מחלק לכם כרטיס זוגי לסרט

מחלק לכם כרטיס זוגי לסרט

מתי לאחרונה יצא לכם לצפות בסרט מותח ומרתק בחברת אדם אהוב?
הסרט "מתנקש על הכוונת", בבימוייו של פייר מורל ובכיכובם של שון פן, אידריס אלבה, ריי וינסטון, חאוויר בארדם ומארק ריילנס יעלה לאקרנים ב 19/3 ותפוז אנשים מפנק אתכם ב-30 כרטיסים זוגיים לסרט!

אז מה צריך לעשות?

מעכשיו ועד יום חמישי, ה 19/3/15 בשעה 12:00, ספרו לנו על גבי שרשור זה מהו הסרט האהוב עליכם ביותר מבין סרטיו הרבים של הכוכב שון פן.
האם התחברתם במיוחד לסרט הגדול "קוראים לי סאם" או שאולי יותר אהבתם את "מתוק ומרושע"?
30 הגולשים אשר יעלו את ההודעות המקוריות ביותר יזכו כל אחד בכרטיס זוגי לסרט "מתנקש על הכוונת" אותו ניתן לממש בבתי הקולנוע של יס פלנט ורב חן ברחבי הארץ!

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=5257093&r=1

על הסרט ונותן החסות:
הסרט מופץ ע"י פורום פילם.
מרטין טרייר, מתנקש מקצועי בינלאומי מעוניין לצאת ממשחק הדמים על מנת לחיות חיים שלווים עם אהובתו משכבר הימים. אבל לארגון שמעסיק אותו יש תכניות אחרות עבורו והוא נאלץ לנוס על נפשו ברחבי אירופה.

הסרט "יחידת גנגסטרים" כי יש שם גם את הפן היהודי,האהוב עליי

הסרט הסרט האהוב עליי ביותר מבין סרטיו הרבים של שון פן הוא ללא ספק "יחידת גנגסטרים" שמבוסס על מאבק אמיתי שהתרחש בין משטרת לוס אנג'לס לבכירי המאפיה היהודית שפעלה בשנות ה-40 וה-50 בארצות הברית. קבוצה קטנה של שוטרים הגונים מנסים לעצור את "יחידת גנגסטרים" שהם בעצם חברי כנופיית הפשע בהנהגתו של המאפיונר היהודי מיקי כהן (שון פן).
לא "קוראים לי סאם" ולא "מתוק ומרושע"? מתקרבים לאקשן של הסרט "יחידת גנגסטרים" שלא כל הדעות הוא מותח ומאוד מרתק בכל הקשור לפשע היהודי בארה"ב

irisiris1

New member
"גבר מת מהלך" - עשה שם את תפקיד חייו

סרט חזק, שמכה בקרביים עם עוצמות מוסריות. שון פן עשה שם את תפקיד חייו ולא בכדי היה מועמד לאוסקר עבור הסרט הזה.

אני מתחבר יותר לסרטי גנגסטרים ושם שון פן התעלה על

תפקידו מגבר מת מהלך למרות ששם הסרט הפך למטבע לשון "גבר מת מהלך"

כעיקרון אני חסיד גדול של סרטי דרמה/אקשן/מתח במיוחד סרטים על מיקרים אמיתיים!
זה הזכיר לי את הבלתי משוחדים בזמנו, "אותה הגברת בשינוי האדרת"

LiAtUsH2006

New member
"זה בוודאי המקום"

הסרט מספר על רוקר מזדקן ששגרת חייו משתנה כשהוא מקבל שיחת טלפון המבשרת לו כי אביו אותו הוא לא ראה 30 שנה גוסס,
אב שהקדיש חלק נרחב מחייו בכדי ללכוד (ללא הצלחה) פושע נאצי.

הבן מחליט להמשיך את רצונו של אביו ויוצא למסע לכידת הנאצי שהתעלל באביו בעת שהיה באושוויץ.
בחרתי בסרט הזה כי אהבתי את התפקיד של שון פן שגילם תפקיד שונה מהרגיל והיה מאופר ולבוש בצורה מפתיעה ובלתי רגילה,

המראה שלו לגמרי שונה מאיך שאנחנו רגילים לראות אותו בדר"כ. מה שמוכיח את כישורי המשחק המעולים והמגוונים שלו.

