סיכום חודש והתפקדות

neurotica

New member
התפקדות

שם:
עיסוק:

שאלת פתיחה: אז, קיץ. אוהבים קיץ? מתחבאים מתחת למיטה עד הגשם הבא?

משהו שלמדתי החודש:
הדבר הכי משמח שקרה לי החודש:
הדבר הכי מבאס שקרה לי החודש:
רכישת החודש:
משהו שאני מצפה לו בחודש שמתחיל:
שיר החודש (לא של גלי):
שיר החודש (כן של גלי):
ציטוט/ביטוי:
סרט:
סדרה:
ספר/פיק:
תמונה:
סרטון:

shaharory

New member
מתפקדת

שם: שחר
עיסוק: מוקדנית ממורמרת שני ימים בשבוע, לא עושה כלום אך עדיין ממורמרת בשער הימים, סופר עצלנית בסוף השבוע.

שאלת פתיחה: אז, קיץ. אוהבים קיץ? מתחבאים מתחת למיטה עד הגשם הבא? יש טוב ויש רע. בינתיים נהנית ממש מחזרתו של המלון, הפרי היחיד שאני באמת אוהבת לאכול.

משהו שלמדתי החודש: אם יש לך חזון ואת (עוצרת כי שוגי ישן והוא עושה קולות יואו קושקושוןן שלי
...אוף הפסיק :( ) תדמייני אותו ממש חזק ותנסי, אפילו בקטנה, לגרום לו לקרות, יש סיכוי שהוא יקרה יותר מאם ישר תוותרי.
הדבר הכי משמח שקרה לי החודש: (אוקיי היה עוד צפצוף אחד
) אירגנתי את טיול חיי: 6 ימים בפריז עם בוקסיינינג של כריס והופעה ופרימיירה של דארן!!!. ובאו משפחת שיקגו #2. והסתפרתי היום סופסוף ואם הוא יסתדר לי כמו היום גם לבד, אני מרוצה. אבל יהיה קצת קצר מדי כדי לעשות צמה לצד :( אה וקניתי מלא מדבקות מהממות שהיו ממש זולות (של מיי ליטל פוני, נמו, רחוב שומשום [או סומסום?] וספיידרמן) ויש גם של נסיכות דיסני ואני מנסה למצוא. חוץ מזה, רזיתי.
הדבר הכי מבאס שקרה לי החודש: התהליך המורט עצבים של להחתים את המפקדת הנוראית של המפקדת שלי על אישור יציאה לחו"ל.
רכישת החודש: המדבקות. והכרטיסים להכל.
משהו שאני מצפה לו בחודש שמתחיל: פאריס עוד שבועיים WOOT WOOT ואז אני אכנס לחור שחור כלשהו נראה לי
שיר החודש (לא של גלי): השירים החדשים של דארן!!! וקאבר ממש יפה לפייפון-
http://www.youtube.com/watch?v=3t30anoBLEU

שיר החודש (כן של גלי): טינייג' אקוסטיק
ציטוט/ביטוי: אם את לא יודעת מה זה מינון, תגישי ערעור!
סרט: רוצה לראות גטסבי. וניוזיס בדיוידי מתישהו הסופ"ש אני מקווה.
סדרה: אוקוורד וארסטד ששתיהן נקטעו בפתאומיות מהטלויזיה שלי וזה קשה.
ספר/פיק: כמעיין המתגבר מציץ עליי.
סרטון: שיר חדש של דארן, פרומונס-
http://www.youtube.com/watch?v=k-HR17Z619I
לא לבעלי לב חלש

shaharory

New member
המדבקות היו רכישה משתלמת!!!

הכרטיסים יכולתי למצוא יותר זול ואולי גם יותר טוב- כלומר ב-12.6 ולהיות בפרימיירה של כריס.
המדבקות flawless.

5ifi

New member
ארררחחח כותרת

שם: יפי
עיסוק: סטודנטית עייפה, מכינת רשימות TO DO סדרתית וגמדון בית

שאלת פתיחה: אז, קיץ. אוהבים קיץ? מתחבאים מתחת למיטה עד הגשם הבא? אני אוהבת את זה שאני יכולה לחבוש את הכובע הגדול שלי, אני פחות אוהבת את זה שאני לא יכולה ללבוש שום דבר מבלי שהוא יגרום לי לרצות לצרוח ולהתקלח לתמיד, אבל אני בסך הכל מחבבת את החום. הבעיה האמיתית היא שהגנטיקה שלי לא נועדה למזג האוויר הזה.

משהו שלמדתי החודש: שיצר ההישרדות שלי קטן כנראה, ושאני נמשכת לגברים לא עדינים. עפ"י אדם זר לחלוטין שהקפיץ אותי לשדרות. אני כל כך אוהבת שלאנשים זרים יש את החוצפה לשפוט אותי מהיכרות של חמש דקות מול הפרצוף שלי.

