‬ שרשור הכוונה ומודיעין 27/07-28/07

מצב
הנושא נעול.
רחוב יעבץ קרוב למסוף הכרמלית

הכוונה למחר בבוקר
שלום רב,

אני מעוניינת לדעת איך לנסוע מתחנה מרכזית חדשה של ראשון לציון לרחוב יעבץ 3 שבתל אביב למחר בבוקר.

תודה,
בטי
רחוב יעבץ קרוב למסוף הכרמלית
דרכים להגיע
173 של אגד (נוסע על איילון) עד ללאבו כביר, יורדים ברחוב פנחס לבון ומאותה תחנה עולים על 19/119 לכרמלית
אפשרות נוספת היא לקחת 129 לאלנבי ומשם או ללכת ברגל (כ800 מטר ברחובות מתפתלים הולכים בגרונזברג עד יעבץ פונים ימינה עד היעד) או לתפוס שם אוטובוס נוסף לכרמלית

olli3

New member
מנהל
את יוצאת ממש מאיזור המרכזית?

הכוונה למחר בבוקר
שלום רב,

אני מעוניינת לדעת איך לנסוע מתחנה מרכזית חדשה של ראשון לציון לרחוב יעבץ 3 שבתל אביב למחר בבוקר.

תודה,
בטי
כי ממקומות אחרים אפשר לעלות על 19 דן למשל או על 119 דן (בבוקר בלבד, קו מהיר מאד).

אני למען האמת עולה בכרמים, אני אבדוק את זה

כי ממקומות אחרים אפשר לעלות על 19 דן למשל או על 119 דן (בבוקר בלבד, קו מהיר מאד).

דניאל 130

New member
אפשר להגיע רגלית עצמאית משכונת כרמים

אפשר להגיע רגלית עצמאית משכונת כרמים
לתחנת האוטובוס של קו 19,שברחוב משה דיין,פינת רחוב זלמן שניאור.
נוסעים עם קו 19 עד התחנה הסופית שברחוב הכובשים,במסוף הכרמלית.
משם לרחוב יעבץ,מתחברים בהליכה רגלית של פחות מחמש דקות,דרך חציית מסוף כרמלית של דן.

טעינת רב קו

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 27/07-28/07

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
טעינת רב קו
האם אני יכול הטעין רב קו בחוזה לקו של חברת אוטובוס כלשהי מרחובות לראשון לציון וחוזה נוסף לחברת קווים מראשון לקריית אונו או שברב קו אי אפשר לטעון חוזה מהשפלה אלא רק חוזה לגוש דן?

שאלה נוספת במידה וכן ניתן לטעון חוזים כרצוני מישהו יכול לתת דוגמה לחוזה שהוא לא חופשי חודשי נגיד אם יש לי אופציה לטעון חמישים שקל בחברת מטרופולין לדוגמה וחמישים שקל בחברת קווים לדוגמה ובקווים מחיר נסיעה הוא 6.60 אז כמה נסיעות אני יוכל לעשות בחמישים שקל ברב קו בקווים? (כמה הנחה תיהיה לי? אני בן 18)
ובמטרופולין נסיעה מרחובות לראשון עולה ארבע ומשהו אם אני יכול להטעין חמישים שקל כמה נסיעות בחמישים שקל אצל מטרכופולין אני יוכל לבצע? (כמה הנחה)

אני צריך לדעת אם סך הכול כל מה ששאלתי אפשרי איזו חברת אוטובוסים עוברת ברחוב הרצל ברחובות (החל מרחוב הרצל 126) ברחובות עד לראשון לציון בזמן הכי מועט? כמו מונית שירות? כאילו איזו חברה האוטובוסים שלה עוברים מהרצל ברחובות לראשון לציון בתדירות הכי גבוהה. ואצל איזה חברה הכי זול מרחובות לראשון כדי ששהנחה ברב קו תיהיה יותר משמעותית לי? לדוגמה אם אקבל הנחה במטרופולין ייצא לי פחות מהמחיר הקבוע (4.70) לנסיעה אם אטעין באגד מרחובות לראשון שזה 9.20 אני למרות ההנחה ישלם יותר מאשר במטרופולין. אז מי הכי זולה? ומי בתדירות הכי גבוהה?
תודה.

