לומר דבר אחד טוב על שאר הדיירים

Aberforth

New member
לומר דבר אחד טוב על שאר הדיירים

בהרבה מקומות מנסים לצייר את שי חי, אוהדיו והצבא שלו בצבע אחד בלבד - שחור, בעוד שהצד השני מתאר את עצמו בגוון לבן טהור. אנחנו יודעים שזה לא באמת המצב. אנחנו לא פלקטים. אנחנו מכירים גם הרבה גוונים של אפור.

זו הזדמנות טובה לפתוח דיון מעניין בפורום, דרכו גם נוכיח שאנחנו לא כמו שאר מחנות האוהדים האחרים.

עליכם לומר דבר אחד טוב על כל אחד משאר הדיירים בעונה 7 של בית האח הגדול. הנה הרשימה המלאה של הדיירים: אילנה, עומר, סלים, תמר, גילי, גיל, קוקו, פלורי, מייקל, שחר, אסתי, ארבל, רינת, תני, איציק, אור, שי, ברק, קסניה, עמרי.

בהצלחה!

גפן1234

New member
מה ? מה קרה לך ?

אני אוהדת שי חי גאה , הצבע השחור הוא רק השתקפות השחור של המתבונן בי..
סתם..
מעייף מאד , אולי תתחיל אתה ?
ותכלס , קשה לי מאד למצוא משהו חיובי לכתוב על חלק גדול מהם גם אם זה דבר
אחד.
לי היתה הצעה אחרת , אבל אף אחד פה כולל אתה , לא שיתפתם פעולה :
מה המינוסים של שי חי ?
כולנו נסחפנו ובצדק אחר דמותו הכובשת , אבל בכל זאת יש גם חסרונות
לא ???

Aberforth

New member
אפשר גם לקחת את הדיון לכיוון שהצעת.

אני עדיין חושב מה לרשום על כל דייר.

מכינה את עצמי מראש שלא תאהבו את מה

שאני כותבת...
גילי- עד היום אני חושבת ששי טעה כשהתנפל עליו לאחר שגילי העלה את דודו שלב ב'משחקי האח'. נכון, היו לגילי גם קטעים לא יפים, כמו שהשתתף ברכילות על שי מאחורי גבו. אבל בואו לא נשכח כי בשלב ההוא כל הכעס על שי נבע בעיקר מאי השתתפותו במטלות הבית(וכבר הזכרתי שלמרות שאני בעד שי חי בגדול, בקטע הזה לא הסכמתי איתו בכלל. אם הייתי שם איתו, קרוב לודאי שהייתי כועסת עליו גם בהקשר הזה)אבל גילי לא החרים את שי אף פעם, תמיד דיבר איתו, ואפילו היו ביניהם קטעים חיוביים. אני גם לגמרי מבינה את הכעס של גילי על שי חי כעת.
דודו- אני באמת חושבת שדודו לא שנא את שי. בטח תקפצו ותגידו היריקות והקללות... נכון, זה מגעיל, אבל שי לא נקי מהבחינה הזו. הוא העליב את דודו , בחוסר מודעות (רופס, שק פטישים וכו') אם מישהו היה אומר לי בפומבי שאני רופסת(אני לא!) בטח הייתי נוטרת לו בליבי, אבל דודו כמו דודו, המשיך הלאה , והרבה פעמים הוא גם גרם לשי לצחוק .
תמר- למרות ששי הגדיר אותה כ'מלשינון', אני חושבת שיש לה נפש טובה והיא גם לא החרימה אותו, לא לגמרי.
קוקו- לדעתי מלכתחילה קוקו דיי חיבבה את שי חי , וגם היא לא שיתפה פעולה עם החרם, עד לכניסתה של תניה. כשתניה נכנסה, או שכבר היה לה רגש אליו, ואז מניעיה היו כמו של אישה נבגדת, או שהוא פשוט התעלם מקוקו ובזאת טעותו. לדעתי שי היה צריך להמשיך ולהיות חבר של קוקו, לכבד אותה, ולזכור לה את "ימי המדבר".
פלורי- למרות שכינתה אותו בהתחלה"התגלמות הרוע" אני חושבת שפלורי חיבבה את שי, ויש לה לב טוב. לב שלא יכל לראות שמרעיבים מישהו ושמונעים ממנו אוכל. יש שיגידו ששמחה לאחר הכאילו הדחה של שי ודודו . אז מה? כולם נכנסו למשחק במטרה לבצח. וזו זכותה.
מייקי- גם כאן אני חושבת ששי טעה כשהעמיד אותו להדחה במקום להמשיך ולהעמיד את עמרי ואור, או לחילופין את ברק ושי מיקה שלא הפסיקו לחרוש עליו רעות.
מייקי באמת ניסה להיות חבר של שי, ולא אשכח לו איך לקח עבור שי צלחת אוכל, בשיא חרם האוכל.

