מחלק לכם כרטיס זוגי לסרט

קוראים לי סם - מרגש עד דמעות

אחד הסרטים הטובים של פן. מרגש מאוד בעיני.

הדילמה המוסרית האם אב עם פיגור יכול לגדל את ביתו.
מערבב ומטלטל כל כך הרבה מוסכמות חברתיות.
מצד אחד התא המשפחתי. מצד שני טובת הילד.

אהבתי שהסרט לא מגיע מיד לhappy end ועובר תפנית תוך כדי.
פן מראה שהוא מסוגל להיות גם דרמתי ופגיע.
ולא רק קשוח ושחקן אקשן.

אשמח מאוד לראות את סרטו החדש, כי שחקן כמו פן לא שווה להפסיד.

אני אהבתי מאוד מאוד

את הסרט האחרון הקודם של שון פן: חייו הסודיים של וולטר מיטי. שון פן משחק בסרט צלם גיאוגרפי שמצלם צילומי טבע מיוחדים בכל העולם, בתנאים קשים, והוא שולח לגיבור הסרט מין צילום חידה, שמניע את העלילה וגורם לגיבור לעזוב את חייו המשמימים ולצאת לטייל בעולם בעקבות הצילום החסר. זה סרט מסע נהדר, גם מסע בעולם וגם מסע פנימי שעובר הגיבור ומשנה את חייו. מה שעוד מיוחד ונפלא בסרט, זה שהוא מבוסס על סרט ישן של דני קיי, אבל הוא לא סתם רמיקס, אלא מותאם לתקופתנו ויש בו אמירה עצובה על היעלמות הפרינט - העיתונות המודפסת, והפיכת התקשורת לווירטואלית. בן סטילר גם ביים, גם הפיק וגם שיחק בתפקיד הראשי. ממש כמו שון פן עצמו, רבים מהשחקנים ומהשחקניות של הוליווד הופכים בשנים האחרונות לבמאים ומפיקים, ועושים את המעבר מעולה.

1shayy

New member
הסרט האהוב עליכם של שון פן

הסרט האהוב עליי של שון פן הוא דרמת הפשע מ-1986 At Close Range, "בטווח קצר" - שבו משחק כריסטופר ווקן את אביהם המרושע והרצחני של שון פן ואחיו במציאות כריסטופר פן [המנוח] - הכה צעירים והמאוד משכנעים במשחקם בסיפור הטראגי, שמתחדד עוד יותר בשל העובדה, שהוא מבוסס על סיפור אמיתי שהתרחש בשנת 1970. ואם לא מספיק הסרט עצמו, שיר הסיום הכה מתאים לטרגיות, והכה מוצלח הוא live to tell של מדונה שהייתה נשואה אז לשון פן, ותרמה לו את השיר שמשתלב בצורה נפלאה יחד עם הסרט החזק והמטלטל הזה.
כאן, תוכלו לצפות בקליפ של השיר שכולל קטעים מהסרט, למקרה שמישהו צפה בו בעבר ולא ממש זוכר; ו/או רוצה להיזכר...

https://www.youtube.com/watch?v=IzAO9A9GjgI

kerenret

New member
אז איך קראו לסרט הזה?

קוראים לי סאם

סרט מעולה ומדהים

eyal17z

New member
הבחירה שלי

אני בוחר בסרט "זה בודאי המקום" כסרט האהוב
בגלל המשחק המדהים של שון פן
ובגלל שהוא עושה דברים שנוגדים כל כך את האופי שלו בסרט.
הוא כוכב רוק מזדקן, מאופר, פרוע, ילדותי
מין עוף מוזר כזה
מדוכא ואיטי, שפוחד להופיע,
פוחד מטיסות,
ולמרות זאת יוצא למסע באמריקה
לרדוף אחרי פושע נאצי (שהתעלל באביו במחנה ריכוז),
זה מסע התבגרות (אף פעם לא מאוחר מדי),
סרט רציני ומצחיק, סרט אוירה,
מפגש עם דמויות מעניינות, מוסיקה טובה,
ואיך לא? יש כמובן את הנקודה היהודית.

D i m k a

New member
חייו הסודיים

אני בוחר בסרט "חייו הסודיים של וולטר מיטי" - סרט מקסים ומלא אופטימיות שמראה איך עם קצת מוטיבציה החיים של כל אחד יכולים להשתנות לטובה אם רק מעיזים לצאת קצת מאזור הנוחות.
לשון פן יש תפקיד קטן יחסית בסרט אבל תפקיד חשוב מאין כמוהו כי הוא זה שמהווה בעצם את הסיבה בגללה הגיבור הראשי אותו משחק בן סטילר יוצא מהשגרה להרפתקה מדהימה.
דמותו של שון פן, אפוף המסתורין מופיעה ברגעי המפתח בסרט ומהווה מאין מדריך רוחני לגיבור הסרט וקשה לדמיין שחקן שהיה עושה תפקיד זה בצורה טובה יותר.

מומלץ ביותר!

MissKrolen

New member
בחירתי

לרוב איני מתחברת לסרטי מלחמה - האלימות תופסת בהם מקום ראשי והעלילה נפגעת לרוב. לכן מאוד התחברתי דווקא לסרט "הקו האדום" שמתמקד בצד הפיוטי והפסיכולוגי של מלחמה ומכניס אותנו לרגשות, מחשבות ופחדים של חיילים בשדה הקרב במלחמת העולם השנייה.
האלימות הינה שם אבל במינון הנכון כדי להמחיש את הקשיים והזוועות אך לא להעפיל על המסר.
סרט מדהים ובו משחק אדיר של שון פן שמגלם לוחם שבא לאמץ אל ליבנו!

nircaf

New member
לא רק שחקן, גם במאי - אל הפרא

אין ספק בכלל ששון פן אחראי לרשימה מאוד מכובדת של סרטים, אבל בגדול ביותר מבניהם הוא דווקא ביים ולא שיחק, Into The Wild הוא הסרט האהוב עלי מהסרטים שיצאו אי פעם, וגם לשון פן יש תפקיד נכבד בו, בימוי גאוני, שמספר את הסיפור בצורה כל כך ישירה, כל כך קשה שאי אפשר שלא להתחבר ולהתאהב בקריסטופר, בתור אוהב טיולים אני גם מזדהה עם ההוואי, הרצון הזה לשבור את הגבולות ולברוח, לשרוף הכל ופשוט ללכת, ככה, איך שאתה.
ובנוסף , איך אפשר לפסוח על הפסקול המדהים של הסרט, שמשאיר אותך ללא מילים פעם אחר פעם, אדי ודר (סולן פרל ג'אם) והיוקליילי המופלאה יוצאים יחד עם הצופה למסע עם קריסטופר אל עבר הלא נודע , והכל בניצוחו של האחד והיחיד שון פן שמשחק בקלפיו מאחורי הקלעים.

למעלה