על רב קו ניתן לטעון חוזים של כל חברות האוטובו

טעינת רב קו
האם אני יכול הטעין רב קו בחוזה לקו של חברת אוטובוס כלשהי מרחובות לראשון לציון וחוזה נוסף לחברת קווים מראשון לקריית אונו או שברב קו אי אפשר לטעון חוזה מהשפלה אלא רק חוזה לגוש דן?

שאלה נוספת במידה וכן ניתן לטעון חוזים כרצוני מישהו יכול לתת דוגמה לחוזה שהוא לא חופשי חודשי נגיד אם יש לי אופציה לטעון חמישים שקל בחברת מטרופולין לדוגמה וחמישים שקל בחברת קווים לדוגמה ובקווים מחיר נסיעה הוא 6.60 אז כמה נסיעות אני יוכל לעשות בחמישים שקל ברב קו בקווים? (כמה הנחה תיהיה לי? אני בן 18)
ובמטרופולין נסיעה מרחובות לראשון עולה ארבע ומשהו אם אני יכול להטעין חמישים שקל כמה נסיעות בחמישים שקל אצל מטרכופולין אני יוכל לבצע? (כמה הנחה)

אני צריך לדעת אם סך הכול כל מה ששאלתי אפשרי איזו חברת אוטובוסים עוברת ברחוב הרצל ברחובות (החל מרחוב הרצל 126) ברחובות עד לראשון לציון בזמן הכי מועט? כמו מונית שירות? כאילו איזו חברה האוטובוסים שלה עוברים מהרצל ברחובות לראשון לציון בתדירות הכי גבוהה. ואצל איזה חברה הכי זול מרחובות לראשון כדי ששהנחה ברב קו תיהיה יותר משמעותית לי? לדוגמה אם אקבל הנחה במטרופולין ייצא לי פחות מהמחיר הקבוע (4.70) לנסיעה אם אטעין באגד מרחובות לראשון שזה 9.20 אני למרות ההנחה ישלם יותר מאשר במטרופולין. אז מי הכי זולה? ומי בתדירות הכי גבוהה?
תודה.
האוטובוסים בארץ ושל הרכבת הקלה.

מרחובות לראשון יש מטרופולין ויש אגד
ניתן לטעון כרטיסיות

אם מלאו לך 18 אז ההנחה היא 20 אחוז.
אם טרם מלאו לך 18 ההנחה היא 50 אחוז.
(אניח שכבר עברת את יום הולדת 18)

מטרופולין מרחובות לראשון לציון, ניתן לטעון כרטיסיה קוד 2, 10 נסיעות בעלות 37.6₪
אגד רחובות לראשון לציון, ניתן לטעון כרטיסיה קוד 3, 5 נסיעות במחיר 36.8₪

בראשון ניתן לטעון כרטיסיה קוד 42, 10 נסיעות בעלות 52.8₪
או ערך צבור 62.5₪ בעלות 50₪ (מספיק ל9 וחצי נסיעות)

לאן בקרית אונו אתה צריך?
אם אתה צריך לאיזור בר אילן, אז ניתן לנסוע בקו 164/165/318 עד לבר אילן בעלות 14₪ , כרטיסיה קוד 6, 5 נסיעות במחיר 56₪

olli3

New member
מנהל
גם בקו 319 אגד המהיר לצומת קוקה קולה.

ניתן לטעון כרטיסיות

לאן בקרית אונו אתה צריך?
אם אתה צריך לאיזור בר אילן, אז ניתן לנסוע בקו 164/165/318 עד לבר אילן בעלות 14₪ , כרטיסיה קוד 6, 5 נסיעות במחיר 56₪
גם בקו 319 אגד המהיר לצומת קוקה קולה.

