שרשור מנצחת העונה - תקווה

דאג, גרמת לי לצחוק כל העונה (לא הייתי מילולית)

רק ץתסבירי לי מה זה התחת והחרא האלו כל הזמן? איזה אושר שאסיף, הצ'וח המתיימר והאווילי לא זכה

חחחח התתפלאי אם אומר לך שאחד מהמשוררים האהובים

עלי, מאלו הפראנסאווים העונה לשם פול ואלרי כתב סונטה לחור התחת?
זו אני, וזה כור מחצבתי. :) שלא להזכיר את המשורר הישראלי האהוב עלי
שבתאי.

יש "פסטיבל" שבתאי כבר חודש בהארץ. ריאיינו את כל

מי שקרוב בדרך כלשהי, חוץ מהחתול תלת-רגל שחי לשבתאים על אדן החלון. נשיקות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
רק בגלל השנאה הזאת ברשת הגיע לה לנצח! תקווה

והאהבה שתקבל בחוץ תגבר על כל בריוני המקלדת והוואנבי עבריינים...
זה מה שמנחם אותי

זה ושהמשפחה שלה לא שותקת ומגישה תלונות במשטרה על כל האיומים

עכשיו שכל מי שלא אוהב אותה יתמודד יפה ויגיד לה מזל טוב על הזכיה

כולל אלו פה שרשמו "רק לא תקווה"
הזכירו לי את "רק לא טהוניה"

על אפם וחמתם!

תקווה

יונתנסקי

Well-known member
אני לא אהבתי אותה , את התנהלותה ודרך דיבורה

לו היו מבקרים אותה רק על זה, יכול להיות שלא היתה מנצחת.

אני סימסתי לה רק מפני שהתנפלו עליה בצורה חסרת רסן.

מרגוליקו

Well-known member
בסוף לא סימסתי

לאף אחד.

ביום חמישי סימסתי לגדי כברירת מחדל והיה לי ברור שהוא לא ינצח, ואז החלטתי ללכת עם הלב שלי ולא לסמס לאף אחד.

אבל אמרתי ואוסיף ואומר , שאיחלתי לכולם בהצלחה ומי שיקח שיהיה לו לבריאות. ( חוץ מאסיפי, כלומר שיהיה בריא אבל שלא יזכה.)

אני רוצה לומר
וברכות לזוכה הגדולה של העונה תקוה....

גדעון,אני מאחל לה רק אושר,בריאות,זוגיות מוצלחת עם ליאור ושתעשה רק טוב ודברים חיוביים עם המיליון.
&nbsp
יש לי בטן מלאה על הבחירה בה,זה לא הזמן,זה לא העת,וזה בעיקר לא רלוונטי יותר.
&nbsp
אומר לכם רק כך-הכתובת של התוצאה הערב היתה רשומה על הקיר מהשבוע ה1,ודברי הסיפא האחרונים של האח הגדול לתקווה רק חיזקו,איששו ונעצו את התוצאה הסופית הזאת לטעמי.
&nbsp
דברי -סיכום חברים וחברות.... אני בוחר לסכם 3 עונות של הפורמט בגוף השידור החדש "רשת".
&nbsp
לעניות דעתי היתה עונה חלשה בטיבה ,אמנם עונת הVIP היתה הרבה יותר גרועה עבורי הרבה בעיקר בגלל הליהוק (שעוד אחזור לנושא קריטי זה).
&nbsp
הדייר שכה ציפיתי לחזרתו בעונת הVIP שי חי המיתולוגי אכזב אותי בהופעתו השניה בבית האח וזה בנוסף
עם הליהוק הסתמי השאיר בי טעם מר ואכזבה מהעונה כולה. בטח בתוצאת הסיום שלה.
&nbsp
אני סבור שדווקא העונה ה1 ב "רשת". היתה העונה המהנה ,מעניינת,ומוצלחת מבין ה3 עד כה.
&nbsp
היה ליהוק הרבה יותר איכותי ומגוון בעונה ה1,היו אירועים חריגים בפריים טיים-בגידות של שתי דיירות עם בני זוג מהבית.
&nbsp
ובעיקר מה שהרים לי את העונה ה1 היו דיירי הכניסה השניה ובראשם אביבית בר-זוהר שטרפה את כל מאזן הכוחות בבית ושהרימה את העונה למחוזות גבוהים.
&nbsp
הכניסה השניה היא שלב חשוב מאוד וקריטי בחיים של עונה,היא מספקת אספקטים של השלמת החסר,תיקון הקיים,ומעוף יצירתי. בעונה שהסתיימה הערב אני חושב שהכניסה השניה לא הוסיפה לתמהיל הקיים,אולי להיפך. למעט אודליה...
&nbsp
ולכן עבורי העונה המוצלחת ביותר היא עונה 1. עדיין... אני לא מסיר מאחריות ופוטר את קברניטי "רשת" מלהסיק מסקנות לגבי הרב-חובל שמשיט את הספינה האדירה הזו.
&nbsp
והלא הוא מיודענו -רועי עוז.
אני באמת ובתמים ממליץ לאנשים שאמונים על הגה הספינה לחשוב שנית האם הוא האדם המתאים לנווט גם בימים של ים סוער את הספינה.
&nbsp
הקורונה הארורה הזו טרפה את כל הליך המחשבות וההגיון,ובעצם סיפקה שרטון ואי הצלה לרב -החובל הכושל.
&nbsp
אם יש אנשים עם חשיבה בריאה בדירקטריון "רשת", שיאמינו כמה גבוה הם יכולים לשוט ולאילו מחוזות ואיים חדשים יגיעו עם רב -חובל או רב-חובלת עם בטחון אמיתי בעצמם,באורחי הספינה שלהם ובתומכי הספינה אנו הצופים.
&nbsp
שוב ברכות לזוכה תקווה,ובנימה אופטימית זו נסיים ברות.סוף.
&nbsp

