קו 171 מרחוב ברודצקי הסמוך עד נמיר/פנקס.
משם קו 66 שפועל עד חצות.
קו 171 מרחוב ברודצקי הסמוך עד נמיר/פנקס.הכוונה
מתיכון אליאנס בת"א (רחוב רידיניג 26) לפ"ת בשעה 21:20 בלילה (כי הבנתי שיש קווים שמפסיקים לפני כן)
משם קו 66 שפועל עד חצות.