The sun goes down, sakmash comes up

The sun goes down, sakmash comes up

שאלת פתיחה: מאמינות באמונות טפלות? איזה?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש חם ומגניב לכולנו!

shaharory

New member
או סולייל, סור לה פלואי, אה מידי או אה מינווי

שאלת פתיחה: מאמינות באמונות טפלות? איזה? לא יודעת אם אני מאמינה, אבל מה שאני עושה זה לבקש משאלות מריסים וכשאני עוברת מעל פסי רכבת. וגם בעוגת יומולדת.

משהו שלמדתי השבוע: או שדארן אוהב בערך כל זמר ולהקה, או שיש לנו טעם דומה (חוץ מהשירים של גלי ><), כי גיליתי שהוא גם אוהב את ומפייר וויקנד (חברה שלי דיברה איתו עליהם במיט&גריט) וגם היום זה קרה-
http://www.youtube.com/watch?v=Wxa8zl1odY4
טוב שהוא לא בנה לו מקדש באמצע ההופעה
משהו טוב שקרה השבוע: טוב איכשהו קרו דברים ולקחתי שני ימי חופש >< והלכתי להרצאה של ג'יימס מאנוס (שיצר את הסידרה דקסטר) עם אור וספיר ואז לרד ולווט ולמחרת הלכנו לטרום בכורה של אימוג'ין ואז לג'פאניקה (סניף הרצליה נוראי :( ) ואז ביום חמישי חזרתי לצבא וישבתי במקום אחר מבדרך כלל ולא הייתה אפילו שיחה אחת בטלפון!!! ואז בצהריים הלכתי לקריה ופגשתי חברה שלא ראיתי המון זמן והתגעגעתי אליה :)
משהו רע שקרה השבוע: גלי בסוף חוזרת בספטמבר אחרי שדיווחו שבאוגוסט..
משהו לצפות לו בשבוע הבא: לחגוג עם החברה הכי טובה את היומולדת שלה, נראה לי שנלך לסרט- או דספיקבל מי 2 או מפלצות בע"מ 2.
איש השבוע: אור-ספיר-סיון, החברה^, דארן.
ציטוט/ביטוי השבוע: the sheer odds
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: חייבת לקנות לחברה עם היומולדת את המתנה שלה.
תכניות לסופ"ש: לרוקן את היס מקס.
סדרה: האח הגדול... אני מתמקדת בלראות סרטים מהמקס כדי למחוק אותם וכשהמצב יהיה סביר אני אעבור לסדרות. אה גם משפחה בהפרעה הפרקים החדשים (שסת' רוגן וקריסטן וויג ממש טובים בהם).
סרט: שבוע פורה!!!!! זה התחיל בשבת שעברה: brave, הגיבן מנוטרדאם, האשליה (שלא אהבתי ממש. ~התחלה נחמדה מודה שנבהלתי באיזה קטע - גימיק - גימיק - היי קונאן אובריאן! - גימיק - הגזמה~), אימוג'ין והתחלתי רנט (שבינתיים קצת מזעזע אותי כי למה יש שם שיר על נר? השירים מוזרים לי).
ספר/פיק: התחלתי. לקרוא. ספר!!!! כמעיין המתגבר, שבינתיים ממש טוב
שיר: http://www.youtube.com/watch?v=d-wRNPaCARk
וגם כמה פלייליסטים ב-8טראקס- של גלי עונה 4, של ההופעה בפריז, של מחזות זמר ואחד בהשראת SBL שאני ממש אוהבת
סרטון: ממש מצחיק ולא גלי-
http://www.youtube.com/watch?v=KSRAHkNqz4o
תמונה/גיף: מנוול!!! :mad:@@@@@@

5ifi

New member
שחר,

לא רואים מיוזיקלס ושואלים למה יש שירים -.-
כאילו, זה שיר עמוק. הנר מבטא את אהבתם הצעירה ואת שלהבת חייהם ורוח הנעורים והמרד ואז זה נהיה לה מיז.
אבל לא, באמת, מה מוזר בשיר הזה? הוא נהדר. מעבר לזה שאת תאהבי את המשך!

shaharory

New member
הלוואי שזה יהיה לה מיז :( בא לי את זה במקום

ולא יודעת, אני ממש מופתעת שזו המוזיקה שיש במחזמר הזה, ציפיתי למשהו מזדקן >< והשיר על הפרה היה הרבה יותר מזעזע, בהפגנה של מורין. ותודה, אבל לא רציתי לראות את התחת של עדינה מנזל.

