שעשועי כתיבה

לא! הוא עוסק בסוחרי סמים ורציחות

החלק של הדם הוא בגלל הרציחות. אבל לא בהכרח שותים אותו.

MeSofer

New member
יש פואנטה!

הפואנטה היא שאנגלוז היא בעייה קשה

אני מאמינה שכולם כמעט מתחבטים בזה ואם היה פתרון פשוט, מישהו כבר היה מוצא אותו (היי! בואו להשתמש במחולל החלופות העבריות האוטומטי! רק אימרו את המחשבה שעברה לכם בראש בהיבריש ותקבלו אותה בעברית תקנית באישור אבשלום קור! or not )

the rockman

New member
מקסים!

לקחת אבן (רעיון בנאלי) והפכת אותה לפנינה (כתוב בכזו רהיטות וחן שבלעתי את הסיפור בשניה!)
נהדר!

ויימס

New member
הפוסל במומו פוסל.

התעוררתי בקפיצה. השעה הייתה שתיים ורבע בלילה. היא בוודאי העירה אותי כדי לכתוב. לא, לא המוזה.
הכל התחיל כאשר מצאתי מכונת כתיבה ישנה בביתה של סבתא חדווה ז"ל, והקלדתי בה מעט לשם השעשוע. מה שהיא הדפיסה היה,
"מכונת כתיבה זו מקוללת. I now own you b**ch.
עמך הסליחה."
כמה מעורר השראה! חשבתי.
מאותו רגע לקחתי את המכונה לביתי, וכאשר השותפים תהו למה אני כותב באמצעות מכונת כתיבה במקום במחשב, חייכתי חיוך צר ומלמלתי משהו על רטרו.
מאז, חיי השתנו ללא היכר. מצאתי את עצמי כותב סיפורים לתחרויות כל הזמן, במיוחד על ערפדים. המקוריות והעניין האנושי בסיפורים שכתבתי הפתיעו אפילו אותי. ימים רבים הייתי קורא את סיפוריי ומצחקק בעדינות.
לאחר כמה חודשים, עברתי לכתוב ספרים עבי כרס, שעוסקים בחבורת הרפתקנים שמטיילים ביער. אני מתכנן לכתוב סדרה בת חמישה עשר ספרים, מכיוון שיש לי כל כך הרבה לתרום לעולם (ויש גם נבואה!).
יום אחד, הבוס שלי התקשר ומלמל משהו על כך שהוא נאלץ לפטר אותי עקב העובדה שלא הגעתי לעבודה מזה יובלות, ושאני גם לא ממש מוצלח בלי קשר.
"הבלים!" הכרזתי והמשכתי לכתוב.
מעט לאחר מכן נזרקתי מהדירה בגלל חוסר יכולת לשלם חשבונות.
"חתולים!" הכרזתי בעודי כותב סיפור על חתולי רחוב.
החלטתי לכתוב לעצמי סיפור על בית שעשוי מכסף, ובכך לפתור את כל בעיותיי.
אבל באותו לילה הרה גורל שבו נפתח סיפורנו, מכונת הכתיבה לא הייתה בשום מקום. שכן סיפר לי שאחד מחתולי הרחוב דרך על מקלדת המכונה. מכונת הכתיבה וגם החתול מעולם לא נצפו בשכונה מאז.

ממש חמוד

אהבתי את הנימוס של המכונה: "I now own you b**ch.עמך הסליחה."

* הייתי מעיר גם על הבחירה בכתיבת המספר בלשון זכר דווקא, אבל זו בסה"כ בחירה אינדווידואלית שלא משנה לעלילה.

ויימס

New member
ובכן, אתה יודע, התלבטתי,

אבל כנראה שאין לי כוח היום להילחם בטחנות הרוח של הסקסיזם המופנם שלי.

ויימס, את מתקדמת במעלה רשימת הדברים האהובים עלי בעולם

חתולים!
וואו, זה כ"כ חמוד מצידך!
(ויימס: מי אמר שדיברתי עלייך יא מיצי?)
ואת גם מצחיקה. בקטע אפלטוני לגמרי.

נ.ב
הייתי מרפדת את דבריי בסמיילים, כהרגלי, אבל תפורשע החליף הכל בסמיילים הנכים-רגשית האלה, איך אפשר להביע איתם משהו, בכלל?

למעלה