שרשור פרק 198 - מטען חורג

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
פרק טוב
באמת מותח כמו שצריך

זה נראה די ברור שהגר ודניס יתנשקו בסוף...

ולגבי הפצצה זה באמת מותח, אבל לפחות עכשיו זה נראה שיש כיוון שיעזור למצוא את גילי ורפאל...

מצד אחד הייתי בטוח שגילי תמצא את הרמז בספר, אבל אז מצד שני הבנתי שככה התסריט יהיה יותר מותח - שהם היו ע"י....
מה שכן, שרפאל אמר שהוא מצא - הייתי בטוח שהוא התכוון לכך שהוא מצא את המיקום של אומיקרון...

פרק מעולה
למרות שיש לי כמה הערות וארשום אותן בהודעה אחרת...

ny22

New member
מנהל
כמה בעיות "טכניות" בפרק

בלי קשר לעלילה שלו, היו כמה דברים שקצת הפריעו לי:

א. למה הסוכנים לא נעלו את הרכב? זה מאוד לא מקצועי שסוכנים באירגון כזה משאירים את הרכב פתוח.

ב. נכון שיותם חיבר את הרמקולים לחשמל ובטעות ניתק את המחשב של חמוטל? אז זה באמת היה אמור להיכבות אם היה מדובר במחשב נייח (לא נייד, אלא גדול כזה, קבוע), אבל בגלל שמדובר בלפטופ, הוא היה אמור להמשיך לעבוד על הסוללה(ות).
בנוסף, היום כל מי שקצת מתעסק עם מחשבים יודע שצריך לחבר את הרמקולים לחשמל, זה לא משהו מסובך, ובנסוף לכך לרוב הלפטופים היום, אולי אפילו לכולם (וזה ככל הנראה כולם אבל אני כותב הרוב כי יכול להיות שיש כאלה שאני לא מכיר), יש רמוקלים פנימיים, חמוטל הייתה אמורה לשמוע משהו דרכם... (אלא אם זה היה ממש ממש חלש, אבל זה לא היה נראה כך).

ג. כשגילי הודיעה בקשר שעליהם לחזור לחזור לאומיקרון, אין ניצן או אבלשום לא העירו להם שזאת התחזות? הרי הם גם היו אמורים לשמוע את זה וברור להם שהם לא אמרו דבר כזה - אזי האפשרות היחידה היא שיש מישהו שגנב מכשיר. לא ברור למה הם לא ישר עלו על זה והודיעו לסוכנים.

ד. [המשך של ג'] מה גם, למיטב הבנתי היה להם מכשיר קשר אחד (לסוכנים של אומיקרון), אלא הם היה עוד אח שלא ראיתי, שגילי הודיעה את זה בקשר, איך הסוכנים שמעו את ההודעה? לא היה להם שום מכשיר שדרכו הם יכלו לשמוע....
(אלא אם היה להם עוד מכשיר ופיספסתי...).

SapirEstrella

New member
סופסוף הראו את דדי

מאז סיום העונה הקודמת לא הראו אותו XD אז שמחתי לראות איזה התקדמות בעלילה שלו... הקטע עם הגר ודניס היה קצת מצחיק, "אוקי בואי נסכים בינינו שלא נתנשק, סבבה?" XDDD
ישלי תחושה שבסופו של דבר הם יתנשקו רק בגלל שלהגר נמאס לראות את זה כל הזמן בחיזיונות שלה,רק בשביל שזה יקרה ואז היא תוכל לראות בחיזיונות שלה את הדברים החשובים באמת... כמו מה קורה עם השמיניה.

אורישקי

New member
ועוד משהו

איך דניס שהמועצה בטוח שמה עליו עין בגלל שידעו שהוא קשור ללמדא - הצליח לברוח בעזרת חמוטל - ועכשיו אף אחד לא בודק את זה והיאיכולה להבריח אותו ולתת לו להסתובב ברחובות חופשי? לא הגיוני.
אני נהנה מהנוסטלגיה אבל יש די הרבה חורים, וגם ההימרחות של העונה מעצבנת. מרגיש כאילו הכל נשאר במקום אחרי 8 פרקים.

