שרשור הספוילרים

כדברא

פרק 95:
קירקי במרוץ נגד השעון להגיע בזמן לסבוואר. אביגיל מארגנת לגיא הקרנת בכורה בגנרטור. אוג מקבל הצעה מפתה בקשר לשיר שלו עם אביגיל. עמית מגלה לליבי את האמת על היעלמות שרון.
&nbsp
פרק 96:
גיא מקבל ביקורות קטלניות על התפקיד שלו בסדרה, ואביגיל מנסה להסתיר אותן ממנו. קירקי ודקל חושדים בגרי ודורשים הוכחה שהוא באמת עבר לצד שלהם. ליבי ועמית מרגלות אחרי העל טבעיים.
&nbsp
פרק 97:
דקל קירקי גרי ולוק מתאמנים לקראת חיסולה של אריאנה. דקל וקירקי מחביאים את ספר הלביאים החדש. אוג מתבקש להכין מערכון על הפרידה מאביגיל. עמית וליבי מצלמות חומרים מפלילים.
&nbsp
פרק 98:
ליבי ועמית עומדות לשלוח סרטון מפליל של לילה. לילה ודקל עושים משמרות להגן על קירקי מהמליפיקים. גרי משכנע את אריאנה ללכת על הפלגא במקום המגנא. אביגיל זוממת לחבר בין אוג ויסמין.

נו באמת

גרי בוגד! זה ברור. וחוץ מזה, למה נראה לכם שהוא רוצה שילכו על לילה? כי גם הוא הבין את מה שאמרתי כבר הרבה זמן...!
&nbsp
ביקורות קטלניות? פלאשבק לא היה כזה נורא... אז אוג ואביגיל מתרחקים קצת והיא מנסה, ביצירתיות אין קץ, לשדך לו את יסמין.
&nbsp
יופי! ליבי סופסוף שומעת על העל טבעי! אתם יודעים מה זה אומר? רק הבוגד בקיבוץ לא שייך לכלום. ליבי מצלמת. זה מגניב.
&nbsp
ספר הלביאים החדש זה ככה:
&nbsp
1) גרומלים- הם מקפיאים כאלה.
2) כדברות- הן טובות!
3) מליפיקים- יכולים למחוק לך את הזיכרון.
&nbsp
ואין עוד, דקל לא ממש פגש עוד...
&nbsp
עוד פעם שומרים על קירקי... הוצאות האבטחה האלה עולות לנו. אגב, כמו בשלטון הצללים, הסרטון שהן עומדות לפרסם זה הדלפה שלי כדי שיראו כמה לילה גדולה.

Roei152

Well-known member
מנהל
עלילת שמירת הסוד מסתבכת
יופי יוסי אתה ממש נאמן ללילה , היא רוצה לשמור את סוד העל טבעי.. לוק גם כן , בכלל זה מיכל חיבררה בינהם מלכחתיחלה....

היי היי, חשוב להדליף גם!!!!!!!!!

חוץ מזה, תגיד עכשיו שאין הסכם!
&nbsp
מה לילה אמרה אתמול אם לא את מה שאני אמרתי לה להגיד כבר חודש?!
&nbsp
חוץ מזה, גם אני כדברא!!!!!!!!
&nbsp
ואל תשכח- מכיר אותה לפני ליטמן.

שיר m

Well-known member
אני רק שאלה

מתי כבר אוג ואביגיל? כמה צריך לחכות? לא סבלנו מספיק? הנה יש קליפ! עכשיו גם מערכון? ואז אוג ויסמין? נו באמת! העם רוצה אוג ואביגיל!
&nbsp
זהו, פרקתי.

אגב, מאחורי הקלעים של השיר

ושיר, בזכות מי יש להם הזדמנות לחזור להיות ביחד?
&nbsp
מי הבריזה לאוג כדי שהם יחזרו להיות ביחד?
&nbsp
מי?! מי מצילה לאוג את התחת כבר שנים?! מי המקור לכל הטוב בסדרה?!

שיר m

Well-known member
די נו הם כאלה חמודים! בוא נראה אם המלכה שלך גם תחזיר אותם...

שלטון הצללים

פרק 21: פינוכנסת

נחושתן חוגג בכנסת את הכניסה לעשרת המבטיחים של זיניוז וזוכה להפתעה. דודי ומורן תופסים טרמפ על הריאיון שלו כדי להגיע למשרד של אברמוף.
&nbsp
פרק 22: התפרצות

דודי ומורן חושדים שאופק גילה את הסוד של אברמוף דרך גלייזר והם מחפשים דרך להגיע אליו. דודי מגלה דברים חדשים על התקופה שקדמה לבואו של אופק לכנסת.
&nbsp
פרק 23: הקיטבג

אברמוף מאיים על מורן ומבהיר את אופי הקשר שלו ושל גלבוע. נחושתן מצטרף לחקירה של דודי. זיוי מארגנת מפגש בין הוריה ליהודית כדי לשכנע שהיא וחומי מתאימים.
&nbsp
פרק 24: ניגוד עניינים

דודי המום שפוטר. מורן נחושה להרחיק אותו כדי להגן עליו וחוזרת לגלבוע. נחושתן מציע לחפש את חוק הזרע של כוכבה לחוק אחר כדי להעבירו.

מעניין

אז מתקרבים לאברמוף, יש לו סוד ולומדים על אופק.
&nbsp
זיוי לא קשורה.
&nbsp
נחושתן עוזר!

למעלה