הגמר

פלאטוס

New member
שנאה והשפלת נשים בפריים טיים בשידור חי.

מה ערוץ 2 לא יעשה בשביל הרייטינג הקדוש.

פלאטוס

New member
לא צריך רק לשנות אותה, צריך לבטל אותה

ויפה שעה אחת קודם. שאחרת זה תידה של המדינה. עתיד שחור משחור כמו באיראן.

Jason2

New member
כן, הרבנים ההזויים

בזה הם בחרו להאמין וזה הכל למה להכריח?

danlevin1

New member
בגלל שזה מכור הראשון שהרים את המסך גם ירים אותו אחרון

לאשייך

New member
הם זכו, רק לא בבדיחה הזאת אלאבאמת אביתר קיבל פרס ניחומים, הזכיה האמתית שייכת לאחים שבעם אוהב אותם (יעידו הצפיות ביוטיוב והלייקים).
מישהו יודע מה הפרס שמקבל המקום הראשון ומה הפרס לשאר המקומות?

Jason2

New member
אם ואם ואם

יש כאן מקרה שההפקה באה לקראתם והסכימו לכבד את האמונה שלהם (שוב אמונה לא שלי ואני לא מבין אותה וכמובן שלא מעודד אותה) במידת האפשר (אני מאמין שאם הם היו דורשים שנשים לא ישירו בכלל הם לא היו מתקבלים לתוכנית) ובזה נגמר הסיפור. אני לא חושב שהבקשה שלהם לצאת החוצה מוגזמת במיוחד.

ואני יכול להעלות הרבה מקרים שלא קרו ויכלו לקרות אבל זה לא ממש רלוונטי.

פלאטוס

New member
אפילו בשיר הפתיחה בגמר הדוסים מסרבים להשתתף?

ועוד אסי עזר המאוס והמעצבן אומר שהתורה אינה מאפשרת להם לשיר ביחד עם נשים על אותה במה.
באמת אסי?אז מה לעזאזל הם מחפשים על הבמה הזאת? הרי גם טינה וגם רינת יעלו תיכף לשיר עליה.
אז די כבר לתת יד לכפייה הדתית ולעודד את קול באשה ערווה ההזויה שלהם בפריים טיים של ערוץ 2. נמאס כבר.

ההתחברות לאפליקציה מדלגת על הפייסבוק..

איך ניתן להתחבר דרך הפייסבוק עם הסכמתי וללא דילוג ישר להצבעה כמו שקרה לי כל העונה.??
תודה.

פלאטוס

New member
רינת פי אלף יותר טובה מהאחים גת המשעממים

יופי של ביצוע לעומת הביצוע של מחרימי הנשים החשוכים שנמצאים עכשיו בחוץ.

פלאטוס

New member
אם טינה תזכה זה יהיה צדק פואטי

כי היא המתמודדת היחדה שרק בזכות הצופים הגיעה לגמר.
המתמודדת שהשופים פסלו אותה מהאודישן הראשון. והצופים החזירו אותה והביאו אותה לגמר. ובצדק.

פלאטוס

New member
מה דעתך שאני אאמין שמי ששמו ג'ייסון הוא תועבה

ושאסור אפילו עמוד לידו פן התועבה שלו תדבק בי, כי ככה שטף את מוחי הרבא. האם גם אז תכבד את אמונתי ותצדיקה?

אתה אובססיבי לעניין הזה...

למה בדיוק ציפית? ההלכה אוסרת על גבר לשמוע אשה שרה. אז בגלל שזה גמר הם צריכים לשנות את ההלכה?!
ובנוגע להשתתפותם בתכנית : אין חוק או כלל בתכנת שמחייב אותם לשיר עם מתמודד אחר יחד.

Jason2

New member
כל עוד לא תזיז אותי ממקומי

תאמין במה שאתה רוצה להאמין. אם אתה רוצה לצאת מהחדר שאני נמצא בו כי זו האמונה שלך. סבבה זו בעיה שלך לא שלי.

למעלה