הכוכב הבא: שרשור פרק 5

matanp88

New member
הכוכב הבא: שרשור פרק 5

מה דעתכם? איך היה הפרק?
יש לכם פייבוריטים?
מה הייתם משנים?

GM1988

Well-known member
פרק מצוין!

יגל אהוד- אף אחד - לא יודע אם הקטע הזה מבוים או שתכלס רותם קיבלה את ההצעה ונסעה והביאה את הבחור לאולפן.
הבחור ללא ספק מרגש. יש לו הרבה על מה לעבוד, אבל סך הכל אודישן שבא לו ככה יום בהיר אחד- הוא עשה מבחינתי את הטוב שאפשר

שי סול- הינך יפה - לרגעים היא ממש הזכירה לי משהו מלאנה דל ריי שאני מאד אהבתי את האלבום האחרון שלה. מבצעת פשוט אדירה עם כאלה עוצמות בקול ובהגשה שזה מדהים! יפה גם שהיא לקחה את העצה של אסי ולא דיברה על כל הנושא של הדת וזה...
יונתן וולפין - כשזה נכון - אני מודה שגם לי הבחור הזה לא עשה משהו שהיה עושה לי חשק לשמוע אותו שוב, אבל אולי כן הגיע לו לעבור כי סך הכל זה רק אודישן ראשון ויכול להיות שהיה לו מה להציע בהמשך... אטדגי מאד כבד בשיפוט שלו בעיניי

יפי ואושר אריכא- עננים - האבא לגמרי בולט יותר מהבן. מסקרן איך זה יתקדם איתם.
שגיא מלכה - הולך לי מיואש - היה ברור לי שזה מה שיקרה בסוף... עוד לא קרה שהעבירו מתמודדים בתכניות שירה אחרי שהם עשו "הקדמה" שקשורה לחיקויים. פשוט לא עובד, וחבל שהוא זרם עם זה ואחכ קיבל את הפידבק שבדכ מקבלים.
לפי דעתי היה אפשר לתת לו הזדמנות נוספת בפעם הבאה...
אביב לוי- All of me - כרגע היא מסקרנת, אם כי יש לה מגרעות מסוימות, אבל היא מעניינת לי.
Random Dogs- Crazy - טוב, זו אליפות!!! מה שהחבר'ה האלה עשו על הבמה!
הם ממש יודעים את העבודה, יודעים מה זה במה, מה זה "לטרוף" ו"לתת בראש"

התכנית משתפרת מאד מתכנית לתכנית, אני כבר דיי מחכה לראות מה נקבל בשידורים LIVE.

liri7

New member
הפרק הכי טוב להוציא הפרק הראשון

אהבתי במיוחד את שי סול אבל עניין הדת יהרוס לה. רוב המצביעים הם מסורתיים שלא יסלחו לה על העדפה הדתית שלה.
אגב, היא צודקת שישו- ישוע היה יהודי ולא הוא שיצר את הנצרות, אחרים השתמשו בדמותו (אם אכן חי אדם כזה, אין הוכחות אכיאולוגיות).
חבל שלאחר שהיא הסכימה לא לספר על האמונה שלה ההפקה לא הייתה מסוגלת להתאפק מהפיקנטריה וסיפרו את הסיפור שלה.
מתמודדת מצוינת שתנשור כבר בשלבים המוקדמים מהסיבות הלא נכונות.

GM1988

Well-known member
אני חושב שעצם זה שהיא דיברה על האמונה שלה לפני העלייה

לבמה, זה חלק מהעניין, ולכן ההפקה לא הורידו את זה בעריכה.
אסי נתן לה עצה לא לעשות את זה על הבמה ולא לבוא עם זה בתור "אג'נדה", כי יש אנשים שמדביקים על עצמם אמונות ותגיות ומה לא כדי לשדר שהם "מיוחדים", ופה כשזה עניין של דת ועוד במדינת ישראל שבה חג המולד
זה פשע לחגוג, אז פי כמה וכמה העניין הזה צריך להישאר "מאחורי הקלעים".

