כניסת מנהלת חדשה לפורום

כניסת מנהלת חדשה לפורום

אנו מברכים את Grim Sister עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

Grim Sister

New member
לחדשות, ישנות ולאלו שסתם אין להם מה לקרוא

אז מה אתן יודעות עליי? חוץ מזה שאני תומכת נלהבת של לי ורוני ושתלטנית בטירוף (רוני יכולה לספר לכן סיפורים שיגרמו לצחוק בטירוף. או לבכות. תלוי באיזה מצברוח אתן.) אני גם בתפוז שמונה שנים. כן, שמונה שנים. זה יובלות בחיי משתמש של תפוז.
הגעתי לתפוז בטעות, סוג של. אני לא זוכרת לגמרי איך, אבל הייתי אז מאוד בקטע של אינויאשה ואחרי שכתבתי פאנפיק (שהוא היה כישלון טוטאלי), הגעתי למסקנה שעדיף שאנסה את מזלי ואפרסם אותו בפורום. אז הדבר הכי חם היה הארי פוטר וג'יני עוד לא הייתה מרי סו. וקלטות וידיאו רק התחילו לצאת משימוש. אבל לא לגמרי. והאופנה הייתה מכנסיים שחושפים את התחת והמורדים היו הדבר הכי לוהט בארץ.
או. אז כן, דחיתי את הפורום וברחתי לי לפאנפיקי אינויאשה. משם ברחתי בחזרה לפורום כשגיליתי שיש שם פאנפיקים ממש טובים (וסקס. הרבה מאוד סקס.)
עם השנים התחלתי להיות פאנפיקרית טובה יותר (על זה אני מחויבת להודות ליצורים כמו הגבירה האפורה).
בניגוד לרוני ולי, לי לא היו חלומות גדולים להשתלט על העולם. אני רק רציתי להשתלט על כל אזור ישראל. ולהקים על מקום חסר חשיבות יחסית דיסנילנד.
אני אוהבת לבנות טרונים למיניהם, אקדחים, סכינים, רוצחים שכירים, משרתי קומקומי האופל, שמלות יפות, פונים, צעידות על חוף הים, דדפול, ולא לקחת דברים ברצינות.
אני בעצם גרסת הפייל המאוד לא פופולרית לד"ר היינץ דופינשמירץ.
אומרים שאני סקסית בטירוף (לא נכון), וחכמה מאוד (רק כשאני מעמידה פנים). יש לי 0 אחוז הכשרה בניהול, 0 חיות מחמד (אלא אם כן האחות הקטנה שלי נחשבת) ו-0 סבלנות לאנשים טיפשים. מה שלא ממש מסביר איך אני סובלת את עצמי.
התשובה היא שאני לא. :)
בכל אופן, אני המנהלת החדשה שלכם. אני היסטרית ומתה שהפורום הזה יצליח.
מתה על כולכם,
גרים

N o R i K o

New member
היית בפאנפיקי אינויאשה?!

מתי? איך זה שאני לא זוכרת אותך? XD

Grim Sister

New member
תחת הכינוי 'ילדת כוכבים'.

זו שהתלוננה שהפורום מלא ב-HP ועם כל כמה שאני אוהבת את הארי פוטר, אני לא אוהבת אותו מספיק כדי לקרוא פאנפיקים שלו

N o R i K o

New member
אצלי זה היה הפוך,

בדיוק בגלל שאני כל כך אוהבת הארי פוטר, אני לא רוצה שיהרסו לי את הקאנון עם פאנפיקים...

ילדת כוכבים זכור לי במעורפל. וול, הקומונה מתה כבר כמה שנים טובות, אבל תמיד טוב לגלות שהיא לא רק חלק מההסטוריה הפאנפיקאית שלי 3>

Bell J

New member
whoot whoot!

She did it! finally!
(את האמת, תהיתי מתי תשתלטי על הפורום...)
בהצלחה מור!

(אני עדיין כועסת על ענבר שהיא לא הודיעה לי קודם...)
(ואני רוצה פאנפיק של דדפול/פיטר פרקר. כי המשחק התמכרתי לדמות. פאנקייקים *-*)

Grim Sister

New member
מה פאנפיק? מתי יהיה לי זמן לפאנפיק?

אני אצטרך לעשות סדר בכל הבלאגן שלכן! אני מרגישה כמו אימא של כולן!

למעלה