שרשור פרק 196 - אומיקרון

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק טוב שוב מראים לנו כמה ההתנהלות של השישיה שונה מההתנהלות של השמיניה בעבר
שהשמינייה. היתה צריכה להתמודד עם מושגים לא ידועים היא היתה מרוכזת יותר אומנם פה ושם יש עניינים אישיים שלא לדבר על משולש רוני נטשה ודניאל
השישיה מנסה לפתור את זה אבל היא יותר קומית אני חושב שזה בדיוק מה שאנחנו לא אוהבים כאילו השמיניה זו סדרת דרמה זו לא קומדיה במיוחד הדמיות של הגר ויותם שהן הכי בולטות
תמר וירון כרגיל מבריקים גם מבחינת המשחק המשובח של אביב ואיתמר וגם מבחינת מחשבה במיוחד תמר
גם איך שניני אמר ״יאו אתם בטוחים שאתם לא בני 17
״ העלה חיוך על שפתי

SapirEstrella

New member
שמתם לב..

שיש איזה שינוי בגילי? כאילו... זה היה קצת תחמני מצידה אחרי שהיא גילתה את האמת לגרום לדניס להוציא מהגר את האמת על החיזיון שלה...

Roei152

Well-known member
מנהל
זו הדרך של הנבואה להתגשם הרי ברור שדניס והגר לא יסתגלו בכלל אחד על השניה אני בתור אחד שחובב את סדרת פרסי ג׳קסון (סדרה מעולה אגב) יודע שלפעמים הדרך להתגשמות נבואה לא ברורה אבל בסוף היא מתגשמת

הגיע הזמן שהיא תהיה קצת מרושעת!

אחרי כל מה שהגר עושה לה! והיא לא עושה שום דבר רע, רק מנסה לקרב בין שניהם, מה שהגיוני כי הרי הגר ראתה אותם יחד.

ny22

New member
מנהל
למה תחמני? היא רצתה שהוא יגלה את זה

לבד.
אני יכול להבין אותה, ככה יש לו הזדמנות לבדוק...
(אם היא הייתה אומרת לו כנראה שהוא לא היה בודק אם הגר).

SapirEstrella

New member
אבל...

זה לא שהוא גילה את זה לגמרי לבד... היא נתנה לו מין "פוש" כזה שגרם לו ללכת ולדבר איתה... זה לא כזה נכון מה שאתה אומר לדעתי.
בכל זאת, הרי תופסים אותה כדמות הטובה לעומת הגר שהיא כאילו הדמות הרעה... וזה שהיא שיקרה לו אצלי נתפס כצעד תחמני כזה, שהיא רוצה לגרום לו בכוונה בעקיף לגלות את האמת, ולהוציא את הגר שקרנית.
אבל גם יש בזה משהו שזאת הדרך של הנבואה להתגשם... :)

ny22

New member
מנהל
אבל היא לא בדיוק שיקרה...

יש הבדל מהותי בין לא לומר את כל האמת לבין לשקר...

היא פשוט החליטה לא לומר לו את כל האמת...

פרק מעצבן אבל חביב

איך שהשישייה פותרת בעיות באמת ממש שונה מהשמיניה- הם נותנים לבעיות האישיות יותר מדי להפריע בדרך, ובשמיניה המקורית לא הייתה מישהי כמו הגר שרק הוציאה לכולם כל הזמן את הרוח מהמפרשים..
היה את דורי שסיפר בדיחות שזה נחמד וקליל, אבל אף אחד לא חירב לכולם את הניסיונות כל הזמן.
אני אוהבת את זה שגילי סוף סוף מפתחת עמוד שדרה ומנסה לגרום להגר להתרחק מרפאל, ברור לי שבסוף הגר תתגבר על זה ויהיה בסדר ביניהן. לא ימשיכו את היריבות הזו לנצח.. הן פשוט יהיו כמו נטשה וניצן של העונה השלישית- לא אוהבות אחת את השנייה אבל מסתדרות בגדול..

אני מתה מתה מתה על תמר! תמיד חושבת על פתרון, על איך לצאת מהבעיה, תמיד יוזמת! הרבה יותר טובה מהאחים הלפלפים שלה! רק בזכותה איה וניני איתם עכשיו! השאלה היא כמה זמן הם יישארו ביחד, הרי אבשלום לא ייתן להם להישאר ביחד לנצח.
אבל זה ביחד עם הפתק שניצן כתבה לחברה' אולי סוף סוף מסמן את תחילת הסוף שלהם במתקן של אבשלום.. זה די מתיש כל הפרקים האלה שהם כלואים ושום דבר לא קורה.. גם המסך כהה כזה וכואב בעיניים.

