שרשור עדכונים

2Dirrty4U

New member
שרשור עדכונים

אז נכון שכרגע אין הרבה עדכונים - אבל לפחות משהו

2Dirrty4U

New member
מאט פתח טוויטר ומפרסם וידיאו בייתי מיום העצמאות

אז לפני כשבועיים או משהו כזה - מאט, ארוסה של כריסטינה, פתח חשבון טוויטר.
היום הוא העלה סרטון וידיאו שלא תראו בשום מקום אחר - סרטון מיום העצמאות האמריקאי, 4th of July.

מה בסרטון?
מאט דופק עוגה בפרצוף של כריסטינה

https://twitter.com/m_rutler/status/617524863130071040

תהנו

2Dirrty4U

New member
האמת שאלו הדברים שהכי פחות מעניינים אותי

אני מעריכה את השיתוף שלהם אבל זה לא מה שאני, בתור מעריצה, רוצה לראות. ואני דיי בטוחה שזאת לא רק אני.
זה יכול להיות נחמד שמידי פעם כריסטינה תשתף אותנו בחייה הפרטיים דרך הרשתות החברתיות שלה אבל הייתי רוצה יותר דברים שקשורים לקריירה שלה, למוזיקה שלה (ולא לדה וויס
)!
תמונות מהאולפן, איזשהו טיזינג מצידה לגבי אנשים שהיא עובדת איתם ובטיזינג אני מתכוונת עד 140 תווים בטוויטר, אולי תמונה של משפט משיר חדש או סתם תמונה שלה.. וכשאני ממש עפה על עצמי אז אולי וידיאו של כמה שניות שלה שרה - בין אם זה באולפן או בין אם היא שרה משהו לסאמר/משחקת במשחק קריוקי עם מקס.
&nbsp
זה ממש מבאס שהיא נעלמה ככה.
מתי בפעם האחרונה ראינו פוטושוט חדש שלה?
מתי בפעם האחרונה היא צעדה על שטיח אדום (שלא קשור לדה וויס)?
מתי בפעם האחרונה היא התראיינה לאיזה מגזין?
ואני אפילו לא פותחת את הפה על מתי בפעם האחרונה היא יצאה לסיבוב הופעות......
כאילו חוץ מהופעות, בעיקר פרטיות, רנדומליות לחלוטין - היא לא עושה שום דבר עם הקריירה שלה וזה כזה בזבוז!
&nbsp
~התסכול בלהיות מעריצה של כריסטינה~
&nbsp

2Dirrty4U

New member
כריסטינה הולכת להופיע החודש באירוע של Cisco

חברת סיסקו מערכות עורכת החודש אירוע שנקרא Cisco Rocks באצטדיון ליוויס שנמצא בסנטה קלארה, קליפורניה.
עפ"י מקורות בטוויטר כריסטינה הוזמנה להופיע באירוע.
הקאצ' - זהו אירוע פרטי לעובדי סיסקו מערכות בלבד..

https://twitter.com/powersla/status/619213021370556417

תגידו שלום לסרטוני וידיאו באייכות SO-SO מפלאפונים של העובדים..
מצד שני, עד כמה ההפסד גדול אם היא שוב תופיע עם ביוטיפול?

2Dirrty4U

New member
דה וויס מקבל מועמדות לאמי וכריסטינה מציית על זה!

דה וויס גם השנה מועמד בקטגוריית Outstanding Reality-Competition Program של טקס האמי.
לא משהו מרגש עבור המעריצים אבל כריסטינה הייתה נחמדה וצייצה על זה בטוייטר.

2Dirrty4U

New member
עוד הופעה ללו"ז! הפעם בהמפטונס

עפ"י דיווחים חדשים, ב-15 לאוגוסט כריסטינה תופיע ב-Apollo in the Hamptons לצד אומנים כמו ג'יימי פוקס, סמוקי רובינסון, אמילי סאנדיי ודה רוטס.

Christina Aguilera will perform at a hot-ticket event of the summer, Apollo in theHamptons on Aug. 15.
She’ll take the stage at Ron Perelman’s East Hampton estate the Creeks with Jamie Foxx, Smokey Robinson, Emeli Sandé and the Roots. Jamie has persuaded Paul McCartney to dance with him onstage the past two years.
Last year, Sting, Gladys Knight, Jon Bon Jovi and Pharrell Williams performed, helping raise $4 million for education programs at Harlem’s Apollo Theater.

http://pagesix.com/2015/07/16/christina-aguilera-to-perform-at-hot-ticket-hamptons-party/

2Dirrty4U

New member
נקווה רק שזה לא משהו פרטי עוד פעם

היא חייבת לצאת קצת לציבור.. אפילו פאפרצי שלה אין כבר תקופה ארוכה

למעלה