איציק11100
New member
קו מוניות 51 שיחל ב- 10.10.12על פי המסלול הבא:
פ"ת: פינסקר, אורלוב, המכבים, גיסין, זבולון המר,דרך אם המושבות(איצטדיון/ת.רכבת).
בני ברק: ששת הימים.
רמת גן: קניון איילון,אבא הלל, ז'בוטינסקי(בורסה).
ת"א: מנחם בגין (קרית הממשלה),השומרון, הר ציון, לוינסקי, תחנה מרכזית.
לפרטים: מוניות 51 בטלפון: 03-9310131
הועתק מכאן