוב
כי זה אומר שהם יאלצו להיפרד

ואין לי מושג למה מירב לא רוצה ילדים .כי יש הרבה סיבות לדבר כזה . אז אני לא בטוחה עם אימוץ זה משהו שאפשרי מבחינתה או לא

למעלה