605 מה יותר גרוע מתלונות של מושיעה?

605 מה יותר גרוע מתלונות של מושיעה?

תלונות של שני מושיעים! למזלנו המושיע השני פרש לגמלאות מוקדמת

סיפור טוב עם יסמין ואלדין וג'פאר
היה מעניין.
"שומשום היפתח!" אלדין קצת דרמטי
המקום ההוא הזכיר לי את הבית של טייני והענקים.

המלכה הרעה באמת מתנהגת כמו הבת של אמא שלה
ומתחזה לארצ'י
החבורה כרגיל נופלת בפח. כאילו שארצ'י מסוגל להיות כזה תקיף

סטוריברוק היא אטרקציה לגנבים
אמה, ניל, רובין הוד, ויל סקרלט ואלדין, שלא נתפס כל השנים האלה!
עבודה טובה, צ'רמיניגים.

המלכה והמכשפה צמד חמד של אחיות

רג'ינה כבר מסדרת שמרטף לאחיינית שלה, ומדמיינת לה עתיד מזהיר בתור מרשעת לתפארת

זלינה הפכה את ג'ימיני לצרצר בחזרה! צרצר מחמד לרובין

עכשיו כל פעם שהיא תבכה באמצע הלילה, הוא יגיד לה להקשיב למצפון שלה ולתת לאמא לישון

אביטל186

New member
חחחח בוקר טוב כולם, פרק חדש ומושלם...

אז כיון שאנחנו במגמת מופתעות לטובה העונה הזאת, הקצב ממשיך כך לשביעות רצוני וזה כיף

(דילגתי על שני פרקים ואני אשלים... את זה ראיתי ממש אתמול בלילה אז זה טרי
)
אז מה היה לנו?
אלדין ויסמין, סיפור חמוד מאוד,פיקפקתי באלדין הזה בהתחלה אבל התבדתי, שיחק אותה עם המבטא הזה

לרגע התבלבלתי באיזה אגדה אני עם השומשום תפתח, אבל זה השתלב אז בסדר..
אהבתי את הטריק שלו עם התפוח בדומה למקורי, כמה זמן מתאמנים על זה? זה חלק מתנאי קבלה לתפקיד?
אז מסתבר שהוא היה כאן כל הזמן, לא משכנע, אבל כמו שאמרת פרח, כל הכבוד צארמינג!!

אז המלכה מרעילה את האורקל כדי לגלות מה בחיזיון של אמה- לא משכנע. מהאגרסיביות הזאת תעזור לה? עם ארצי היא יכלה לענות אותו שיצייץ אבל בתכלס, היתה איתו מאוד עדינה.. כמה חבלים ולהפוך צורה אליו? נו באמת...
אז אמה מקבלת ג'ננת תקווה כשהיא שומעת שיש עוד מושיע וכנראה בחיים
וזה גורם לה לקחת צעדים שהיתה צריכה לעשות מזמן.
המשך יבוא...

אביטל186

New member
המשך..

אז כולם נופלים בפח ומאמינים לארצי המזוייף, הוק עושה פרצופים של ספק נעלב ספק כועס ספק מודאג,
סנואו האמא המושלמת שתמיד סולחת,
רגינה זועפת יותר מידי בפרקים האחרונים זה מתחיל להעיק עלי...
יאלה אחותי שחררי, די עם המרה שחורה הזאת! היא הולכת להמציא שיקוי שאולי יגן על אמה מפני.. עצמה..
הסצנה בין הנרי ואמה שנועדה להיות מרגשת- הצליחה באופן חלקי בלבד, לא בגלל אמה הפעם אלא בגלל הנרי.
הקטע של המספרים שגוזרים את גורלו של המושיע מלהושיע, על מה משתמשים בזה? פספסתי?מה גוזרים? את ההילה מעל הראש

אז אלאדין כבר לא המושיע ואמה ומשפחתה מקבלים את מותה הקרב ובא ובלבד שלא להשתמש בזה. אם תשאלו אותי ההסכמה שלהם מהירה מידי וחוסר הדאגה שהבת שלהם אשכרה תמות היה מוזר.. לא משכנע בכלל. רק הוק נראה הגיוני נוכח המצב.
שאלה שעולה לי- למה גאפר לא הורג את אלאדין בכל שלל ההזדמנויות שהיו לו?

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והמושיע מאגרבה 6-4

בסך הכל פרק לא רע. הרושם שאני מקבל הוא שאלאדין מסתיר שאת הדחיפה האחרונה לוותר על כוחות המושיע הוא קיבל מעוץ לי גוץ לי שהרי בכל דור ייתכן מושיע אחד ועוץ לי גוץ לי רוצה שאמה תהיה המושיעה. לגבי ג'פאר, הוא פשוט סדיסט - מרגע שהוא יודע שאלאדין יהרוג את עצמו, הוא יכול לשבת ולהתענג על חורבנו. הסצנה עם שלושת הגנבים בטח מתכתבת עם שלושת האחים הג'ינים - ג'פאר רצה להתעלל באמארה בסצנה הזו.

רק לי השיחה בין שלגיה לאמה הזכירה לי סצנה זכורה בין סגן השר החוץ שלנו לבין איש השגרירות הטורקית. שלגיה באמת רואה את עצמה כנעלית מעל אמה. ואני מניח שהנקודה היא שישנו עדיין מרחק מסוים בין אמה למשפחתה.

אז המוטיבציה של המלכה הרעה כנראה זהה לזו של רג'ינה - היא רוצה שיאהבו אותה אך יאהבו אותה כפי שהיא. עדיין היא ערמומית בהרבה מרג'ינה הרגילה - רג'ינה בחיים לא הייתה לוקחת את זלינה לספא. נחמד מצדה להזכיר לג'מיני את ימיו כשותפה. מסכן ג'מיני (בסדר, אהבתי את סיפור הרקע שלו.)...

Aranel Nenharma

Well-known member

הסדרה רשמית איבדה את זה
בשלב הזה זה נראה כאילו יאן להם סיפור והם סתם זורקים רעיונות לפרקים
למה???? אבל למה???? להרוס את הסרט הכי טוב של דיסני אלאדין
זה היה קצת מגוחך שאמה והנרי השוו את הסיפור של גסמין ואלאדין לסרט
&nbsp
מה שכן אהבתי זה שלגסמין בסטוריבוק קוראים שיראין שאם אני לא טועה זה השם של הדמות המספרת מאלף לילה ולילה והסיפור של אלאדין ועלי באבא הם במקור משם

הלדיל

New member
שמה של מספרת הסיפורים הוא שחרזדה. ונפגוש אותה בהמשך.

כבר שנים שהמעריצים מתחננים בפניהם שיכניסו את אלאדין לסדרה. אז הם מצאו שהעונה מתאימה לשילוב הדמויות הללו. וכמובן בעולם שבו הסופר האחרון לפני הסופר היה בחור ושמוו וולט, ברור שהם יתייחסו לסרט כגרסה האולטמטיבית. הנסיכה בכלל לא יוצאת טוב מהמעשייה - היא מסרה את הטבעת של אלאדין (לאלאדין יש שני ג'ינים במעשייה.) לוזיר בגלל שהיא חשבה שהוא רוכלת זקנה.

למעלה