הדבר הכי משמח שקרה לי החודש:התבטל שיעור אפטר. חזוס. אולסו, גיליתי שהסמסטר נגמר ממש אוטוטו שזה עוד להיט, פלוס- חודשולדת ל-ב', יאיי!
|נצנצים|
הדבר הכי מבאס שקרה לי החודש:כל שיעורי האפטר שהתקיימו |מפהק|
רכישת החודש: קניתי שלושה לקים והם ממלאים את ליבי אושר@$@# כאילו, ניסיתי בינתיים רק אחד, שמתי אותו בשבת שעברה והוא עליי עדיין, מושלם כמעט לחלוטין. זה נהדר.
משהו שאני מצפה לו בחודש שמתחיל: המשך החודשולדת של ב', סוף סמסטר, ופסטיבל קולנוע דרום=אין לימודים |כןןןן|
שיר החודש (לא של גלי):אני אפרגן לעצמי בשיר של טיילור סוויפט שמצאתי הרגע ביוטיוב לרגל האדמתי המחודשת http://www.youtube.com/watch?v=PBkJ9QFWGBw
שיר החודש (כן של גלי): Hall of fame כנראה (פריצ'ההההרסססס)
ציטוט/ביטוי: "איזה כיף זה לשחק בבובות!
" -המורה שלי לארט. חמודון.
סרט: ראיתי משהו באורך מלא החודש בכלל? מממממ... אוי, כן. אבל הוא היה גרוע, נברמיינד.
סדרה: אני מחכה שsuits תחזורררר
ספר/פיק: ספרי שירה של היינריך, כחלק מפרויקט החודשולדת של ב', וגם 'פתאום דפיקה בדלת' של אתגר קרת שלהפתעתי אני נהנית ממנו
תמונה: תראו את הפיצפוץ הזה!
סרטון: מממ לא משהו מיוחד

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

neurotica

New member
אמג החתול!

איזה חמודי. אני קצת בוכה.

מה זה אפטר?
ואיזה לקים? תראיי ליייי !

5ifi

New member
After Effects

תכנה של אדובי. לקיםלקיםלקים... אני לא מצליחה לצלם ולהעלות אז כשאני אצליח... וויל!

AccioMoon

New member
Something in me is still with you

Do you feel it too?..
[[גההההה שירים חדשים לדארן!!!!!! אני מאבדת את זה????..........]]]

שם:אור
עיסוק:חיילת

שאלת פתיחה: אז, קיץ. אוהבים קיץ? מתחבאים מתחת למיטה עד הגשם הבא? שונאת קיץץץץ אבל טוב שהוא הגיע כי אני משתחררת כשהוא נגמר. הידד.

משהו שלמדתי החודש: דארן אידיוט. אבל לא למדתי את זה החודש, לא משנה.
הדבר הכי משמח שקרה לי החודש:כל מה שקשור לטיסה. למרות שזה גם היה מתסכל בקטע אחר.
הדבר הכי מבאס שקרה לי החודש:ארוך ולא נגמר!!!1 אנירוצה יוני.
רכישת החודש:כנראה כל מה שקשור לטיסה.
משהו שאני מצפה לו בחודש שמתחיל:תגלית! קנדה! ניו יורק! דארן! אחלה חודש נראה לי. תודה, מאי, שנגמרת.
שיר החודש (לא של גלי):טובלא בדיוק שירים של מאי - אבל החדשים של דארן. איזה כיף זה.
שיר החודש (כן של גלי):אממ אין משהו.
ציטוט/ביטוי:
סרט:
-
סדרה:סיימתי את שיימלס, ראיתי כמה פרקים של וויל&גרייס (חמוד!) וסיימתי את דאונטון אבי סוף סוף (וגיליתי למה בעצם אני לא רואה סופים של סדרות. יש סיבה. אוי אלוהים).
ספר/פיק:מסיימת את 'אני, רובוט'. וגם קוראת מחדש את דה מיוז, בערך.
תמונה:רוקסטאר!
סרטון:הווב טראפי

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

aesu

New member
די.

אני לא מרשה לאנשים לנסוע לחו"ל יותר. תשארו פה בחום!

sweet shir

New member
איפהה אני שומעת את השירים שלו???

הפסיכומטרי בלע את החיים שלי :(

I haven't been there for the longest time

שם: אנה קלאוס
עיסוק: התחכמויות בהתפקדות

שאלת פתיחה: אז, קיץ. אוהבים קיץ? מתחבאים מתחת למיטה עד הגשם הבא? קיץ! אם לא היה פה סאוני זה היה יותר טוב, אבל אני שמש ושמלות וגופיות וים וכל מה שנלווה לקיץ. אז כן.

משהו שלמדתי החודש: שדבק מגע וסופר גלו זה לא אותו דבר, ושמשום מה אבא שלי ציפה שאני אדע את זה.
הדבר הכי משמח שקרה לי החודש: קיבלתי כסף על זה שצפיתי באלכסנדר סקארסגארד.
הדבר הכי מבאס שקרה לי החודש: לא היה לי הרבה מה לאכול.
רכישת החודש: נראה לי שכלום, אבל ממש בא לי כזאת. וקיבלתי ממאיה לקים וחותמות לציפורניים

משהו שאני מצפה לו בחודש שמתחיל: אוכל! לנסות כמה מהמתכונים ששמרתי לאחרונה. לסיים את שנה ב'.
שיר החודש (לא של גלי): הפסקול של באפי.
שיר החודש (כן של גלי): סמות' קרימינל בקאמבק מרגש. וגם 4 מינטס.
ציטוט/ביטוי: התסריט של באפי.
סרט: *בבקשה שהחיים שלי לא לגמרי עצובים וכן ראיתי משהו החודש שאני סתם לא זוכרת*
סדרה: באפי, אוקוורד.
ספר/פיק: התחלתי את The Night Circus ובינתיים הוא חמוד.
תמונה:
סרטון: לעולם לא יימאס לי מוויל סמית' (למי שאין כוח, דלגו ל3:50) http://www.youtube.com/watch?v=ZwS14TiO7Pk

למעלה