זהו. על כל השאר או שאין לי משהו טוב להגיד(אילנה, לעולם לא אשכח איך שי כולו נבוך, שואל אותך אם את יודעת איך מדליקים את הגז ואת לא ענית לו. את פשוט אישה רעה, ובגילך לא ציפיתי שתיגררי אחרי חרם כמו ילדה מתבגרת...) או שיש לי רק רע להגיד(אור, ברק, עמרי, שי מיקה)

זהו, יאללא תתנפלו, אבל אני אמרתי את כל האמת שלי

Aberforth

New member
הגדרת אותם ביחס לשי חי.

המטרה הייתה להגיד מילה טובה עליהם בזכות עצמם בלבד. כנראה שההשפעה של שי חי גדולה משחשבתי.
&nbsp
לטעמי השגת את המטרה ההפוכה שניסית להשיג פה - ניסית לעקוץ את שי חי, אבל באותה נימה הגדרת אותו כדבר היחידי שהיה בתוכנית הזו. הקיום של כל מי שתיארת פה היה בעל משמעות רק כאשר הוא בא במגע עם שי חי. אם לא היית רושמת "אתם לא תאהבו את מה שאני רושמת", הייתי מוכן להישבע שאלה מחמאות.

גפן1234

New member
עונה 7 היא שונה מקודמותיה.

הנוכחות והכריזמה של שי חי האפילה על כל שאר הדיירים.
בערוץ 26 הדיירים התעסקו עיסוק אובססיבי עם שי חי בלבד.
ערוץ 22 הדמות המרכזית - השאר ביחס אליו.
הדיירים לא פיתחו דמות עצמאית בלתי תלויה בשי חי , הכל ביחס אליו.
לכן - היום ,ממה שאני קוראת בפורום האח , אין מה לראות
לכן,היום האח נאלץ לשבור את חוקיו ולהכניס 'אורחים'
לכן, היום שלחו דיירים לעדלאידע בחולון
מה לעשות הכל סובב סביבו.
ובצדק !!!!!
&nbsp

ממש לא ניסיתי לעקוץ אותו-אני לא צבא האמת

אני לא אוהדת עיוורת שחושבת שהוא מושלם.
יש לו המון תכונות טובות, אבל מושלם הוא לא, כמו כולנו.
וגם בכל אלו שהזכרתי, יש תכונות טובות, ושוב זה בעיניים שלי.
שבוע טוב

גפן1234

New member
טוב אז -

לדעתי , ניצוץ אור אני יכולה למצוא ב- פלורי
גילי
מייקי
פלורי- באה למטרה מוצהרת : דירה , העידה ולא הסתירה
לכן התאכזבה קשות כששי ודודו חזרו מהמתים
היריב שלה ( שניהם מאיישים משבצת הפריפריה )
היה דודו. כדי לנגח בו היתה צריכה לבסס מעמדה
במחנה עמרי וכן כסולידריות היתה חייבת להיות נגד
שי חי ברמה ההצהרתית . בפועל , טוב ליבה הכריע
שמרה לו אוכל , כיבסה לו..
גילי - זוכרת לו חסד קטן . לפעמים היה משוחח עם שי חי.
שיחות שנראו כנות ואחרי זה מתאדות ...
כי הבעיה הגדולה שלו הפחד וחוסר הבטחון.
לכן, ברוב הפעמים היה רגל פה רגל שם...
הפוסטים שלו לאחר יציאתו הזויים - קנאי
מייקי- התחלה של חבר אמיתי. השבר שלו הגיע לאחר לאחר הדחת גיל וגילי.
אור , ניצלה את המומנטום והרביצה עבודה.
&nbsp
השאר כולל תניה אכזבה . שי חי הגדיר את הדיירים זומבים - אנשים שהמשחק
שיתק את מוחם , והכתיבה התנהלות עדר. לצערי , תניה נכנסת יפה לקטיגוריה .
נמנעים מלדבר עליה , כי שי חי ביקש....
אז ביקש... השלום והפיוס שלה לא היו תמימים , ובטח שלא לטובת העניין של בן זוגה.
הדבר בא לרכך את הכניסה שלה ואת ההתקדמות במשחק.
זה שלא צעדה איתו כתף אל כתף , זה שניסתה להתחבב ודווקא עם ברק ואור
החלישו אותו וחשפו את הבטן הרכה שלו : שזאת היא.
האמירות הקשות שלה , הבכיינות שהיא סובלת , הלחץ לתשומת לב , ההשתרכות
החונקת שלה , הביאו בין היתר ליציאתו .
לסיכום - הדייר הכי נורא לשי חי בבית זאת תניה . יותר מאור, עמרי, ברק ושות'