לגבי כרטיסיה קוד 2 במטרופוליו

ניתן לטעון כרטיסיות

לאן בקרית אונו אתה צריך?
10 נסיעות במחיר של 36.6
רשמת מרחובות לראשון
זה עובד גם הפוך אותה כרטיסיה נכון?
באותה כרטיסיה אני יכול ליסוע גם מראשון לרחובות לא?

לגבי קווים איזו כרטיסיה אני יכול לטעון (עלות ומספר נסיעות) מראשון לאונו או אור יהודה (קווים 139 ו 138)
תחנה הכי רחוקה שלי ואחרונה שלי זה באונו ליד הקניון.

כרטיסיה מתאימה לנסיעה בשני הכיוונים

10 נסיעות במחיר של 36.6
רשמת מרחובות לראשון
זה עובד גם הפוך אותה כרטיסיה נכון?
באותה כרטיסיה אני יכול ליסוע גם מראשון לרחובות לא?

לגבי קווים איזו כרטיסיה אני יכול לטעון (עלות ומספר נסיעות) מראשון לאונו או אור יהודה (קווים 139 ו 138)
תחנה הכי רחוקה שלי ואחרונה שלי זה באונו ליד הקניון.
37.6₪ עבור 5 נסיעות במטרופולין
351/371 למרכזית ראשון הישנה
367 למרכזית ראשון החדשה.

בשתי המרכזיות אתה יכול לקחת את 138/139

בגוש דן יש כרטוס משותף ל4 חברות. אגד, דן, קווים ומטרופולין השרון (לא אלה שברחובות). כאשר יש אפשרות להחליף אוטובוסים למשך 90 דקות מתחילת הנסיעה הראשונה (כלומר יכול לעלות לאוטובוס גם בדקה ה89).

אתה יכול לרכוש כרטיסיה בכל אחת מהחברות ולהשתמש בה בכל אחת מהאחרות.
138/139 של קווים זה קוד 42. 10 נסיעות בעלות 52.8₪
וכאמור ניתן לטעון גם ערך צבור (אישית אני מעדיף כרטיסיות)

olli3

New member
מנהל
367 עובר 5 דקות הליכה מהמרכזית הישנה.

37.6₪ עבור 5 נסיעות במטרופולין
351/371 למרכזית ראשון הישנה
367 למרכזית ראשון החדשה.

בשתי המרכזיות אתה יכול לקחת את 138/139

בגוש דן יש כרטוס משותף ל4 חברות. אגד, דן, קווים ומטרופולין השרון (לא אלה שברחובות). כאשר יש אפשרות להחליף אוטובוסים למשך 90 דקות מתחילת הנסיעה הראשונה (כלומר יכול לעלות לאוטובוס גם בדקה ה89).

אתה יכול לרכוש כרטיסיה בכל אחת מהחברות ולהשתמש בה בכל אחת מהאחרות.
138/139 של קווים זה קוד 42. 10 נסיעות בעלות 52.8₪
וכאמור ניתן לטעון גם ערך צבור (אישית אני מעדיף כרטיסיות)
367 עובר 5 דקות הליכה מהמרכזית הישנה.
367 עוצר בז'בוטינסקי פינת רוטשילד והוא הקו התדיר ביותר של מטרופולין בקטע הנסיעה רחובות-ראשל"צ ולהפך.

olli3

New member
מנהל
יש הרבה בלאגן בשאלות שלך.

טעינת רב קו

תודה.
רב קו הוא כרטיס ארצי, אין חשיבות להיכן ובאיזה חברה הוא הונפק.

ניתן לטעון עד 8 חוזים שונים בכל כרטיס.

לגבי השאלה השנייה שלך, אכן מטרופולין הם הכי זולים והכי מהירים (קווים 351/367/371). תוכל לרכוש כרטיסיה וכך להוזיל את עלות הנסיעות. קו מהיר נוסף הוא 301 של אגד וגם 274 אגד.

חופשי חודשי קיים באגד בלבד והוא תקף בכל קווי אגד שנוסעים בתוך ובין רחובות לראשל"צ.

