שירשור פרק 193 - שפריצים

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה
אהבתי מאוד את התפתחות העלילה...

אהבתי את אי הודאות שיש לגבי ניצן.
למרות שגם שהיא דיברה עם עומרי הייתה לי תחושה שהיא לא במאת עברה צד (אחרת היינו רואים איך זורקים אותה לשם).

עכשיו נשאר לראות מה יקרה עם נטשה...

והעיקר שהשמיניה ביחד
.

Superboi

New member
זה לא אמין

עומרי גם סוכן מועצה בכיר וגם אדם לא טיפש. איך הוא מדבר ככה עם ניצן? ומילא לסמוך על ניצן, כשברור לו שהוא לא יכול לעשות את זה (נגיד שהיא דוברת אמת, מה אם אבשלום ישתיל לה עוד עכביש וישאל מה עומרי אמר לה?), הוא לא חושב שאולי יש מצלמה ומיקרופון בתא? ולמה באמת אין מיקרופונים בתאים?

ny22

New member
מנהל
האמת, זאת באמת שאלה טובה....

איך הוא לא חשב על זה שמקליטים/מצלמים אותו?
הרי מהניסיון שלו הוא אמור לדעת שכנראה הוא במעקב....

גם השמיניה, עם כל הזמן הזה שהם שמה, הם לא יכלו לבדוק ולראות שמצלמים אותם?

מסכים איתך
יש כאן משהו קצת בעייתי...

SapirEstrella

New member
בידיוק!

גמאני חשבתי ככה! זה כלכך לא מתאים לעומרי... גם כשהכניסו אותו והיא התחילה לדבר איתו, אז הוא נעמד כזה לרגע והסתכל למעלה... זה היה נראה כאילו הוא מסתכל על המצלמות מעקב, אז כשהוא נפל למלכודת שלה זה היה כלכך לא מתאים גם בגלל זה שהוא ראה שיש מצלמות וגם בכלל לא מתאים לתכונות של הדמות שלו ._. התאכזבתי.
ואם כבר מדברים על מצלמות... כשאיה דיברה עם מיקה ורוני ואמרה להם שהיא חייבת לדבר עם ניני ושהם צריכים למצוא דרך להגיע אליו... הם לא ראו את זה במצלמות??
וחחחחחחח אני חייבת להגיד את זה... אבשלום זה כלכך לא שם שמתאים לרשע O_O ורק עכשיו אני קולטת את זה XD
יוליוס בעונה 3 זה שם שמתאים לרשע D: אבל אבשלום...

ny22

New member
מנהל
כל-כך נכון

"ואם כבר מדברים על מצלמות... כשאיה דיברה עם מיקה ורוני ואמרה להם שהיא חייבת לדבר עם ניני ושהם צריכים למצוא דרך להגיע אליו... הם לא ראו את זה במצלמות??"

לא חשבתי על זה!
אבל אולי הם ראו את זה במצלמות ולא הבינו שזאת הדרך שדרכה הבות רוצות להגיע לבנים?

ny22

New member
מנהל
אה, ולגבי אבשלום...

נראה לי שפשוט רצו שלרשע העונה יהיה שם "ישראלי".
יוליוס אולי יותר מתאים לדמות רעה, אבל מצד שני זה לא שם ישראלי...

ny22

New member
מנהל
אגב, מישהו כאן יודע איך קוראים למקום

שבו צילמו את הבריחה שלהם?
זה נראה כמו קיבוץ...

SapirEstrella

New member
אני חושבת שנגלה משו מעניין על המקום הזה

כי כשהם יצאו, אז הם אמרו שאין אף אחד במקום הזה וזה היה נשמע כאילו זה מקום נטוש כזה למרות שיש שם בתים... וגם תמר וירון אף פעם לא יצאו מהבית בתכלס חוץ מבפרק הראשון שהם עשו סיבוב ביער הזה וברחו בחזרה XD זה נראה כמו איזה.... יקום מקביל או משו כזה חחחחחחחחחחחח D:
ישלי תחושה (אולי אני סתם מדמיינת...) שזה קשור איכשהוא לכל מה שאבשלום מתכנן.
מה גם שזה לא הגיוני שחטפו אותם ושה...מפקדה לקרוא לזה? של אבשלום נמצאת בתוך יישוב עם בתים מסביב וחצרות וזה זה נשמע קצת מוזר... היה יותר הגיוני באמת שיחטפו אותם וישימו אותם באותו רחוב שהילדים מצאו.

SapirEstrella

New member
אה וכמעט שכחתי, ישלי שאלה..

נכון שכשהם נתנו להם לברוח אז אבשלום אמר שמד הלמדא עלה? איך זה יכול להיות...? הרי אין להם למדא. ובידיוק ה"השמיניה החדשה" היו באזור ההוא שהג'יפיאס הראה להם.... זה די מחזק את ההשערה שלי חחחחחחחח שזה מין יקום מקביל, ובתכלס השמיניה החדשה היו במקום הנכון....? אולי? D: או שבעצם הם היו במקום הנכון אבל יש איזה פתח סודי או משו כזה? :)

B R A Y E R

New member
מנהל
ככה בדיוק חשבתי

גם כל פעם שמראים את המקום הזה, גם בפרק הראשון וגם כשהשמינייה יצאו מהדלת, עשו בעריכה מין בהירות כזו שנותנת הרגשה שמיימית כזו.
יש לי תחושה שהמקום הזה זו מציאות מדומה שאבשלום מפעיל דרך מחשב, וזה מסביר גם איך בפרק הראשון הוא שלט על מה שקרה כשתמר וירון ניסו לברוח..

ny22

New member
מנהל
לא ממש הבנתי את מה שכתבת..........