נוקי1998

New member
נן, אביבית בר-זוהר העלתה את הרמה של העונה ה-1?

מתגעגעת לנשים ללא ניתוחי אף ושפתיים, שלא רואות בגבר שייח שצריך לשרת אותו, לא חייבות לבשל כל היום, ויש להן עמוד שדרה, אינטילגנציה, כבוד עצמי, הומור וסרקזם.
כמו תקווה, הזוכה של העונה הנוכחית, שבחלקה היתה מרתקת בעיני יותר מכל העונות הקודמות של התוכנית ב"רשת".

אז לפי דברייך אישה שמרצונה החופשי בוחרת לנתח בה פגמים ב...

שבעיניה מפריעים לדימוי העצמי והבטחון העצמי שלה לא ראויה? ,או שרחמנא ליצלן יש בה חדוות בישול וסיפוק בלבשל לאחרים לא מספיק "אישה חזקה" ?

או שהיא לא "על רמה"? ,צר לי שזה מה שאני מתרשם מדברייך,זו לא העצמה נשית.

אביבית בהחלט העלתה את רמת הענין,רמת השיח,ורמת הבידור בעונה שנכנסה אליה בכניסה השניה.

אני רואה באביבית עמוד שדרה חזק שאומר אני אישה חזקה שמשתמשת במה שהבורא נתן לי כדי להגיע להצלחה שלי. יש והיו לה אינטילנגציה שכלית ורגשית גבוהה,כבוד עצמי וכבוד לאחר,אם זה בשפה ונימוס וכיבוד אב ואם,היה בה ויש בה טונות של הומור.

רק סרקזם חסר בה,לא שאני רואה בסרקזם כתכונה שמתקרבת אכנשהוא לחיובית בטח לא בשימוש שתקווה השתמשה בו.

שכחת לציין שבכל מה שאת רואה בתקווה,לא ראית -גסות,חוסר תרבות דיבור,בהמיות כלפי האחר ורגשותיו,שימוש בשפה קשה כלפי האחר,זלזול בדיעות האחר,רמיסת האחר,בנוסף לתכונות של גניבה,עצלנות ששוברת שיאים,חוסר תרומה במטלות הבית ,שקר למען חמידה לצון על האחר,והלבנת האחר ברבים.

אבל היי... כל אחד והפריזמה שלו.

חבל שגררת אותי בערב חגיגי שכזה,להזכיר לכמה מחברי הפורום גם תכונות שאחרים ראו בה פה.אמנם במיעוט...אבל זו הרוח...לא משנה אם היא מסריחה או ריחנית...

נוקי1998

New member
נכון, כל אחד עם הראיה שלו. מצטערת, מתקשה להעריך מי שרואה

באביבית דמות מופת. בעיני היא מעליבה את המין הנשי.
&nbsp

נרד1

New member
רועי עוז, האמת חייבת להאמר, תודה על הפקת ערב פנומנאלי!

לאה133

Well-known member
הכי מאושרת, מהיום הראשון, מהירידה במדרגות החיוך

גומות החן, התאהבתי, ועד היום עם כל העליות והמורדות לא הפסקתי לאהוב אותה ולהבין אותה. יש לי מזל שכל מי שאני אוהבת בסוף זוכה. כנראה שאני בוחרת נכון באהבה, אז להתראות באח הגדול הבא

למעלה