קו 301 תדיר, כל 15-20 דקות ופעיל לאורך כל שעות היום עד הלילה המאוחרות בשני הכיוונים. יש לו גם מעט תחנות בין רחובות לראשון ביחס לקוווים 164/201 אגד למשל.

חוזה זה הדברים הבאים: כרטיסיה (כל סוגי הכרטיסיות), ערך צבור (לא ניתן לטעון ערך צבור באגד), חופשי יומי, חופשי חודשי, חופשי סמסטריאלי או שנתי (סטודנטים בלבד).

אוקיי אז ככה

רב קו הוא כרטיס ארצי, אין חשיבות להיכן ובאיזה חברה הוא הונפק.

ניתן לטעון עד 8 חוזים שונים בכל כרטיס.

לגבי השאלה השנייה שלך, אכן מטרופולין הם הכי זולים והכי מהירים (קווים 351/367/371). תוכל לרכוש כרטיסיה וכך להוזיל את עלות הנסיעות. קו מהיר נוסף הוא 301 של אגד וגם 274 אגד.

חופשי חודשי קיים באגד בלבד והוא תקף בכל קווי אגד שנוסעים בתוך ובין רחובות לראשל"צ.

קו 301 תדיר, כל 15-20 דקות ופעיל לאורך כל שעות היום עד הלילה המאוחרות בשני הכיוונים. יש לו גם מעט תחנות בין רחובות לראשון ביחס לקוווים 164/201 אגד למשל.

חוזה זה הדברים הבאים: כרטיסיה (כל סוגי הכרטיסיות), ערך צבור (לא ניתן לטעון ערך צבור באגד), חופשי יומי, חופשי חודשי, חופשי סמסטריאלי או שנתי (סטודנטים בלבד).
אוקיי אז ככה
אני חייב לטעון כרטיסיות? לא ניתן סתם לשים חמישים שקל ולקבל הנחה של 20 אחוז על כל נסיעה?
ומה זה הקטע של טעינה ברחובות או ראשון?
אני יכול באוטובוס של אגד או מטרופולין לטעון בכרטיסיה אחת שאיתה אני יכול ליסוע מרחובות לראשון וההיפך?
או שצריך כרטיסיה מרחובות לראשון ואחת שונה מראשון לרחובות?

אז אני יכול לשים סתם נניח מאה שקל בכרטיס ולקבל הנחה על נסיעות?
אני יכול להשתמש בכרטיס בנסיעה אחת לחייב אותו בשתי נסיעות ("לנקב על מישהו")?

באגד אין ערך צבור(ארנק) אז חייב כרטיסיות

אוקיי אז ככה
אני חייב לטעון כרטיסיות? לא ניתן סתם לשים חמישים שקל ולקבל הנחה של 20 אחוז על כל נסיעה?
ומה זה הקטע של טעינה ברחובות או ראשון?
אני יכול באוטובוס של אגד או מטרופולין לטעון בכרטיסיה אחת שאיתה אני יכול ליסוע מרחובות לראשון וההיפך?
או שצריך כרטיסיה מרחובות לראשון ואחת שונה מראשון לרחובות?

אז אני יכול לשים סתם נניח מאה שקל בכרטיס ולקבל הנחה על נסיעות?
אני יכול להשתמש בכרטיס בנסיעה אחת לחייב אותו בשתי נסיעות ("לנקב על מישהו")?
במטרופולין הדרום אני לא בטוח אם יש או אין

בקווים אתה יכול לטעון ערך צבור (לשים סכום כסף) ולהשתמש בו אחרי זה.

כן כרטיסיה שמתאימה לנסיעה מרחובות לראשון, זאת אותה כרטיסיה שמתאימה בכיוון ההפוך (כמובן באותה החברה)

עם כרטיסיה ניתן לנקב על אחרים.

אחלה אני מתחיל להבין

במטרופולין הדרום אני לא בטוח אם יש או אין

בקווים אתה יכול לטעון ערך צבור (לשים סכום כסף) ולהשתמש בו אחרי זה.