אני אוהבת שחקנים שמאתגרים את עצמם ומעזים לגלם דמויות שונות ומגוונות. שון פן לקח את הסיכון וזה יצא לו מפתיע ומשובח

שון פן משתבח עם השנים אבל יותר מתאים לו גנגסטר

בסרטים בגלל האופי העצבני שלו במציאות

קוראים לי סם

אולי זה לא יהיה מקורי אבל הסרט כל כך מרגש !!

ממש אהבתי אותו, ואני בכלל לא אוהבת סרטי דרמה.
כל הזמן היו לי דמעות בעיניים.

משחק מדהים כמובן, ממש לא קל להיכנס לדמות של אדם מוגבל שכלית.
העלילה מקסימה, אהבה של האבא המפגר כל כך טהורה והרבה יותר אמיתית מרוב האבות הרגילים אבל באופן עצוב הוא לא יכול לתת לבת שלו את הסביבה שהיא צריכה לגדול בה.
לקראת הסוף -עצוב, ומאוד אופייני לעולם שלנו, לחשוב איך לרמוס ולדרוס ולזלזל ולקחת במקום לתמוך ולעזור ולעודד ולתת כלים להתמודדות עם החיים.

MIKIMAUS10

New member
אנחנו לא מלאכים

איזה סרט מקסים. שון פן כל כך הצחיק אותי בתור נוכל המתחפש עם חברו לצמד כמרים, והם משגעים את העיירה בקומדיה של טעויות. התפקיד הקומי שלו כאן כל כך שונה מתפקידיו הרציניים בסרטים אחרים. זה אחד הסרטים האהובים עליי, ראיתי אותו לפני המון שנים ואני עדיין זוכרת שזה סרט כיפי שיצאתי ממנו בחיוך רחב.

gidiyoskovich

New member
מהו הסרט האהוב עליכם ביותר מבין סרטיו הרבים של הכוכב שון פן

קוראים לי סם- מעבר לנושא המרגש, והמשחק המשובח של שון פן בתור סם האב המוגבל בשכלו, מה שאני אוהב בסרט היא את הכימיה שיש בינו לבין מישל פייפר ועוד יותר את זו שקיימת בינו לבין דקוטה פאנינג הצעירה המשחקת את בתו של סם בצורה מעולה- מה שגורם לאמינות הסרט ולהפיכתו לעוד יותר מרגש, וגם את העובדה שדקוטה פאנינג כרגיל גונבת לכולם את ההצגה...

21 גרם

לא מבינה איך לא ציינו אותו עדיין.
סרט מדהים. ראיתי אותו שוב לא מזמן.
דרמה מאוד חזקה עם משחק מעולה ועלילה מרגשת, עשוי מאוד מעניין, עם קפיצות בין 3 סיפורים שמתחברים ומעט קפיצות בזמן, ככה שבהתחלה לא ממש מבינים ואז לאט לאט הכל מתחבר ויוצר עלילה מאוד דרמטית ועצובה. יש סצינות קשות מאוד, שאי אפשר לא להתפרץ בהם בבכי! (כמו הסצינה שבה *ספוילר* הוא מגלה לה שהושתל בו הלב של בעלה שמת, זו אחת הסצינות הכי נוגעות מכל הסרטים שראיתי.) סרט עצוב מאוד שאין לו סוף טוב אבל יש בו הרבה דרמה והרבה רגש ועוסק במגוון הבעיות של החיים והמוות.
מאוד מאוד מומלץ מי שלא ראה.

pumon

New member
כל כך הרבה סרטים טובים

אבל אם צריך לבחור אחד הייתי הולך על "מילק" משנת 2008, תפקיד מיוחד של פוליטיקאי ופעיל למען זכויות ההומואים והלסביות בארה"ב. פן מגלם את הארווי מילק בצורה משכנעת ביותר, כשהדבקות שלו במטרה גם גרמה לו לאבד את חייו בהתנקשות. תפקיד מופתי של ממש

loveava

New member
מילק

לדעתי במילק , ראינו את שון פן מצליח לגלם דמות בצורה כל כך טובה, היכולת משחק שלו כל כך טובה והוא הצליח מאוד לרגש בסרט הזה !
שון פן שיחק בהמון תפקידים ואין ספק שהוא אחד השחקנים הטובים ביותר, אבל במילק היה משהו מיוחד, משהו מרגש, משהו אחר מהתפקידים הטובים של שון פן, וזה גם היה סרט נהדר!

