גברת סיוון כרמון מונתה השבוע לדוברת משרד התרבות

גברת סיוון כרמון מונתה השבוע לדוברת משרד התרבות

בשנה האחרונה מאז המינוי הפוליטי של מירי רגב כשרת התרבות, תחלופת הדוברים של המשרד היתה רבה ביותר וכפי שיפורט להלן:

בתקופת כהונתה של השרה הקודמת לימור לבנת, דוברת המשרד במשך שנים היתה גברת אור דורון. אך עם סיום תפקידה של השרה לימור לבנת ומינויה הפוליטי של מירי רגב כשרת התרבות, אור דורון נאלצה לסיים את המטלות שבהן החלה בתקופת כהונתה של לימור לבנת ולאחר מכן נאלצה לפנות את מקומה לדובר החדש של המשרד.

באופן זמני מונתה כדוברת זמנית בחורה שאינני זוכר את שמה מאחר ושוחחתי איתה בטלפון פעם אחת בלבד.

אך ביום חמישי שהיה היום השלישי של פסטיבל כרמיאל 2015, התברר לי שהתמנה למשרד התרבות דובר חדש ששמו לישי הרצוג ששימש כדובר המשרד כמה חודשים בלבד. מר לישי הרצוג התמנה לדובר המשרד כמה ימים לפני פסטיבל כרמיאל 2015.

בינואר 2016 אני מנסה ליצור קשר עם מר לישי הרצוג, אך התברר לי שהוא כבר לא דובר המשרד ומי שהתמנתה במקומו כדוברת המשרד היא גברת נעמה רוזנברג. המינוי של נעמה רוזנברג כדוברת המשרד היה בתחילת ינואר 2016 יומיים לפני שהתקשרתי אליה. כששוחחתי איתה בטלפון לראשונה בעת מינויה לתפקיד, היא לא בדיוק ידעה מהו תפקידה במשרד וזאת מאחר ולדובר משרד התרבות יש תפקיד נוסף בעל חשיבות ציבורית רבה ביותר מעבר לתפקידו כדובר המשרד. לאחר מכתב חריף ביותר ששלחתי ללשכה המשפטית של המשרד ולמבקר המשרד ולמשרד המשפטים, היועצת המשפטית של משרד התרבות הוציאה הנחייה לדוברת המשרד החדשה שבה הובהר לה מהו בדיוק תפקידה הציבורי כדוברת המשרד מעבר להיותה הדוברת הרשמית של המשרד.

אתמול (חמישי) אני מתקשר לגברת נעמה רוזנברג והתברר לי שהיא כבר לא דוברת המשרד ובמקומה מונתה גברת סיוון כרמון. בשיחת טלפון שהיתה לי אתמול עם מבקר המשרד התברר לי שהיא מונתה השבוע לדוברת המשרד בדיוק יומיים לפני שהתקשרתי... מעניין כמה זמן תחזיק גברת סיוון כרמון כדוברת משרד התרבות.

בנסיבות העניין נראה שאף אחד לא מסוגל להסתדר עם השרה הפוליטית מירי רגב...

ואגב, גם גברת אורלי פרומן מנכלית המשרד פרשה מהתפקיד לאחר מינויה הפוליטי של רגב. וכך גם אחרים במשרד שפרשו לאחר מינויה הפוליטי של רגב.

ועכשיו אני אתן תשובה לכל אלה ששואלים מה בכלל הקשר של נושא הפוסט הזה לריקודי עם ולמה בכלל אני מפרסם את הידיעה הזו דווקא בפורום ריקודי עם, אז זו תשובתי:

בחרתי לפרסם את הידיעה הזו בפורום ריקודי עם מאחר ומרבית מהעוסקים כיום בתחום הולכים לפסטיבל כרמיאל ורוכשים מכספם כרטיסים למופעי הפסטיבל.

אם העוסקים בתחום לא היו רוכשים כרטיסים למופעי הפסטיבל, לא הייתי מפרסם את הידיעה הזו בפורום הזה!!! הידיעה הזו מפורסמת כאמור רק בגלל שמרבית רוקדי ההרקדות כיום ומרבית הגולשים בפורום הזה (למיטב ידיעתי) רוכשים מכספם כרטיסים למופעי הפסטיבל. והדבר הזה מקומם אותי ביותר!!!

ברצוני לומר לכל אותם רוכשי כרטיסים למופעי פסטיבל כרמיאל, שמופעי הפסטיבל במתכונתם הנוכחית הם כאלה רק בגלל משרד התרבות!!! וזה הקשר של נושא הפוסט לפורום הזה. וכפי שתראו בפוסט הבא שאני אפרסם כאן בפורום, אתם בשר התותחים של קומץ בודדים שצוחקים כל הדרך אל הבנק וממנו!!! הפסטיבל הוא למעשה קומבינה לצורך חליבת הקופה הציבורית בתחבולות ובדרכי עורמה על מנת שקומץ בודדים יוכל להנות מאורח חיים ראוותני ביותר ולהרבות בנסיעות לחו"ל. ואתם הרוקדים והרקדנים והכוריאוגרפים של להקות המחול, אתם בשר תותחים!!! פרטים נוספים בפוסט הבא...

ולמען הסר ספק,

ברצוני להדגיש ולציין שאין לי כל ביקורת או טענה על ההרקדות המתקיימות בפסטיבל כרמיאל. כל הביקורת שלי על פסטיבל כרמיאל היא על מופעי הפסטיבל ועל מופעי הפסטיבל בלבד!!!! ולרבות על כל מי שקשור למופעי הפסטיבל ולהפקתם.

תיקון טעות סופר

בהודעתי הקודמת נפלה טעות:

אתמול (חמישי) אני מתקשר לגברת נעמה רוזנברג והתברר לי שהיא כבר לא דוברת המשרד ובמקומה מונתה גברת סיוון כרמון.

הכיתוב הנכון הוא (התיקון מודגש)

אתמול (רביעי) אני מתקשר לגברת נעמה רוזנברג והתברר לי שהיא כבר לא דוברת המשרד ובמקומה מונתה גברת סיוון כרמון.

למעלה