TAR2101

retard boi

New member
TAR2101

אני לא יודע אם זה תכנון לקוי של המשימות או קאסט הסלברטיז אבל העונה ה 21 של המירוץ התחילה ברגל שמאל.
לא צריך להתחיל כל עונה שנייה בלג בסין. אם אתם רוצים להתמקם באמצע אסיה בשביל להפחית עלויות יש מספיק תרבויות מסביב שלא נגעתם בהם (להוריד לג בודד בקזחסטן ואזרבייז'אן כל המדינות הדרומיות של ברה"מ לשעבר זוכות להתעלמות מוחלטת במירוץ), אני באמת לא מבין מה מביא אותם לאותם מקומות שוב ושוב שיש אופציות אחרות.
הצוותים העונה גם לא עושים רושם ראשוני טוב. להוריד את האחיות הסרי לנקיות שקרועות על כל המח אף אחד מהצוותים לא באמת בלט או עורר עניין כלשהו. עצבנו אותי במיוחד זוג הילדים הנוצרים שהחליטו לחלוק את מיקום הרמז והפיט סטופ עם כל הצוותים סביבם כשהם נמצאים בתיקו במקום אחרון, אני יכול לקבל את התמימות של קטועת הרגליים והבן זוג שלה בחלוקת אינפורמציה שהם בפרונט אבל כאן זה כבר היה עניין הישרדותי.
שבוע הבא אינדונזיה. שוב.

niro62

New member

פרק ראשון באמת מעפן, זה ניהיה כבר מוגזם כל הלגים בסין נראה שכמעט בכול עונה הם היו בסין וזה מה זה מיצה, ובאמת המשימות היו מעפנות ולא מעניינות, מה חשבתם שלהראות את הצוותים מחקים פינג פונג על ילד מעניין מישהו? אולי באמצע עונה כמשימה שנועדה למלות מקום זה היה מתאים, בטח לא לפרק הראשון שצריך להיות הכי וואוו. הצוותים גם ניראים נחמדים אבל את הקטעים הטובים המצחיקים והמותחים באמת שלהם אנחנו לא נראה כי הגירסא האמריקאית נותנת לכל לג רק 40 דקות, מה שלא מספיק אפילו בשביל לזכור את השמות של כל הדמויות וחבל כי אני מאמין שבעונת ריאלטי עם מספיק זמן מסך המתמודדים האלה יכלו לעניין

למעלה