המשחק גרוע גרוע גרוע! של כולם כולל כולם! חוץ מתמר והג'ינג'ית שאני לא זוכרת איך קוראים לה.

חשבתם על זה שכל השמיניה המקורית בת 30 כבר?! אחותי בת 30 והם מה זה לא נראים! הם נראים הרבה יותר צעירים!

Roei152

Well-known member
מנהל
יותר נכון איה וניצן איה וניצן רבו בעונה השלישית על אדם ובסוף הן הפכו לחברות הכי טובות והצילו את השמינייה

לא מדויק..

איה לא ממש הייתה חלק מהשמיניה בעונה השלישית אז כמעט ולא הייתה תקשורת בינה לבין אף אחד, במיוחד לא בינה לבין ניצן..
זה נכון שהן הצילו את השמיניה אבל הן ממש לא הפכו לחברות הכי טובות, רק הסתדרו לרגע כדי להציל את המצב.

Roei152

Well-known member
מנהל
אפשר להגיד שכן איה התחילה להתחבר לניצן מהרגע שניצן הבינה שהיא יכולה להציל את תמר , ירון ודגנית מהווירוס של אביה גם בימי השמיניה לאיה לא היתה תקשורת כמעט עם אף בת וברגע שאיה וניצן הפסיקו לריב על אדם ולהציל את תמר ירון ודגנית הן התחילו להתחבר יש את הסצינה הזאת. שאיה באה לניצן אחרי שהיא עצבנית על המועצה שלא מקשיבה לה ניצן ואיה גם מתחבקות לאחר שחיסלו את דניאל איך את מסבירה את זה אני בטוח שאם הם לא היו מוחקים את הלמדא ניצן ואיה היו חברות טובות.

SapirEstrella

New member
..

המשחק של השישייה לדעתי גרוע זה נכון,ודווקא המשחק של הג'ינג'ית שאם הבנתי נכון זאת ליאה לא כלכך אמין בעיניי , אבל המשחק של השמיניה המקורית דווקא לא גרוע, גם בעונות הישנות אני חושבת שהמשחק שלהם היה טוב <:
וכן! גמאני אוהבת את תמר, איך שהיא לא מוותרת והיא לא עיוורת כמו כולם... היא תמיד קולטת שמשו מסריח והיא תמיד עושה משו בעניין <:
רק האחשלה מעצבן חחחחחחחח, הוא כאילו ההיפך הגמור ממנה.
וברור, יש כל מיני דרכים לטשטש להם ת'גיל.. נגיד שמלבישים אותם בבגדים צעירים כאלה וצבעוניים <:

ny22

New member
מנהל
מישהו כאן יודע איך קראו לשיר הסיום?

(שהיה בזמן הכתוביות).
תודה רבה!

B R A Y E R

New member
מנהל
אחלה פרק

סוף סוף התקדמות גם מגזרת התאומים..
מסכים עם חלק שרשמו, אני ממש לא אוהב את איך שהשישייה פותרים את החידות..
או שהם נעזרים בכוחות על שלהם, או שהם מתווכחים שעה וצוחקים אחד על השני, ובסוף מישהו אחד חושב לבד על הפתרון.
השמינייה היו משתפים פעולה ובעזרת המוח בלבד מצליחים לפתור את החידות ביחד.

ny22

New member
מנהל
לגבי החלק האחרון....

מה לעשות שמדובר במשהו אחר...

sigalthequeen

New member
אבל זה לא חידה

אני ממש לא מבינה למה אתם חושבים שהם היו אמורים לדעת שמדובר בשם של החברה שחטפו את השמיניה?
אגב גם השמיניה היו מעלים רעיונות עד שאחד מהם היה פותר את זה כמו במקרה שנטשה פתרה את העניין עם המכונית...

SapirEstrella

New member
אבל..

בעונות הקודמות השמיניה המקורית הייתה מעלה רעיונות עד שמישהו היה מחבר את כל הרעיונות של כולם ועולה על הפיתרון,ותוך כדי זה והם לא היו יורדים אחד על השני... בעונה הזאתי השמיניה החדשה בתכלס לא כזאת משתפת פעולה בצורה נחמדה...במיוחד בגלל הבלונדה,היא מהזה מעצבנת עם הירידות שלה כל שניה! כאילו כמה אפשר... זה כבר ממש מוגזם וחופר. היא גם ככה אף פעם לא עוזרת כשצריך להעלות רעיונות...

למעלה