כרגע היא עברה על תקן השירה שאהבו.
אם היא תנשור מהתכנית על חוסר קבלה של האמונה שלה זה לא יפתיע אותי.

danlevin1

New member
אהבתי

את המתמודדים בסוף - שי סול שיש לה גרוב מיוחד והלהקה רנדום דוגס היו טובים

יגל לא ידע

אין מצב שכל העניין הזה לא היה מבוים. בחיים ההפקה לא הייתה מביאה מישהו מראש עין עד ירושלים בהסעה פרטית אם היא לא הייתה בטוחה במאה אחוז שהבחור מוכשר ושהוא יעבור את האודישן ושהוא רוצה את זה. לא יודע לאן הוא נוסע, נו באמת, לא קניתי ולא לרגע אחד שהוא נסע בעיניים מכוסות את כל הדרך. בקטע הקטן שצילמו, הוא שם כיסוי ראש, בשאר הנסיעה הוא נסע כרגיל, ורגע לפני שהכניסו אותו לאולפן שוב שמו לו כיסוי ראש.
גם ההפקה לא הייתה רוצה להסתכן בתביעה על איבוד עבודה. הכל היה מתואם מראש עם הבוס.
מה הייתי משנה? הרבה.
הייתי מורידה בעריכה את האובר-דרמטיות המעייפת הזו. מורידה את הגימיק של האחוזים ושהקהל משפיע. לא תמיד יש לאנשים אוזן מוזיקלית להבחין בין ביצועים מעולים לטובים. ואתמול לא עבר מתמודד טוב שקיבל שלושה קולות מהשופטים! רק בגלל שלא קיבל אחוזים מהקהל. חייבים את הגימיק? תנו יותר אחוזים לשופטים, פחות לקהל. 50% לשופטים, 20% לקהל. נותנת למנחים להנחות, ומורידה אותם מעניין השיפוט. תכל'ס לא מעניין אותי אם הם כן או לא אוהבים את השיר. אני רוצה להקשיב לאודישן, לא לברברת שלהם. כמו כן, עורכת אודישינים מקדימים לאנשים שיודעים לשיר בסולם ולא מזייפים. למה אני צריכה לשמוע באורך מלא שיר "אהבה בבנק" בזיופים נוראיים? רוצים שהאודישן יהיה נגיש לכולם? את הגרועים קבצו ביחד ותנו טעימה קטנה מהם. ומורידה בכלל את המסך שמסתיר את המתמודד. בא לשיר, שיופיע מול הקהל.
מה אהבתי?
שהמשפחה יושבת ורואה את האודישן ביחד עם הקהל, ושהם לא מצביעים.
ועוד שכל מי שמצביע רואים את התמונה שלו על המסך,למרות שבעיניי הגימיק הזה לא מוצלח

אני לא התחברתי לשיר

אז מה?
זה לא העניין. העניין הוא שיש פגם בשיטה אם שלושה שופטים מצביעים ומתמודד לא עובר.

GM1988

Well-known member
גם לי זה נראה תמוה שככה בחור נכנס לאוטו עם כיסוי עיניים

"בלי לדעת" לאן ולאיזו מטרה.
ההפקה לא הייתה קונה את הדבר הזה מבלי להיות עם 100 אחוז ידיעה שזה שווה את זה.

kukii im buzuki

New member
וגם רותם הספיקה להחליף בגדים לעשות תסרוקת ולהתאפר

כל זה בזמן שהוא עדיין עם כיסוי עיניים?
כן בסדר

faery18

New member
לא אהבתי אף אחד במיוחד

אומנם היו כמה מוכשרים אבל עדיין לא עם ה "כל החבילה" מבחינתי.

לצערי גם האווירה בתכנית מכיוון פאנל השופטים לא השתנתה וכמובן שגם קרציותו והדחפותו של אסי רק החמירה.

כשיסתיימו האודישנים אחליט אם אני אמשיך לצפות בה.

לדעתי טמירה לא הייתה צריכה לשנות כלום מהעונה הקודמת. מספיק היא שינתה את התכנית מכוכב נולד לכוכב הבא, בשביל מה להוסיף שינויים על שינויים?

מישהו היה צריך לומר לה שכל המוסיף גורע

אני למשל לא מבינה

למה בזמן השיר יש כל-כך הרבה ברברת מכיוון השופטים והמנחים? השיר זה לא רגע מת שצריך למלא אותו בדיבורים. בגלל השירים אני צופה בתוכנית. ומאוד אשמח אם אוכל לשמוע את השיר מתחילתו ועד סופו.
והכי מפריע לי זה שהמנחים הם שופטים. ממש לא מעניין אותי לדעת מה אסי או רותם חשבו על השיר, או על השיחה של המתמודד עם השופטים.
בשביל מה יש שופטים? לפעמים אני חושבת שהם רק קישוט. הקהל מצביע על השיר באחוזים די גבוהים. המנחים מחווים דעה על השיר, על המתמודד. מתערבים בהחלטות של המתמודדים מול השופטים, משנים הרכבים של מתמודדים (כמו האב והבן שהופיעו יחדיו).
תפקיד המנחה זה להנחות. זה הכל. כל השאר לא שייך.

למעלה