כן כרטיסיה שמתאימה לנסיעה מרחובות לראשון, זאת אותה כרטיסיה שמתאימה בכיוון ההפוך (כמובן באותה החברה)

עם כרטיסיה ניתן לנקב על אחרים.
אחלה אני מתחיל להבין
אז כדי להגיע במהירות של בערך כמו לחכות למונית שירות ובזול מרחובות לראשון וההיפך אני צריך מטרופולין לטעון כרטיסיה קוד 2.
כל כמה זמן בערך ואיזה קווים עוברים לי ברחוב הרצל 126 רחובות למרכזית ישנה ראשון וההיפך?

לגבי קווים כדאי כרטיסיה קוד 42 10 נסיעות בחמישים ומשהו?

אגד לא מגיעים בתדירות גבוהה יותר מרחובות לראשון וההיפך אבל יקרים יותר?

קו 367 עובר כל 30-45 דקות

אחלה אני מתחיל להבין
אז כדי להגיע במהירות של בערך כמו לחכות למונית שירות ובזול מרחובות לראשון וההיפך אני צריך מטרופולין לטעון כרטיסיה קוד 2.
כל כמה זמן בערך ואיזה קווים עוברים לי ברחוב הרצל 126 רחובות למרכזית ישנה ראשון וההיפך?

ויש מספר נסיעות של קו 371

עם קו 371 אתה מגיע למרכזית ראשון הישנה.
עם קו 367 אתה יורד בתחנה ז'בוטינסקי פינת רוטשילד בראשון לציון (תחנה ראשונה בראשון.
חוזר דרומה וחוצה את הכביש לכיוון קניון ראשון, שם יש את התחנה של 138/139

אגד אכן בתדירות הרבה יותר גבוהה.
אין בעיה שיהיו על הרב קו כרטיסיות של שתי החברות. ואם אתה ממהר אז תוכל לתפוס גם אגד.

בקווים לדעתי כדאי כרטיסיה. אחרים ימליצו לך על ערך צבור.
בסופו של דבר תשתמש במה שנוח לך.

olli3

New member
מנהל
גם 351 3 פעמים ביום מטרופולין.

עם קו 367 אתה יורד בתחנה ז'בוטינסקי פינת רוטשילד בראשון לציון (תחנה ראשונה בראשון.

אין בעיה שיהיו על הרב קו כרטיסיות של שתי החברות. ואם אתה ממהר אז תוכל לתפוס גם אגד.

גם 351 3 פעמים ביום מטרופולין.

יש רק בעיה קטנה

יש רק בעיה קטנה
לפי לוחות הזמנים 367 הוא הורדה בלבד בתחנה הזאת, יתכן שהנהגים לא בדיוק בודקים את רישיון הקו וגם מעלים נוסעים, אבל אי אפשר להיות בטוח עד שתנסה
בקישור הזה יש לך את זמן ההגעה של האוטובוס לתחנה
http://ontime3g.com/?stop=31097
לפי זמן ההגעה תוכל להחליט אם כדאי לחכות למטרופולין או לעלות על אגד.

olli3

New member
מנהל
יכולת להבין כבר ממזמן אם היית קורא ומפנים.

אחלה אני מתחיל להבין

יכולת להבין כבר ממזמן אם היית קורא ומפנים.
מספרי הקווים נרשמו לך כבר למעלה יותר. הכל הוסבר בפירוט רב.

אני מבין את הרצון לדעת את הכל ולהיות בטוח ב1005 בהכל, אבל באמת... גם אני וגם חול נטוש ענינו לך על הכל. בלי לחץ ובלי בלאגן, פשוט חזור על מה שכתבתנו, במידת הצורך כמה פעמים ותראה שהכל כבר רשום שם.

דניאל 130

New member
מהתחנה שממנה אתה רוצה לעלות

אחלה אני מתחיל להבין

מהתחנה שממנה אתה רוצה לעלות
לכיוון ראשון-ניתן לעלות רק על קו 371 במטרופולין,החולף בתחנה זו 14 פעמים ביום.
קווי אגד,לעומת זאת,עוברים בתחנה זו לכיוון ראשון 116 פעמים ביום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה