Won't you sakmash about me?

Won't you sakmash about me?

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק?
סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו.

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש מעוך עד מאוד לכולנו!

shaharory

New member
אני כל כך בלחץ. כלכךבלחץ.
יום שני, בוא.

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו. אמממ 8track. יש בו פלייליסטים שאנשים יצרו ואפשר לחפש אותם לפי מילות מפתח. ויש לי אייפון ונראה לי שאם הייתי יודעת שבגלקסי אין את כל עניין אייטונס והכל עם הקבצים יותר פשוט, הייתי קונה במקום.

משהו שלמדתי השבוע: אם מוחמד לא יבוא אל ההר, ההר יבוא אל מוחמד.
משהו טוב שקרה השבוע: אור, ספיר, סיון אעאעאע אומייגאד. וסושי. וקרפלעך. (וואי אתמול חלמתי שאני פוגשת את מדס מיקלסן וכותבת בסעיף הזה על זה)
משהו רע שקרה השבוע: משפחת שיקגו 2.0 הייתה קצת מאכזבת :(
משהו לצפות לו בשבוע הבא: אולי להיות יכולה להגיד משהו שבחיים לא חשבתי שיקרה, אתם תדעו.
איש השבוע: אורספירסיון
ציטוט/ביטוי השבוע: "אולי הם ישלחו לנו בחזרה you tried."
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: כרטיסים לפרימיירה של SBL בפריז *-* (לא פנטזיה. אני חוזרת- לא פנטזיה)
תכניות לסופ"ש: להיפגש שוב עם נשות השבוע, להיות בלי ההורים שבצימר, לסיים המשרד אומייגאד אני לא מוכנה.
סדרה: בינתיים ראיתי רק אוקוורד וארסטד. אבל המשרד.
סרט: ראיתי חצי מ"רוצחת חצי טון" ו-ויתרתי. ובא לי לראת גטסבי.
ספר/פיק: :|
שיר: יו מי בי דה פיפול ריספונסיבל פור דה ריאליזיישן אוף אוור טינייג' דרים.
סרטון: הוא בהתהוות.

AccioMoon

New member
לוללללללללל השיר. והציטוט.

והכל כזה. גההההה.
קבוצתי מתחת לשולחן.

נרג.

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו. טוב, על תוכנות התכתבויות למיניהן נדלג כי כולנו יודעות שחינם זה אחלה, מעבר לזה moovit זו אחלה אפליקציה ולרוב מדייקת בזמני הגעת אוטובוסים על הדקה (חוץ מכשהיא מפשלת), וsimple mp3 downloader זה דבר מושלם שמוריד שירים לפלאפון בשניות (רק חשוב לשים לב שעושים את זה כשמחוברים לוייפיי ולא על חבילת הגלישה של הפלאפון).

משהו שלמדתי השבוע: אם אני לא מתחילה משהו בבוקר, הוא פשוט לא ייעשה.
משהו טוב שקרה השבוע: חופש
משהו רע שקרה השבוע: אורז
משהו לצפות לו בשבוע הבא: שומדבר טוב
איש השבוע: אנשים מהלימודים
ציטוט/ביטוי השבוע:
"I came over here to tell Buffy to stop this craziness, and
found you all unconscious--again. How many times have you been knocked out, anyway? I swear, one of these times, you're going
to wake up in a coma."
"Wake up in a...? Oh, never mind. We need to save Buffy from
Hansel and Gretel."
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: יש כל מיני שטויות לאפייה שאני רוצה לקנות, כנראה יקרה אחרי סקר שוק (=הצקה לשקד) מעמיק יותר.
תכניות לסופ"ש: ללמוד, לראות עם ידיד את הפרק האחרון של המשרד, ללמוד עוד.
סדרה: באפי, אוקוורד.
סרט: -
ספר/פיק: אישה בורחת מבשורה.
שיר: הפסקול של באפי.
סרטון: של מי השורה הזאת!
http://www.youtube.com/watch?v=OwqwJwcSd6U&feature=share
תמונה/גיף:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

y a m i girl

New member
קרמללללל

אם יש משהו שאני אוהבת בעולם זה קרמל, אם זה סולטד קרמל אז בכללל.
איפה את בבאפי? כי זה נשמע לי מוכר אבל ראיתי לפני ככ הרבה זמן...
האמת שאני בעצמי התחלתי שוב באפי, כבר בעונה החמישית (אבל כי התחלתי מ4 ששם עצרתי)

לבאפי (מאיה אל תיכנסי)

זה ציטוט מסוף העונה השלישית, אני עכשיו ברביעית והיא קורעת מצחוק. ספייק הלפלס וג'יילס ממורמר מצחיקים כל אחד בנפרד, אבל יחד הם בכלל אדירים.

וקרמל איז פרפקשן.

y a m i girl

New member
אעההה. גם

ספייקי כזה מסכןןן. חמודי
ממורמר!ג'יילס זה מעולה.
ביחד זה גאונות.

ואני חייבת לציין שאם פעם הייתי רואה מרלין וחושבת על אות'ר כ-זה כזה מוזר לראות את ג'יילס כזה מגעיל... אז עכשיו כשחזרתי לבאפי זה כזה- מה קרה לאות'ר?? אני מתה על אנתוני הד, מתההה, לא משנה מה הוא עושה.

שמחה שאת נהנת מבאפי ד'ו :)

תקשיבייי
באפי

עד העונה הרביעית הייתי כזה meh, למרות שהעונה השנייה הייתה לא רעה (שוב, כנראה ספייק), אבל מרגע שג'יילס פוטר זה נהיה ממש משעשע (אמצע השלישית) ואז ספייק חזר, ואני מוצאת את עצמי צוחקת בקול מרוב הפרקים.
כרגיל הדמות שאני הכי פחות אוהבת זו הראשית (למרות שבהתחלה דווקא את זאנדר הכי פחות אהבתי), היא מעצבנת אותי לרוב ובמיוחד בכל מה שקשור לרישליינשיפס. כל זמן שהיא לא נלחמת בא לי להוריד לה כאפה.
אבל ג'יילס/ספייק broTP.

Ayelet 363

New member

מקווה שזה בסדר שאני מתפרצת לשיחה.

מכיוון שראיתי באפי רק אחרי שתי עונות של מרלין, בהתחלה כשראיתי את ג'יילס לקחו לי 3 פרקים לזהות שזה אות'ר, וגם אז זה היה רק כי זיהיתי את השם, לא את הפנים.
ואחר כך, כשידעתי שזה הוא, נהייתי ממש אנטי ולא רציתי לראות אותו בכלל.
ואז, אחרי זה, כשראיתי מרלין- כל כך שמחתי לראות את אות'ר, והייתי צריכה להזכיר לעצמי שזה אות'ר ושהוא מעצבן אותי, כי כל כך אהבתי את השחקן שהיה לי ממש קשה עם זה.

למעלה