עונה 6 פרקים 17+18

DontEvenBlink

New member
עונה 6 פרקים 17+18

פרק 17, The Monster Isolation, יצא ביום חמישי שעבר, אבל לא פתחתי לו שרשור. הוא ישודר ביום שבת (9.3) בערב.
פרק 18, The Contractual Obligation Implementation ישודר היום בערב בארה"ב. בארץ הוא ישודר ביום שבת- 16.3
אלו הם שרשורי הפרקים! צפייה נעימה ותזכרו לסמן
בכותרת הודעות של פרקים שלא שודרו עדיין בארץ!

DontEvenBlink

New member
פרק בסימן...

יום האישה! יכול להיות? כל העניין של העצמה נשית היה מאוד בולט בפרק הזה..

בכל מקרה- היה אחלה של פרק! מאוד מצחיק גם- במיוחד הבנות ודיסני לנד. "אני סינדרלה. אם למישהי יש בעיה עם זה, אני עוצרת בצד עכשיו!"
פני- "זו רק בדיחה! שמבוססת על אירועים אמיתיים..."
ההרצאה שהבנים העבירו בכיתה- ברור שזה לא ילך טוב. כל אחד והבעיות שלו- לנארד מתחיל לבכות על הילדות שלו, שלדון משעמם את כולם, ומזלזלים במה שהאוורד עושה.

וכמובן- how do i get 12 year old girls excited?

זו לא הפעם הראשונה ששלדון יוצא פדופיל...

DontEvenBlink

New member
תקציר לפרק 19, ישודר בארה"ב ב14.3

The Closet Reconfiguration:
Howard struggles with whether or not he should open a letter from his father, and Leonard and Penny throw a "grown-up" cocktail party at the apartment

מכתב מאבא של האוורד, הא? מקווה שכל יחסי האב-בן שינהם לא יהיו גרועים כמו אלה של בארני ואבא שלו

מקור: http://thefutoncritic.com/listings/20130228cbs05/

X יו יו S

New member
פרק 17 היה ביס השבוע

הדבקנו את קצב אליכם :)
השבוע לא יהיה פרק

והיה פרק טוב
ממש הפליא אותי שלשדון קיבל את כל הערות של פני
אהבתי שפחות הראו את לאנרד ופני הם חמודים ביחד אבל נמאס לי מכל קטע שאין לכותבים מה לעשות איתם אז סתם לפניייש ספקות וכל זה זה לא כיף

הקטע שאיימי דיברה עם שלדון והסבירה לו איך צריך להתנהג בחברה היה מצחיק
גם קטע אחר כך של שלדון ופני

DontEvenBlink

New member
אוי, את צודקת. התבלבלתי לגמרי

כן, פרק 17 שודר בארץ ביום שבת שעבר.
היום בעבר כן ישודר פרק חדש, פרק 18. זה אומר שביום שבת ישדרו אותו בארץ? נחמד מאוד. D:

ומה שכתבת בקשר לפרק: מסכימה איתך בהכל. אותי גם הצחיקה איימי והקופים המעשנים שלה. "נכון מאוד... הן לא שוות כלום בלי המצית!"

X יו יו S

New member
:)

התכונתי שבארץ אין
(הם ישימו שוב פרק שכבר היה )

אגב ראיתי שדברתם על אחותי של מי שמשחקת את פני
אז זאת זאת שעם ראג'?

DontEvenBlink

New member
האמת שחשבתי שיספיקו לתרגם אותו ביומיים

פשוט אני זוכרת משנים שעברו, שהשידורים של העונות החדשות של איך פגשתי את אמא, הדביקו את הקצב של השידורים בארה"ב. ואז יצא שפחות משבוע מאז שהפרק יצא, הוא גם שודר בישראל...

למעלה