גפן1234

New member
אוי איך יכולתי

ארבלית.
אוהבת אותה בזכות עצמה...
בעיקר
מודה , גם קצת ביחס לשי.....
לא יכלה כל כך לבוא לידי בגלל ' טבעת החנק' הרכושנית והקטנונית...
&nbsp

רוני זוית הראייה שלי שונה לחוטין ממה שכתבת...הנה היא..

גילי-לא נכנס אם שי חי טעה שהתנפל עליו בגלל שבחר בדודו בזמנו ולא בתניה,יש כאלו שיסתכלו על כך כהגיוני עקב הלב שהולך אחר תניה,ויש כאלו שיסתכלו על כך כלא הגיוני.
&nbsp
אני תמיד נוטה לכיוון של שי חי ,כי הוא הוכיח ברוב המקרים שיש לו טביעת עין מצויינת לאנשים.וגילי הוא זיקית שמאוד היה קשה לו לקרוא אותה,כי אין לו מצלמות כמו לנו הצופים בבית. גילי היה חפרפרת קנאית שהוכיחה את הקנאה שלה שוב שוב..לא רק שהוא השתתף ברכילות מאחורי גבו. ברגע ה1 שזיהה את מחיאות הכפיים הרמות לשי חי בהעמדה ה1 בחלל הזמן הקנאה שלו שצפה.
&nbsp
הוא לא יכל לקבל את כך ששי חי אהוד והוא לא.תמיד התבכיין,קינטר על מה הצופים רואים בשי חי,הוא כל הזמן ישן ומעשן לבד.... חוץ מימי שלישי אין מה לשדר עליו... תמיד התפאר מאחורי גבו של שי חי שאם הוא יפול לו לפה הוא גמור,ושמי הוא בכלל.. בפניו היה טטלה שמתחנפת ומלקקת.גם בראיונות שלו תמיד ניסה להפיל את שי חי באצטלות של חבר...זיקית שהיתה תוקעת סכין בגב מתי שהיה מתאפשר לו...
&nbsp
תמר-אולי הבחורה הכי פרווה ששי חי לא היה צריך בכלל להתיחס אליה,אבל כנראה שהוא בבית ראה משהו שלא ראינו או לא שידרו.לתמר אכן היתה נטייה להדחף לכל סיטואציה שאינה קשורה אליה ולרחרח... לא פעם ולא פעמיים חזיתי בה נוכחת בהשמצות קשות על שי חי ונאלמת. היתה שותפה לחרם שקט,ולא כמה דקות בודדות בשבוע של דיבור לקוני אינם הוצאה מאשמה של חרם.
&nbsp
קוקו-הדבר היחיד הטוב שהיה לה להציע בהתייחס לשי חי זה רק הויתור שלה על "המטלה,עונש " שלה ההעמדה הפומבית.מהר מאוד הצטרפה לאווירת החרם ,ואף הגדילה בעשיית רצח-אופי לאדם.התחברה במהירות לאור,קסניה,מייקל בטינופים יומיומים על שי חי.. חוץ משיחה אחת בימי החרם שגם בה הטיפה לו 90% ממנה ודיברה על עצמה לא היה בה שום רצון לדבר איתו.מהר מאוד נסחפה אחרי דמויות החרם המובילות-אור ועמרי. בתור אדם אומנותי היתה אמורה להיות יוצאת מהכלל ולא כמו הכלל,אכזבה גדולה.
&nbsp
פלורי-שחקנית ברמ"ח איבריה,לא חיבבה אף אחד משם... שראתה שהעגלה הנכונה בצד עמרי רכבה עליה,שראתה שהעגלה עברה לשי חי קרי-הצעקות מבחוץ,בחלל הזמן,גולשי מאקו מהר מאוד שרפה את כל היחסים שלה עם המחנה שלה ,ועברה לתדהמת כולם כולל שי חי אליו.נדבקה לו לסוליה וצלחה הדחה משמעותית,ש"הודח" יחד עם דודו מהר מאוד התברר פרצופה האמיתי...