לשמיניה המקורית אין למדא, ומה שאבשלום עלה עליו זאת הלמדא של החדשים...
עכשיו אם הבנתי אותך נכון, את התכוונת לכך שהGPS היה היכן שאבשלום נמצא, כן?
ולכן הוא ראה את הלמדא עולה?

אגב, אז מה הקשר ליקום מקביל?
הרי אם הבנתי נכון יוצא שתי השמיניות היו אחת ליד השניה...
ולכן אבשלום ראה את הלמדא עולה.

אשמח אם תסבירי יורת כי הרעיון שלך ממש מעניין
.
תודה

Superboi

New member
היא מתכוונת

שאבשלום והשמיניה המקורית נמצאים ביקום מקביל, והמקום אליו השמיניה החדשה הגיעה ביקום שלנו, זה בעצם אותו מקום בו אבשלום נמצא ביקום המקביל, אז הוא הצליח לקלוט את הלמדא שלהם בין היקומים.

רעיון מעניין, לא חשבתי בכלל בכיוון הזה.

ny22

New member
מנהל
מה

כתבת:
"... והמקום אליו השמיניה החדשה הגיעה ביקום שלנו, זה בעצם אותו מקום בו אבשלום נמצא ביקום המקביל..."
מה זאת אומרת?

אני לא מבין מה המשמעות שהם נמצאים אותו מקום שבו אבשלום נמצא רק ביקום מקביל...
כלומר הם נמצאים פיזית היכן שאבשלום נמצא, אבל הם לא רואים אותו כי הוא נמצא ביקום מקביל. זאת הכוונה?

אם כן, זה באמת מעניין וזה רק מראה שגיורא צדק - העונה הזאת הולכת להיות הרבה יותר מרתקת מהקודמת (או מהחלק הקודם) במידה וזה נכון...

SapirEstrella

New member
אני אסביר :)

התכוונתי בקטע של יקום מקביל שאיפה שהשמיניה החדשה הלכה אליו הוא המקום שבו הייתה השמיניה הישנה... הם היו באותו מקום, רק שאולי יש איזה פתח ליקום מקביל באותו מקום ובגלל זה אבשלום לא ראה אותם, וחשב שזאת השמיניה הישנה. אההה רגע, עכשיו הבנתי... אתה אומר בעצם שאבשלום מדד את הלמדא בכל הארץ? כאילו הוא לא מדד אותו רק איפה שהוא והשמיניה הישנה נמצאים? כי אני חשבתי שאבשלום מדד את הלמדא רק במקום שבו הוא נמצא, ואז לא הבנתי איך זה יכול להיות כי הרי אין לשמיניה הישנה למדא ....חחחחחחח אז הרעיון שלי לא אמיתי כנראה ;)
למרות שעכשיו שאני חושבת על זה חחחחחח זה הכי נשמע גאליס, והשמיניה כלכך לא כזאת... וטוב שכך לדעתי.

מקווה שהבנת <:

Roei152

Well-known member
מנהל
אז איך את מסבירה את זה שיש פרק שבו תמר וירון רואים אנשים הולכים ברחוב לבריכה נכון שלא רואים את תמר וירון בחברה כל שהיא אבל עדין הם רואים אנשים הולכים לברכה הם לא מתיחסים לבדידות יתר או משהו בסגנון חוץ מזה שהם שואלים למה אתה מחזיק אותנו בבית את דדי אבל לא בצורה מוגזמת שהם חושבים אה אנחנו חיים בעולם מדע בדיוני

sigalthequeen

New member
לדעתי האישית האנשים הם עובדים של אבשלום...

תשים לב שזה לא הבית המקורי של דדי ומשפחת דביר ומדובר פה במקום אחר לגמריי עם מרתף בגודל ענקי, דיי ברור שכל האנשים שם הם עובדים או משועבדים של אבשלום על מנת ליצור סביבה מלאכותית מושלמת כדיי שהילדים לא יחשדו יותר מדיי...

Roei152

Well-known member
מנהל
דוקא הסביבה בחוץ אמורה לעורר חשד שימי לב שלא צילמו את חזית הבית באותו מקום בו צילמו בעונות הקודמות החזעת ממש פתוחה חצר גדולה וכו׳

SapirEstrella

New member
וואלה שכחתי מהפרט הזה..

טוב אז אולי אני טועה, אני לא אמרתי שאני צודקת... זאת רק הייתה השערה :)

sigalthequeen

New member
איך יקום מקביל?

זאת תאוריה מוזרה מדיי, לדעתי זה בגלל שבדיוק מתיי שהשישייה הפעילו את הכוחות שלהם השמינייה ניסו לברוח ואז פעל גם המיסוך שעשו כדיי שלא יאתרו את מקור הלמדא ולכן אבשלום חשב שזה מהשמיניה ולא מהשישיה, זה הרבה יותר פשוט ממה שסיבכת את זה...

למעלה