צמחוני

New member
מיסטיק ריבר

מיסטיק ריבר הוא האהוב עליי מבין סרטי שון פן. סרט מעולה, מלא טוויסטים, מתח ודרמה כמו שצריך. קלינט איסטווד שנודע בעיקר כשחקן מפורסם, הוא גם במאי מוכשר מאוד של 37 סרטים, וזה אחד מסרטיו המעולים כבמאי.

דפנוניק

New member
סרט מתנקש על הכוונת

אני אהבתי את הסרט מיסטיק ריבר סרט גדול שלוקח אותך למסע מרתק של מסתרי הגבריות החברות והאבהות. משחק מצוין של שון פן מכל הסרטים שלו שראיתי.

רומי58

New member
המשחק

ב-1997 שיחק שון פן בסרט "המשחק". סרט מקורי נפלא מעניין, מיסתורי ביותר, מוזר, מותח, עם סוף מפתיע.
מותחן פסיכולוגי משופשף, כשראיתי את הסרט לא תמיד ידעתי מתי מדובר במציאות ומתי זה בעצם "המשחק".
אהבתי בסרט את שון פן עם משחק מעולה ומלהיב, אמין ומקצועי. שהשאיר אותי צופה בסרט עם פה פעור, כמה פעמים...!
כך שהתוצר הסופי היה חייב להיות טוב. אחד הסרטים המפתיעים והמעניינים של אותה תקופה לטעמי.
(שינוי מרענן, ושגרר בשנים שלאחר מכן המון חיקויים בסגנון)

miriamy

New member
מבצע "מתנקש על הכוונת"

מהו הסרט האהוב עליכם ביותר מבין סרטיו הרבים של הכוכב שון פן?!-

"הפתעה בשנחאי" (Shanghai Surprise 1986)- בהחלט הפתעה שמישהו ייבחר בסרט הזה שלא נחשב כ"כ לאיכותי (עם הציון ה'מעולה' של 2.9 בIMDB, נראה לי שאפילו סרטי ואן דאם וסטיבן סיגל לא זכו לציון 'כה גבוה'
) -שבו פן משחק אל מול זוגתו ואשתו דאז השחקנית המהוללת מדונה, המשחקת בטייפקאסט מושלם- אחות מיסיונרית...

זהו סרט כה רע, שהוא חייב להיות טוב, פשוט קאלט אמיתי...

הבז ואיש השלג

זה מותחן ריגול משובח, עם שחקנים מעולים - בנוסף לשון פן, גם טימותי האטון, לורי סינגר השווה, ועוד. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי של זוג אמריקאים שמכרו סודות מדינה לרוסיה, ונעשה לפי ספר באותו שם, של רוברט לינדסי. מוזיקה נהדרת של פט מתיני ולייל מייס, שמסיימים את הסרט בשיר This Is Not America בביצוע דיוויד בואי. בימוי מצוין של ג'ון שלזינגר.

זהרי

New member
קוראים לי סם

לא פעם אני נתקל בעבודתי באנשים מלאי לב רחב ונתינה אך הרשויות אינן מבינות זאת ופועלות כלפיהם בדיוק לפי הספר ולא מפעילות שיקול דעת ורגישות.
כזה הוא סם , והסרט היוה לא פעם לי השראה לתת דוגמה לכך שאותם עו"ס יבינו ש שון / סם הוא אדם במלא המילה ושהסביבה היא זו שצריכה להשתנות ביחסה כלפיו.
מצפה לראות הסרט החדש !!!

למעלה