B R A Y E R

New member
מנהל
עוד משהו שחשבתי עליו

אני מניח שלרפאל וגילי יש פלאפונים עליהם, מה הבעיה לאתר את הפלאפונים שלהם במקום ללכת רחוק ולאתר למדא?
או לחילופין - יש להם פלאפונים עליהם - למה הם לא יוצרים קשר עם השאר ונותנים להם לדאוג?

ny22

New member
מנהל
מצאתי עוד משהו
בהנחה שהיה מכשיר

קשר אחד, איך הם משאירים אותו באוטו והם אפילו לא נועלים את האוטו

זה ממש ממש רשלני...

Roei152

Well-known member
מנהל
בעיני הפרק הזה הוא עוד פרק נמתח אף על פי שיש התקדמות
קודם כל הקטע הזה של הגר ודניס נראה כמו גרסה ילדותית יותר של הקטע של זואי ובן (קרמיט פ) מהאי המשחק הזה של בחור מנסה להתקרב לבחורה והבחורה אומרת לוו מחוץ לתחום
משפחת דביר: סופסוף ראינו קצת מה טיב הקשר בין האחים באמת מחזק אצלי את הרושם שירון ילדותי ומתלהב ותמר יותר בוגרת יונתן לפני שנכנס לטרובו לא היה כמו ירון טיפוס ילדותי ומתלהב אלא טיפוס שמה שמעניין אותו זה משחקים חכמים תמר יותר דומה למאיה אע״פ שהיא צעקנית יותר
גילי ורפאל ציפיתי ליותר מתח רומנטי לא נורא אולי בפרק הבא...

פרק חביב

ציפיתי שלגילי ורפאל יהיה קצת יותר קשה להיחלץ מהצרה שאליה הם נכנסו.. אחרת בשביל מה המתח הזה? תוך שנייה הם יצאו מהאוטו, וזה ממש לא אמין שהסוכנים לא שמו לב- כאילו, הם לא שמעו את הדלת נפתחת? זו לא דלת רגילה של אוטו, זו דלת על ציר שעושה רעש! והם לא ראו תזוזה בתוך האוטו? לא יודעת, לא ממש הגיוני..
כשהם התחילו לדבר על יותם בדירה הייתי בטוחה שהם יתחילו להגיד דברים רעים על כולם והם שומעים אותם.. אבל בעצם הם שני החברה' הטובים בחבורה אז פחות הגיוני..
גם חשבתי שמשהו יקרה ביניהם וכולם ישמעו את זה..

שמחתי שהיו קצת סצינות משפחת דביר, למרות שהן היו קצת דביליות.. ליד תמר וירון איה וניני נראים ממממממש מבוגרים!
תמר מלכה- לא משתתפת בדברים הילדותיים שהאחים שלה עושים ותמיד חוחשבת איך להיחלץ מהצרה, ככה איה הייתה פעם!

הקטע עם דניס והגר קצת נמאס ואני מקווה שהם כבר יתנשקו, שהיא תתגבר על רפאל והכל יהיה חלק ונחזור לאקשן.

הקטע עם הפצצה והחיזיון של הגר קצת מפחיד אבל אם לפי מה שרואים בטיימר יש עוד ארבע דקות- שיברחו! מה יש להם להישאר שם אם הם יודעים שהמקום עומד להתפוצץ?
וזה היה דבילי שגילי חיפשה בספר אבל לא מצאה.. אז בשביל מה בכלל להראות לנו שהיא מסתכלת בו?

ואני מחכה שהשמיניה כבר תשתחרר מאבשלום! עוד שנייה כבר נגמרת העונה! כמה אפשר למשוך את זה?
כאילו לא מתקדם..

B R A Y E R

New member
מנהל
פרק נחמד

אבל אני גם כן מחכה להתפתחות אמיתית בעלילה... יותר מדי זמן השמינייה חטופים וזה עדיין לא מתקדם!
אולי עכשיו כשסוף סוף הם ימצאו את הרמז למקום של אומיקרון בבית של איה וניני הם יגיעו לשם והעלילה תתגלגל...
מצפה לפרקים מותחים להמשך השבוע הזה

ny22

New member
מנהל
כרגע זה באמת נראה שהעונה הולכת

ומתפחת מבחינת העלילה....
אני ממש מקווה שזה ימשך כך.

למעלה