‬ שרשור הכוונה ומודיעין 02/04

מצב
הנושא נעול.
תודה על התשובות המפורטות! עזרת מאוד!

קו90 הוא קו מעגלי שמתחיל במסוף כרמלית בת"א
ומסיים במסוף כרמלית בת"א.

תחנת הירידה צמודה. יש הליכה של דקה (אם כי ייקח לכם קצת זמן להערכתי למצוא את המסעדה). אני לא יודע בדיוק איפה היא נמצאת (כדאי לברר מראש), תכל'ס יש את קניון ארנה, על הגג שלו בנוי המלון ואני מניח שהמסעדה נמצאת בחלק של קניון ארנה שפונה למרינה.

לפני שאפרט על קו 90 - מקניון ארנה (יש שם מסופון קטן של אוטובוסים) מתחיל את מסלול קו 29 של מטרופולין. הנסיעה האחרונה שלו של השעה 23:30 (תחנת המוצא היא קניון ארנה הרי), היא נסיעה ישירה לצומת הסירה (תוך פחות מ-4 דקות מגיעים לצומת הסירה), שם ניתן להחליף לקווי אגד או נתיב אקספרס לת"א.

הנסיעות הקודמות של 29 נוסעות דרך נוף ים. ניתן לרדת מהם במסעף נוף ים (על כביש החוף) ולהמשיך משם עם קווי נתיב אקספרס וגם עם קו 872 של אגד. אפשר גם להמשיך לקניון שבעת הכוכבים ולהחליף שם לקו 501 לת"א. נסיעה אחרונה בקו 501 יוצאת מצומת רעננה מרכז בשעה 22:40, להערכתי ייקח לו כ-20 דקות להגיע לקניון שבעת הכוכבים. מ29, ניתן לרדת גם ברכבת הרצליה (הוא מגיע עד פתח תחנת הרכבת) ולהמשיך משם ברכבת לת"א - את זה אני מניח שאין לך בעיה לבדוק מבחינת לו"ז והתאמה.

הנסיעה האחרונה של קו 90 יוצאת ממסוף כרמלית בשעה 22:30. מתי הוא יגיע למסעדה, קשה לי להגיד בדיוק אבל לפני 23:00 אין מצב. כמו כן, כדאי מאד לקחת בחשבון שבשעה הזו התדירות שלו היא פעם בשעה. הנסיעה הקודמת יוצאת בשעה 21:30 מהכרמלית ולפני כן התדירות נוחה יותר - כל 30 דקות.

בחזור, תוכלו לרדת גם ברכבת מרכז, הוא פונה ימינה מנמיר לארלוזורוב ומיד עוצר בתחנה בארלוזורוב.

בכל מקרה, אלו כל האופציות. תבחרי את מה שמתאים לך יותר.
תודה על התשובות המפורטות! עזרת מאוד!

מצב
הנושא נעול.
למעלה