וגם סיזונס אוף לאב אני במקור חשבתי שזה שיר כזה ששמים במצגות סוף שנה, מהנדושים האלה. והתחברתי אליו נפשית בגלל מה שעשו איתו בהמשרד אבל אני ממש שונאת אותו בסרט.

בקיצור, משהו לא עובד לי פה. כאילו המוזיקה לא מתקשרת לי לסרט והיא גם נשמעת בראש שלי מעפנה... ומתחשק לי לשמוע את השירי רוק שיש בבוק אוף מורמון כדי לטהר את הראש שלי ממה ששמעתי היום.

aesu

New member
הסכמ"ש שלי שוב לא יהיה אותו הדבר.

שאלת פתיחה: מאמינות באמונות טפלות? איזה? לא, נוט רילי.

משהו שלמדתי השבוע: שש סודי.
משהו טוב שקרה השבוע: ראיתי את מאיה (פעמיים!), ואת אור, ואכלתי כמה דברים משמינים. בעיקר שהוא נגמר.
משהו רע שקרה השבוע: כל השאר.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: אממ יש לנו איזה סיור בקוקה קולה (?) ואחריו פעילויות גיבוש כאלה, אז זה.
איש השבוע: צריך להיות פה קטגוריה של "איש שצריך להעיף לים השבוע". אבל טוב, כל מי שעודד אותי ואמר דברים נחמדים השבוע

ציטוט/ביטוי השבוע: Don’t confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(ציטוט רציני לראשונה אני חושבת.)
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: הזמנתיי את LOS בעברית בשביל לתת לאחותי במתנה.
תכניות לסופ"ש: פלאפל, ולראות מפלצות בע"מ 2 או איך שזה לא נקרא עם אחותי. ולהכין קאפקייקס!
סדרה: לא GOT, כן ד"ה שאני משלימה עכשיו בויאודי כי מסתבר שאפילו הוא יותר מהיר ממני.
סרט: האשליה, ויצ' וואז ורי פאן.
ספר/פיק: לול
שיר: גלאד יו קיים כי עכשיו בגלל אנה הוא תקוע לי בראש.
סרטון: אממ
תמונה/גיף:

סופ"ש חם ומגניב לכולנו!

aesu

New member
ועוד ציטוט לא רציני

כי אני לא יודעת.
the day is january 1st, 3009. a group of humans listen to boom boom pow. when fergie says that she is so 3008 they all stand shocked and realise. fergie is now behind the times. fergie herself has become 2000 and late. this is unbelievable news to the humans. hours later the planet descends into war and chaos

shaharory

New member
גם לי היה סיור לקולה, לפני חודש.

זה דווקא כיף יותר ממה שציפיתי, אם זורמים עם זה (כי זה קצת לילדים קטנים).

It all started with the big bang

שאלת פתיחה: מאמינות באמונות טפלות? איזה? לא, אבל אימא שלי ואחותי מאמינות בטריליון דברים אז אני מוצאת את עצמי עושה אותם גם.

משהו שלמדתי השבוע: שיש דבר כזה על האש טבעוני
משהו טוב שקרה השבוע: על האש טבעוני לכבוד שחרורה (פאקינג פיינלי) מהצבא של חברה, המתנה לכבוד המאורע הייתה הצלחה, מצב כפית של תסכול מהמבחנים, אפיתי דברים שיצאו טוב, ההחלטה של בית המשפט העליון באמריקה ששימחה אותי ממש בהתחשב בזה שזה לא נגוע לי בשום צורה.
משהו רע שקרה השבוע: מבחנים. אני רוצה לישון חודש.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: ערב שלם פנוי!
איש השבוע: החברה המשוחררת.
ציטוט/ביטוי השבוע: ממש קשה לי עם הסעיף הזה מאז שאין יותר מתרגלוס/נגמר באפי.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: לק צהוב תופס?
תכניות לסופ"ש: ללמוד, ארוחה משפחתית, ללמוד, הפסקת טרו בלאד, ללמוד.
סדרה: טרו בלאד. שטות נהדרת.
סרט:

ספר/פיק: סיימתי את נייט סרקס והתחלתי את "אם תשאלו את אליס" שבינתיים הוא לא משהו בכלל.
שיר: הפתיח של ביג בנג
סרטון: מבדר חלקית http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ry-NYbMEbgc
תמונה/גיף: #מוטו

aesu

New member
השאלה היא האם באמת יש טעם להשלים?

אנקה, איך העונה עד כה?

למעלה