&nbsp
מיייקי-האדם ה1 מבין כולם עוד לפני אור ועמרי שהציע חרם על שי חי כשיטה לנטרל את הדומיננטיות שלו.גם "הסולחה" שלו וברק הוא חייב בעיקר לשי חי שהתפרץ על ברק בוקר אחד והוריד אותו מהעקיצות וירידות על מייקל שהיו עד אז. ההעמדה של שי חי אותו היתה נקודתית פר משימה ,מייקל לא הבין את ההסברים של שי חי מאז,והתהפך עליו בצורה נוראית,החיבור עם אור לא עשה לו טוב...
&nbsp
דודו-כמו פלורי שחקן לא קטן,כן יש לו חיבה מסויימת לדמות שי חי ,אבל לא לאדם בכלל.
אמור לי מי חברייך ואומר לך מי אתה זה המשפט הכי טוב לתאר את דודו,היתה התקרבות בינו לבין שי חי בעיקר בגלל רצון טוב של ההפקה לקרב בין שני כוכבי העונה,זה אמנם היה כך תקופת זמן מה ,אבל משימת סין פוצצה הכל והראתה שדודו מעולם לא היה חבר,החיבור עם ברק שהתקרב אליו אחרי הדחת מייקל רק עשה לו רע...
&nbsp
גם עמרי המשיך לטפטף לו רעל,וגם אור,ודודו כמו שהבנו הוא חסר עמוד שדרה ומזדנב אחרי אחרים שמפעילים אותו.הדריכה ויריקה על בגדיו של שי חי לא יכולים להשכח כל כך מהר,והנטייה שלו כיום לרדוף אחר קולות המסמסים של שי חי לא עושה לו כבוד גם כן.
&nbsp
קסניה-השתתפה בחרם פעיל על שי חי,ה1 שהתביישה להראות איתו בפומבי בבית.חיטטה במלבושיו ,צחקה עליו עם שאר חבורת הזבל,וריכלה עליו מתי שהיה ניתן.עציץ חסר ענין ומשמעות לבית.

למרות שיש הרבה בדברייך

מטרת השרשור היתה להביא משהו טוב. וזה מה שראיתי בפרק זמן מסויים.

dand16

New member
האח הגדול והטמעה של פרובוקטורים

שי חי, וכל אחד אחר, שותף לטרגדיה הזאת (האח הגדול) גרם לנו לסטות מהעיקר...החיים האמיתיים מחוץ לקופסא בוערת, שמציתיה מכוונים בדיוק לנפילה של כולנו לבור הזוי של טפול בטפל פר אקסלנס. רוב המשתתפים הוטמעו בביצה הזאת למטרה מאוד מסויימת...התעללות של רייטינג חסר משמעות באינטליגנציה של ציבור רחב.

איציק3332

New member
התשובות שלי, אור מ"ס 1

אילנה כוסית מבוגרת
עומר הכי יפה העונה
סלים אחלה בן אדם
תמר הכי מקסימה חכמה וטובה
גילי וגיל , לא ראיתי אותם מספיק
קוקו פלורי מייקל שחר אסתי גם לא ראיתי כמעט
איציק טיפש אדיוט הדבר הכי מגעיל בעונה הזאת
תני לא יפה לא חכמה , מאוד ניגררת ועלובה
אור מלאך חזקה , הגנה על כל דיירי הבית מפני שי חי. אמיצה